Wasze opinie
Problem przeziębienia został rozwiązany zaraz po wypiciu pierwszej herbaty. Jestem podekscytowany, polecam.
Wasze herbaty są niesamowicie pomocne przy demencji, poprawiają kondycję pamięciową! O wiele skuteczniej niż pigułki! Dziękuję!!!
Dzień dobry, mamy pozytywne doświadczenie z herbatami himalajskimi. „UDANA“ jest bardzo pomocna przy zmęczeniu. Z powodzeniem zastosowaliśmy SHATAWARI na torbiel (8 cm), zniknął w półtora tygodnia. Na kontroli lekarz nie wierzył w wynik badania ultradźwiękami!
Witam, chciałabym potwierdzić, że jestem bardzo zadowolona z waszych produktów, które bardzo mi pomagają.
Po wypróbowaniu CHYAWANPRASH muszę powiedzieć, że jest absolutnie wyjątkowy. Jest smacznie łagodny, krótko po użyciu odczuwa się silny wpływ ziół, tak na ciało jak i na psychikę. Dostarcza energię a także działa regenerująco. Jest naprawdę świetny. Dziękuję.
Witam, obecnie używam waszej BRAHMI - herbaty na pamięć i KALAMEGHA - herbaty na wątrobę, jestem z nich zadowolony. Połączenie tych ziół w herbacie to wielka przyjemność dla duszy. Dziękuję
Herbata Ranjaka pomaga mi przy zmęczeniu, uzupełnieniu żelaza i ogólnie wzmacnia kondycję po menstruacji.
Mam doświadczenie z herbatą menstruacyjną APANA - łagodzi ból, po dwóch filiżankach dziennie nie muszę przyjmować żadnych leków. Używałam również waszych ziół MEDHIKA - idealne przy karmieniu piersią. Wasze herbatki bardzo mi pomogły, gdy miałam mało mleka.
Dzień dobry, bardzo podobają mi się wasze himalajskie ajurwedyjskie herbaty, ponieważ są naprawdę skuteczne. W szczególności dużo używam TULSI, ale równie dobre doświadczenia mam z ALOCHAKĄ, która wzmacnia mi wzrok. Teraz kupiłam KANTAKARI. Dziękuję.
Miałam uderzenia gorąca z powodu rozpoczynającej się menopauzy. Spróbowałam wasze zioła i pomogło. Kosztowałam też inne herbaty i eliksiry na przeziębienie, ulgę mięśni, herbatę TRIPHALA oraz herbaty i eliksiry na stawy. Jestem podekscytowana ich działaniem. Poznałam też wasze pyszne drinki, i o dziwo! smakują mi chociaż jest w nich KURKUMA lub MORINGA, których wcale nie lubię. Dziękuję wam.











