Jesteś tutaj

Wasze opinie

Dziękuję za tak wspaniale działające herbaty. Od dwóch miesięcy piję NAGARE i wróciłam do życia. Wypróbowała także Pitta Tea i szczerze polecam.

Anna, Chorzów

Dzięki herbacie VATA TEA. Śpię spokojnie. Te herbaty naprawdę działają. Pozdrawiam i dziękuję.

Henryka, Legionowo

Od jakiegoś czasu miałam wiecznie zimne stopy i ręce. Odkąd zaczęłam pić herbatkę VATA według zrobionego testu moje krążenie krwi stało się lepsze. Znowu mam ciepłe ręce i nogi. Dziękuję. Pozdrawiam Wioleta.

Wioleta, Warszawa

Mamy doskonałe doświadczenie z waszymi herbatami !!! Ja osobiście z TRIPHALA i SHUNTI, pomogły mi z refluksem i ogólnie zharmonizowały mój metabolizm oraz trawienie.

A.W.

Mój teść ma cukrzycę, przyjmuje insulinę. Otrzymał od nas herbatę MAHAPHALA. I chociaż nie jest zbytnio skłonny do alternatywnej medycyny, to jest zainteresowany tą mieszanką ziołową, ponieważ lekarz powiedział mu, że jego stan się poprawił .. :-)

A-G

W ostatnich tygodniach szalała wśród moich znajomych dławica piersiowa, wirusoza a także katar, poleciłam im TULSI, DALCHINI i KATPHALA, zgodnie z występujacymi objawami, i wszyscy byli zadowoleni z działania tych herbat, w tym i ja. Te zioła naprawdę pomagają!

Stan

Cierpiałam na częste grzybice pochwy. Zaczęłam regularnie używać herbatę GAURI i problemy zniknęły. Raz na jakiś czas, kiedy odczuwam początkowe objawy grzybicy, natychmiast zaczynam pić herbatę i problemy ustają. Dziękuję bardzo.

Julka

Od lat cierpiałem na ciężką alergię (kurz, roztocza, pyłki), która pogarszała się z każdym rokiem. Każdego lata musiałem znosić męczące kichanie, zaczerwienienie oczu i swędzenie nosa oraz uszu. Po kilku dniach używania herbat Dalchini i Karavi poczułem ogromną ulgę, z minimalnymi tylko objawami. A wszystko bez chemii! Jestem bardzo wdzięczny za wasze herbaty i będę ich nadal używać, już profilaktycznie.

Łaukasz

Cześć! Lekarze znaleźli zwyrodnienie w moim kręgosłupie, towarzyszył temu straszny ból. Po tygodniu przyjmowania herbaty GOKSHURA zacząłem odczuwać ulgę, przestałem brać leki i nie wierzyłem - zadziałało.

Cierpiałem na uporczywy kaszel, który gdy już przyszedł, to długo trwał, krople nie pomagały. Dopiero TULSI zadziałało. Dzięki tej herbacie od razu poczułem się lepiej. W nocy mogłem spać a w ciągu 14 dni kaszel powoli ustępował.

Jurek

Od wielu lat cierpiałem na bezsenność. Zacząłem pić ashwagandha i spać jak dziecko. Budzę się po raz pierwszy o piątej rano i to bez budzika. Polecam wszystkim ciepiącym na bezsenność, dziękuję za wasze istnienie a także za kompetentną pomoc.

Zaczęłam parzyć herbatę SARPAGANDHA na nadciśnienie męża, było wyskie i leki nie pomagały, sięgało do około 150. Po tygodniu picia herbaty jego ciśnienie spadło do 125. Dziękujemy za import herbaty.

Olga

Cześć, herbata Ranjaka pomógła mojej śledzionie, problemy z trawieniem zniknęły po miesiącu picia Ranjaki, te zioła to naprawiły. Dzięki!

Marta

Witam. Od lat kupuję PITTA TEA . Bardzo mi pomogła. I to już kilka razy. Kupuję też inne mieszanki dla mojej rodziny, polecam te herbaty wszystkim ludziom na różne problemy. Nieznoszę środków chemicznych, dlatego tak cenię wasze produkty. Dzięki za te herbaty.

Lidia

Witam, wypróbowałam już 4 ajurwedyjskie ziołowe herbaty : NIMBA, ABHAYA, BHRINGARAJ oraz KANTAKARI i wszystkie z nich przyniosły pozytywne efekty, dlatego polecam te te zioła. Tym samym chcę podziękować producentom i importerom herbaty!

L.S.

Po raz pierwszy spróbowałam herbatę APANA na problemy menstruacyjne, złagodziło to bólu i wzmocniło moją witalność. Wypróbowałam, że najkorzystniej jest pić je dwa razy dziennie na około trzy dni przed menstruacją i kontynuować przez pierwsze dwa dni miesiączki. Polecam

Dzień dobry, męczyła mnie kolka nerkowa. Antybiotyki nie pomogły. Regularne picie herbaty Varuna i zmiana diety uwolniły mnie od tych problemów. Varuna pomógła także przyjacielowi cierpiącemu na zapalenie dróg moczowych. Dziękuję za nas dwoje !!!

anka

Chyawanprash uwolnił mnie od zaparć, na które cierpiałem przez 14 lat !! Już po trzech dniach użytkowania zacząłem opróżniać się raz dziennie. Teraz po dwóch miesiącach doskonale trawię, schudłem 3 kg a co więcej, znikają mi wypryski atopowe, egzema męczła mnie od lat, wreszcie mam spokój.

R. Kowalski

Wasze herbaty kupuję od wielu lat, pomagają mi przy poważnej chorobie. Są absolutnie niesamowite i bardzo się cieszę, że otworzyliście ten sklep internetowy. Dziękuję, że w jednym miejscu mam dostępne wszystko i nie muszę już szukać w różnych sklepach.

Wypróbowałam herbatę NIMBA na problemy skórne i nie zamierzam na tym poprzestać, planuję spróbować kolejnych!

Janka

Moje uszanowanie, piję Alochakę, codziennie pracuję z komputerami, przeszedłem operację oczu. Herbatę odkryłem przypadkiem w sklepie ze zdrową żywnością i od tego czasu regularnie kupuję i piję, mam z tego ogromną zdrowotną satysfakcję.

Używam herbaty Nimba (czyści krew), która zasadniczo przeznaczona jest na problemy skórne. Przez długi czas miałam z nią problemy i nic nie pomogło. Po dwóch lub trzech miesiącach picia tej herbaty mogę powiedzieć, że moja skóra wygląda znacznie lepiej, jest zdrowsza.

Zuzka

Mogę polecić herbatę Prana. Regularne picie 3 razy dziennie + ruch.

Jar.

Pozdrawiam was, dziękuję za naprawdę skuteczne herbaty. Często polecam je moim klientom i korzystam z nich osobiście.

uzdrowicielka Janka Piwod

Witam Od lat mam alergię na pyłki, od 7 lub 8 lat jestem leczona immunologicznie, ale leczenie nie działa zbyt dobrze. Zaczęłam pić herbatę DALCHINI i po dwóch dniach zniknęły wszystkie objawy. Nie wiem czy to cud, ale myślę, że nie inaczej :)

Sławka