Rozluźnienie mięśni pleców

GOKSHURA
  • Tribulus terrestris pomaga rozluźnić napięcie mięśni i ich sztywność
  • Withania somnifera wspomaga ogólną relaksację układu ruchu
  • Korzystnie działa na elastyczność mięśni grzbietu
  • Wspomaga optymalizować kondycje psychiczną i fizyczną
  • Zingiber officinale wzmacnia energię i witalność organizmu
  • Asparagus racemosus korzystnie działa na rozluźnienie stresu oraz tkanki mięśniowej

       Suplement diety

Obejrzyj naturalny zbiór ziół i ręcznie robione herbaty w Nepalu

 

Kategorie: kręgosłup krzyżowy, piersiowy, szyjny, zesztywnienie mięśni, skurcze, wysunięte dyski, korzonki, zapalenie nerwu kulszowego

-+
Cena: 32,00 zł
z VAT

Dzień dobry, miałem bardzo bolesną przepuklinę dysku. Tydzień po skończeniu opakowania GOKSHURY zacząłem odczuwać głęboką ulgę. Przestałem brać tabletki i nie mogłem w to uwierzyć - zadziałało!

Dita

Dzień dobry, mam problemy z kręgosłupem, wielki ból. Po miesiącu infuzji i leków nie ma rezultatu. Piję GOKSHURA od tygodnia i nie wziąłem tabletki. Dziękuję bardzo za każdy dzień, który nie boli.

Ena

Witam. Nigdy nie uwierzyłbym, że herbata GOKSHURA rozwiąże moje problemy zdrowotne z odcinkiem szyjnym kręgosłupa. Cieszę się, że pozbyłem się problemu. Nadal piję GOKSHURĘ Gorąco polecam wszystkim.

Tomáš Katrnák, Znojmo

Przygotowanie

Przygotowując herbatkę 1 łyżeczkę do herbaty mieszanki ziołowej (ok. 2 g) zaparzamy wrzącą wodą i pozostawiany na 10 minut do naciągnięcia lub gotujemy przez 3-5 minut.

Zalecana dawka

2 - 3 filiżanki dziennie

Używanie

W przypadku stosowania ziół himalajskich jako środka do optymalizacji duchowych i fizycznych funkcji organizmu tradycyjnie gotuje się je co najmniej 3–5 minut. W ten sposób przygotowany wywar ma silniejsze działanie, delikatniejszy smak i korzystnie wpływa na nasze trawienie, które ważne jest dla właściwego wchłaniania dobroczynnych ekstraktów z himalajskich ziół. Herbaty pijemy jako jeden ze składników dziennego trybu pitnego w okresie całego trwania odnowy pożądanych funkcji organizmu. W przypadku ziołowej kuracji oczyszczającej herbatkę należy stosować w okresie 1-3 miesięcy zgodnie z dziennym dawkowaniem podanym na opakowaniu. Po zużyciu każdego opakowania należy zastosować 1 tygodniową przerwę.

Zaleca się stosować nie więcej niż maksymalnie dwa rodzaje herbaty jednocześnie. Więcej herbat można stosować naprzemian w reżymie dziennym lub tygodniowym, jeżeli herbatki stosowane są w celu normalizowania bieżących objawów zakłócenia równowagi zdrowia duchowego i fizycznego. Herbat nie można mieszać, pijemy je zawsze oddzielnie w odstępie czasowym ok. godziny. Jeżeli herbaty stosujemy wyłącznie jako środek wspierający i pobudzający to zioła możemy pozostawić tylko do zaparzenia i używać bez ograniczeń. W celu optymalnego działania napar ziołowy pijemy ciepły i to przed jedzeniem. Specyficzny smak każdej herbaty jest elementem terapeutycznego działania i odpowiada ajurwedyjskim właściwościom sześciu smaków. Dlatego zalecamy nie dodawania do herbat żadnych substancji słodzących.

Ostrzeżenie: Suplement diety z ziołami. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać w suchym miejscu do 25 ° C. Nie przekraczać zalecanej dawki. Nie stosować jako substytutu zróżnicowanej diety. Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

Skład

tribulus terrestris, withania somnifera, asparagus racemosus, inula helenium, tinospora cordifolia, zingiber officinale

Waga

100 g luźnej herbaty

Powiązane produkty

KUDZU

Wzmocnienie mięśni & fitness

KUDZU
32,00 zł
-+

VARUNA

Nerki & drogi moczowe

VARUNA
32,00 zł
-+

UDANA

Pobudzenie kondycji fizycznej

UDANA
32,00 zł
-+

MAMSAPRASH

Mięśnie & síła

MAMSAPRASH
32,00 zł
-+

ASTHIPRASH

Kości & stawy

ASTHIPRASH
32,00 zł
-+