Na spokojną miesiączkę

  • Asparagus racemosus ma korzystny wpływ na działanie układu reprodukcyjnego u kobiet
  • Wspomaga spokojny przebieg miesiączki oraz jej objawów
  • Pomaga w optymalizowaniu cyklu menstruacyjnego
  • Tinospora cordifolia harmonizuje stan psychiczny przy zwiększonej nerwowości oraz rozdrażnieniu
  • Zingiber officinale pobudza w stanie zmęczenia oraz rewitalizuje organizm

       Suplement diety

Obejrzyj naturalny zbiór ziół i ręcznie robione herbaty w Nepalu

 

Kategorie: dolegliwości w czasie miesiączki

-+
Cena: 32,00 zł
z VAT

Witam, od kilku lat piję herbatę z Everest Ayurveda, pomogła mi przy miesiączce i ogólnych problemach związanych z zaburzeniami hormonalnymi. Teraz zamawiam więcej herbat i zobaczymy jak to na mnie wpłynie :-)

Lucie M., Ořech

Dzień dobry. Klasyczne herbaty ziołowe mi nie pomagały, dlatego już trzeci miesiąc używam ziołowej mieszanki APANA, piję 2 dni przed menstruacją i w czasie menstruacji (3 razy dziennie) dzięki czemu nie muszę już stosować leków przeciwbólowych na dolną część brzucha. Dziękuję bardzo.

M. Matoušková

Herbata APANA w ciągu tygodnia skorygowała miesiączkę i nieprzyjemne objawy PMS, co było dla mnie wielką ulgą i co najważniejsze, obyłam się bez sztucznych leków hormonalnych z wieloma skutkami ubocznymi. Ponadto herbata VATA wspaniale pomaga przez całą długą zimę. Polecam te herbaty i ogólnie Ajurwedę wszystkim!

Eva, Úštěk

Przygotowanie

Przygotowując herbatkę 1 łyżeczkę do herbaty mieszanki ziołowej (ok. 2 g) zaparzamy wrzącą wodą i pozostawiany na 10 minut do naciągnięcia lub gotujemy przez 3-5 minut.

Zalecana dawka

2 filiżanki dziennie

Używanie

W przypadku stosowania ziół himalajskich jako środka do optymalizacji duchowych i fizycznych funkcji organizmu tradycyjnie gotuje się je co najmniej 3–5 minut. W ten sposób przygotowany wywar ma silniejsze działanie, delikatniejszy smak i korzystnie wpływa na nasze trawienie, które ważne jest dla właściwego wchłaniania dobroczynnych ekstraktów z himalajskich ziół. Herbaty pijemy jako jeden ze składników dziennego trybu pitnego w okresie całego trwania odnowy pożądanych funkcji organizmu. W przypadku ziołowej kuracji oczyszczającej herbatkę należy stosować w okresie 1-3 miesięcy zgodnie z dziennym dawkowaniem podanym na opakowaniu. Po zużyciu każdego opakowania należy zastosować 1 tygodniową przerwę.

Zaleca się stosować nie więcej niż maksymalnie dwa rodzaje herbaty jednocześnie. Więcej herbat można stosować naprzemian w reżymie dziennym lub tygodniowym, jeżeli herbatki stosowane są w celu normalizowania bieżących objawów zakłócenia równowagi zdrowia duchowego i fizycznego. Herbat nie można mieszać, pijemy je zawsze oddzielnie w odstępie czasowym ok. godziny. Jeżeli herbaty stosujemy wyłącznie jako środek wspierający i pobudzający to zioła możemy pozostawić tylko do zaparzenia i używać bez ograniczeń. W celu optymalnego działania napar ziołowy pijemy ciepły i to przed jedzeniem. Specyficzny smak każdej herbaty jest elementem terapeutycznego działania i odpowiada ajurwedyjskim właściwościom sześciu smaków. Dlatego zalecamy nie dodawania do herbat żadnych substancji słodzących.

Ostrzeżenie: Suplement diety z ziołami. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać w suchym miejscu do 25 ° C. Nie przekraczać zalecanej dawki. Nie stosować jako substytutu zróżnicowanej diety. Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

Skład

asparagus racemosus, zingiber officinale, tinospora cordifolia

Waga

100 g luźnej herbaty

Powiązane produkty

ARTHAVAPRASH

Witalność & kobieta

32,00 zł
-+

ASHOKA

Równowaga hormonalna

32,00 zł
-+

SHATAPUSHPI

Przy braku miesiączki

32,00 zł
-+

DHATAKI

Obfita miesiączka

32,00 zł
-+