Wasze opinie
Używam herbaty NIMBA (czyści krew), która zasadniczo przeznaczona jest na problemy skórne, z którą miałam problemy przez długi czas i nic nie pomogło. Po dwóch lub trzech miesiącach picia tej herbaty mogę powiedzieć, że moja skóra wygląda znacznie, znacznie lepiej, jest zdrowsza.
Lubię gorący napój MORINGA z ZIELONYM JĘCZMIENIEM. Pomógł mi, leczy moją alergię. Dobrze mi się oddycha. Dziękuję Wam bardzo.
Jestem bardzo zadowolony z herbaty JATAMANSI. Wreszcie mogłem przestać brać leki uspokajające układ nerwowy, czuję się szczęśliwszy, bardziej zrelaksowany. Kupię następne opakowanie, polecam wszystkim.
Pozdrawiam was, dziękuję za naprawdę skuteczne herbaty. Często polecam je moim klientom i korzystam z nich osobiście.
Herbata NIMBA pomogła mi w swędzącej egzemie. Gorąco polecam!!!
Dzień dobry, miałem spuchnięte węzły chłonne a w rękach, nogach i kręgosłupie, nieznośny ból, zajęło to dwa miesiące, ale po zażyciu herbaty KATPHALA ból ustąpił, a węzły zmniejszyły się. Doskonały efekt! Dziękuję.
Dzień dobry, mam bardzo dobre doświadczenia z efektami i jakością Waszych herbat, szczególnie z ASHWAGANDĄ.
Szanowni Państwo, kilka tygodni temu podróżując po Waszym pięknym kraju kupiłam trochę wyżej wymienionej herbaty i wygląda na to, że ma ona bardzo korzystny wpływ na poziom glukozy we krwi. Dziękuję Wam.
Herbata KANTAKARI pomogła mi po usunięciu zęba. To była ósemka, więc dziąsło miało dużą dziurę i stale krwawiło. Wypróbowałam ajurwedyjską herbatę KANTAKARI, przeznaczoną dla zębów i dziąseł. To było niesamowite. Moje dziąsło przestało krwawić już po pierwszej filiżance herbaty. A po regularnym piciu 1 filiżanki herbaty wieczorem, moje dziąsła wygoiły się w ciągu kilku kolejnych dni.
Bardzo się cieszę, że odkryłam Wasze produkty. Jestem przekonana, a wiele z nich wypróbowałam na sobie i moich kolegach, że efekty poprawy zdrowia pojawiają się niemal natychmiast. Dziękuję Wam z całego serca, również za to, że udostępniacie swoje produkty najwyższej jakości (i w przystępnej cenie) wszystkim ludziom na Ziemi. Naprawdę to doceniam. Dziękuję Wam bardzo za to, że jesteście…











