Wsparcie krążenia peryferyjnego

  • Centella asiatica pomaga w utrzymaniu prawidłowego krążenia krwi, wspiera krążenie peryferyjne
  • Pomaga w harmonizowaniu układu sercowo-naczyniowego oraz jego funkcji
  • Punica granatum korzystnie wpływa na krążenie krwi oraz optymalizuje drożność naczyń krwionośnych
  • Antyoksydanty pochodzące z owocu granatu pozytywnie działają na ochronę komórek oraz funkcji układu sercowo-naczyniowego

       Suplement diety

Obejrzyj naturalny zbiór ziół i ręcznie robione herbaty w Nepalu

 

Kategorie: działanie układu krążenia, tętno, drożność naczyń krwionośnych, przekrwienie tkanek, niedokrwienie kończyn, nerwica naczyniowa, syndrom Raynauda

-+
Cena: 32,00 zł
z VAT

Piję Wasze herbaty, żeby zachować zdrowie, lekarze leczą mnie od 3 lat bez powodzenia. Sięgnąłem po Wasze ziołowe mieszanki i nie wierzyłem, że cud się urzeczywistnił... problemy zdrowotne znikały jeden po drugim. Dziękuję naturze i ludziom, którzy się tym zajmują, dziękuję za przygotowywanie leczniczych herbat.

Dana, Zdiby-Brnky

Witam, moja babcia ma wiele problemów zdrowotnych. Jednym z nich jest słabe krążenie krwi w nogach. Budzi się w nocy z bólu. Po wypiciu herbaty VYANA czuje się znacznie lepiej i dużo mniej narzeka na ból. Dziękuję.

N. K.

Przygotowanie

Przygotowując herbatkę 1 łyżeczkę do herbaty mieszanki ziołowej (ok. 2 g) zaparzamy wrzącą wodą i pozostawiany na 10 minut do naciągnięcia lub gotujemy przez 3-5 minut.

Zalecana dawka

2 filiżanki dziennie

Używanie

W przypadku stosowania ziół himalajskich jako środka do optymalizacji duchowych i fizycznych funkcji organizmu tradycyjnie gotuje się je co najmniej 3–5 minut. W ten sposób przygotowany wywar ma silniejsze działanie, delikatniejszy smak i korzystnie wpływa na nasze trawienie, które ważne jest dla właściwego wchłaniania dobroczynnych ekstraktów z himalajskich ziół. Herbaty pijemy jako jeden ze składników dziennego trybu pitnego w okresie całego trwania odnowy pożądanych funkcji organizmu. W przypadku ziołowej kuracji oczyszczającej herbatkę należy stosować w okresie 1-3 miesięcy zgodnie z dziennym dawkowaniem podanym na opakowaniu. Po zużyciu każdego opakowania należy zastosować 1 tygodniową przerwę.

Zaleca się stosować nie więcej niż maksymalnie dwa rodzaje herbaty jednocześnie. Więcej herbat można stosować naprzemian w reżymie dziennym lub tygodniowym, jeżeli herbatki stosowane są w celu normalizowania bieżących objawów zakłócenia równowagi zdrowia duchowego i fizycznego. Herbat nie można mieszać, pijemy je zawsze oddzielnie w odstępie czasowym ok. godziny. Jeżeli herbaty stosujemy wyłącznie jako środek wspierający i pobudzający to zioła możemy pozostawić tylko do zaparzenia i używać bez ograniczeń. W celu optymalnego działania napar ziołowy pijemy ciepły i to przed jedzeniem. Specyficzny smak każdej herbaty jest elementem terapeutycznego działania i odpowiada ajurwedyjskim właściwościom sześciu smaków. Dlatego zalecamy nie dodawania do herbat żadnych substancji słodzących.

Ostrzeżenie: Suplement diety z ziołami. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać w suchym miejscu do 25 ° C. Nie przekraczać zalecanej dawki. Nie stosować jako substytutu zróżnicowanej diety. Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

Skład

centella asiatica, punica granatum, myristica fragrans, glycyrrhiza glabra

Waga

100 g luźnej herbaty

Powiązane produkty

VATA

Relaksacja & komfort psychiczny

32,00 zł
-+

ABHAYA

Krążenie krwi & elastyczność naczyń krwionośnych

32,00 zł
-+

ARJUNA

Czynność serca

32,00 zł
-+

RAKTAPRASH

Krew & wątroba

32,00 zł
-+