Jesteś tutaj

Wasze opinie

Od jakiegoś czasu miałam wiecznie zimne stopy i ręce. Odkąd zaczęłam pić herbatkę VATA według zrobionego testu moje krążenie krwi stało się lepsze. Znowu mam ciepłe ręce i nogi. Dziękuję. Pozdrawiam Wioleta.

Wioleta, Warszawa

Mamy doskonałe doświadczenie z waszymi herbatami !!! Ja osobiście z TRIPHALA i SHUNTI, pomogły mi z refluksem i ogólnie zharmonizowały mój metabolizm oraz trawienie.

A.W.

W ostatnich tygodniach szalała wśród moich znajomych dławica piersiowa, wirusoza a także katar, poleciłam im TULSI, DALCHINI i KATPHALA, zgodnie z występujacymi objawami, i wszyscy byli zadowoleni z działania tych herbat, w tym i ja. Te zioła naprawdę pomagają!

Stan

Mój teść ma cukrzycę, przyjmuje insulinę. Otrzymał od nas herbatę MAHAPHALA. I chociaż nie jest zbytnio skłonny do alternatywnej medycyny, to jest zainteresowany tą mieszanką ziołową, ponieważ lekarz powiedział mu, że jego stan się poprawił .. :-)

A-G

Cierpiałam na częste grzybice pochwy. Zaczęłam regularnie używać herbatę GAURI i problemy zniknęły. Raz na jakiś czas, kiedy odczuwam początkowe objawy grzybicy, natychmiast zaczynam pić herbatę i problemy ustają. Dziękuję bardzo.

Julka

Od lat cierpiałem na ciężką alergię (kurz, roztocza, pyłki), która pogarszała się z każdym rokiem. Każdego lata musiałem znosić męczące kichanie, zaczerwienienie oczu i swędzenie nosa oraz uszu. Po kilku dniach używania herbat Dalchini i Karavi poczułem ogromną ulgę, z minimalnymi tylko objawami. A wszystko bez chemii! Jestem bardzo wdzięczny za wasze herbaty i będę ich nadal używać, już profilaktycznie.

Łaukasz

Cześć! Lekarze znaleźli zwyrodnienie w moim kręgosłupie, towarzyszył temu straszny ból. Po tygodniu przyjmowania herbaty GOKSHURA zacząłem odczuwać ulgę, przestałem brać leki i nie wierzyłem - zadziałało.

Cierpiałem na uporczywy kaszel, który gdy już przyszedł, to długo trwał, krople nie pomagały. Dopiero TULSI zadziałało. Dzięki tej herbacie od razu poczułem się lepiej. W nocy mogłem spać a w ciągu 14 dni kaszel powoli ustępował.

Jurek

Od wielu lat cierpiałem na bezsenność. Zacząłem pić ashwagandha i spać jak dziecko. Budzę się po raz pierwszy o piątej rano i to bez budzika. Polecam wszystkim ciepiącym na bezsenność, dziękuję za wasze istnienie a także za kompetentną pomoc.

Zaczęłam parzyć herbatę SARPAGANDHA na nadciśnienie męża, było wyskie i leki nie pomagały, sięgało do około 150. Po tygodniu picia herbaty jego ciśnienie spadło do 125. Dziękujemy za import herbaty.

Olga

Przez kilka dni cierpiałem na poważne problemy trawienne związane z biegunką i skurczami żołądka. Standardowy lek nie przyniósł żadnej poprawy. Dopiero Amalaki był w stanie natychmiast zatrzymać biegunkę i pozbyć się bólu brzucha. Doskonałe, polecam!

Pataka Szpaczek

I am a medical doctor in Prague, Czech Republic. I work at a university hospital. Thanks to Everest Ayurveda company I had the opportunity to see or to hear of almost miraculous effects that your herb mixtures may have in some cases.

MUDr.Marie Mášková

Dzień dobry, rozmawialiśmy o mojej operacji w szpitalu, poleciłeś herbatę >Nimba<. Wypiłam dwa opakowania. Musiałam przejść procedurę, ale badania krwi i wyniki były bardzo dobre. Dlatego bardzo dziękuję.

KN

Cześć, miałem duży problem ze snem, zacząłem pić herbatę ASHWAGANDHA i śpię całą noc jak dziecko. Dzięki

T. K.

Używam waszych herbat od dłuższego czasu. Działają bardzo dobrze nasennie, uspokajająco, pomagają przy koncentracji i ogólnej harmonizacji. Zaskoczyło mnie, jak skutecznie działają na oczyszczanie krwi i hemoroidy. Ci którzy je wymyślili i zmiksowali, musieli być genialni.

Łączę pozdrowienia. Jurek

Cześć, próbowałem herbatę odchudzającą i naprawde pomaga, dziękuję.

Pozdrawiam J. M.

Dzień dobry, lubię pić wasze herbatki, pomagają we wszystkim. Skóra, zmęczenie, dodawanie energii. itd Dziękuję

Ag

Dear Sirs, my father applies therapy with Your diabetes tea, and results are very, very good (3,8). Thank You.

M. Miladinovic

Witam, miesiąc temu przywiozłem z wakacji VIDANGA - herbatę smukłości i jestem z tego bardzo zadowolony. Po kilku tygodniach schudłem 3 kilogramy.

A. Waszkowski

Cześć, użyłam herbaty Varuna na problemy z nerkami, pomogło mi to zarówno w przypadku egzemy nerkowej, jak i atopowej.

D. D.

Dzień dobry, używam herbaty NIMBA na problemy skórne, po kilku dniach stosowania pozbyłem się swędzącego problemu, wysypka zniknęła. W naszej rodzinie używamy również herbaty VARUNA na nerki, w ten sposób wyeliminowaliśmy ciągłe problemy z infekcją.

D. Mazacz

Dzień dobry, mamy pozytywne doświadczenie z herbatami himalajskimi. „Udana“ jest bardzo pomocna przy zmęczeniu. Z powodzeniem zastosowaliśmy „Shatawari“ na torbiel (8 cm), zniknął w półtora tygodnia. Na kontroli lekarz nie wierzył w wynik badania ultradźwiękami!

Martyna

Wasze herbaty są rewelacyjne i działają świetnie.

Shamita Achenbach, członkini wiedeńskiej orkiestry symfonicznej

W herbaciarni kupiłem kadzidełka Kodama - Sekrety samurajów i muszę powiedzieć, że był to najbardziej niesamowity zapach, jaki kiedykolwiek czułem w życiu.

Kubuś

Dzień dobry, mam bardzo dobre doświadczenia z efektami i jakością Waszych herbat, szczególnie z ASHWAGANDĄ.

Roman M.