Ostatnio natknąłem się na himalajskie herbaty ajurwedyjskie (PITTA, BHRINGARAJ, JAIPHAL), jestem z nich bardzo zadowolony. Są naprawdę świetne (jestem spokojniejszy, wzmocniły mi się więzadła, znikają brodawki). Dziękuję bardzo.
Witam, wypróbowałam już 4 ajurwedyjskie ziołowe herbaty : NIMBA, ABHAYA, BHRINGARAJ oraz KANTAKARI i wszystkie z nich przyniosły pozytywne efekty, dlatego polecam te zioła. Tym samym chcę podziękować producentom i importerom herbaty!
Wasza herbata na włosy - działa!
PL Intermediate
Przygotowanie
Przygotowując herbatkę 1 łyżeczkę do herbaty mieszanki ziołowej (ok. 2 g) zaparzamy wrzącą wodą i pozostawiany na 10 minut do naciągnięcia lub gotujemy przez 3-5 minut.
Zalecana dawka
2 - 3 filiżanki dziennie
Używanie
W przypadku stosowania ziół himalajskich jako środka do optymalizacji duchowych i fizycznych funkcji organizmu tradycyjnie gotuje się je co najmniej 3–5 minut. W ten sposób przygotowany wywar ma silniejsze działanie, delikatniejszy smak i korzystnie wpływa na nasze trawienie, które ważne jest dla właściwego wchłaniania dobroczynnych ekstraktów z himalajskich ziół. Herbaty pijemy jako jeden ze składników dziennego trybu pitnego w okresie całego trwania odnowy pożądanych funkcji organizmu. W przypadku ziołowej kuracji oczyszczającej herbatkę należy stosować w okresie 1-3 miesięcy zgodnie z dziennym dawkowaniem podanym na opakowaniu. Po zużyciu każdego opakowania należy zastosować 1 tygodniową przerwę.
Zaleca się stosować nie więcej niż maksymalnie dwa rodzaje herbaty jednocześnie. Więcej herbat można stosować naprzemian w reżymie dziennym lub tygodniowym, jeżeli herbatki stosowane są w celu normalizowania bieżących objawów zakłócenia równowagi zdrowia duchowego i fizycznego. Herbat nie można mieszać, pijemy je zawsze oddzielnie w odstępie czasowym ok. godziny. Jeżeli herbaty stosujemy wyłącznie jako środek wspierający i pobudzający to zioła możemy pozostawić tylko do zaparzenia i używać bez ograniczeń. W celu optymalnego działania napar ziołowy pijemy ciepły i to przed jedzeniem. Specyficzny smak każdej herbaty jest elementem terapeutycznego działania i odpowiada ajurwedyjskim właściwościom sześciu smaków. Dlatego zalecamy nie dodawania do herbat żadnych substancji słodzących.
Ostrzeżenie: Suplement diety z ziołami. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać w suchym miejscu do 25 ° C. Nie przekraczać zalecanej dawki. Nie stosować jako substytutu zróżnicowanej diety. Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.
Herbata NIMBA pomogła mi w swędzącej egzemie. Gorąco polecam!!!
Cześć, od dzieciństwa mam alergię na kwaśne, przejawi się to m. in. wysypką na dłoniach. Piłam GAURI przez 14 dni i po spożyciu pomarańczy wysypka wcale się nie pojawiła. Ta mieszanka bardzo pomogła mamie z pleśnią na nogach. To wspaniałe zioło!
Kupiłam herbatę PRANA, zależało mi na zwiększeniu energii życiowej. Efekt jest niesamowity. Córka, która zobaczyła mój dobry humor, zaczęła pić tę mieszankę. Mój mąż też zaczął od PRANY.
Dzięki herbacie MEDHIKA moja laktacja wzrosła o 50%. Do tego czasu nic nie pomagało.
Dwa razy dziennie piję herbatę ASHWAGANDHA. To niesamowite jak dobrze śpię, bez tabletek nasennych, tylko zioła - przy czym podkreślam, że nie lubię herbat ziołowych, ale ta nie jest zła, lubię jej zapach i smak. Piję gdy jest letnia. Polecam spróbować.
Bardzo się cieszę, że odkryłam Wasze produkty. Jestem przekonana, a wiele z nich wypróbowałam na sobie i moich kolegach, że efekty poprawy zdrowia pojawiają się niemal natychmiast. Dziękuję Wam z całego serca, również za to, że udostępniacie swoje produkty najwyższej jakości (i w przystępnej cenie) wszystkim ludziom na Ziemi. Naprawdę to doceniam. Dziękuję Wam bardzo za to, że jesteście…
Herbata TULSI bardzo mi pomogła przy grypie, po dwóch dniach picia drapanie w gardle zniknęło. Najlepszą rzeczą w tym jest to, jak pięknie rozgrzewa i jak pyszny ma smak! Naprawdę polecam zaopatrzyć się w tą herbatę na zimowe miesiące, w sam raz na sezon grypowy!
Dzień dobry. Mam bardzo dobre doświadczenia z herbatą JATAMANSI. Z powodu trudnych życiowych problemów zacząłem odczuwać bezsenność i niepokój, który później przerodził się w depresję. Na początku próbowałem herbaty ASHWAGANDHA na bezsenność, ale niestety byłem już na etapie, na którym drżały mi ręce, byłem spięty przez 24 godziny i miałem zmienny nastrój, więc ASHWAGANDHA tylko trochę pomogła. Poczułem prawdziwą ulgę dopiero po wypróbowaniu JATAMANSI. Ale szczególnie pomaga mi picie na przemian herbaty JATAMANSI i ASHWAGANDHA lub ASHWAGANDHA i RAJANI. Pozdrawiam.
Bardzo polecam herbatę na lepszy sen: ASHWAGANDHA. Byłem skrajnie zdesperowany, nie mogłem spać. ASHWAGANDHA natychmiast zadziałała i bardzo mi pomogła. Okazała się bardziej skuteczna niż środki uspokajające, ale przede wszystkim jest to naturalny produkt ziołowy.
Niedawno kupiliśmy od Was herbaty i eliksiry... i codziennym radosnym rytuałem jest wspólne zaparzanie i picie... dziękujemy :) Wasza firma robi na nas bardzo miłe i godne zaufania wrażenie. Z pozdrowieniami,