Wasze opinie
Witam, jestem bardzo zadowolony z waszych herbat. VIDANGA pomogła mi schudnąć, po herbacie KALAMEGHA moje problemy z woreczkiem żółciowym prawie zniknęły, teraz decyduję się na PACHAKA bo chce skończyć z paleniem! Dziękuję.
Zacząłem używać herbaty BRAHMI po tym, jak odstawiłem leki przeciwdrgawkowe borykałem się z trudnościami w nauce). Herbata BRAHMI pomogła złagodzić szczypanie, które ma związek ze z wapniem szyszynki w moim mózgu. Obecnie piszę pracę magisterską i idzie mi tak dobrze, że skończę pod koniec lipca.
Jestem zachwycony ayurveda.
Mogę polecić absolutnie niesamowite herbaty, działające tak, jak powinny. Długo szukałem naturalnych środków na moje problemy i wreszcie je znalazłem :-)
Doskonały dokument. Bez przemocy, zgrabnie zmontowany i bez zbędnych ozdób.
Witam, od kilku lat piję herbatę z Everest Ayurveda, pomogła mi przy miesiączce i ogólnych problemach związanych z zaburzeniami hormonalnymi. Teraz zamawiam więcej herbat i zobaczymy jak to na mnie wpłynie :-)
Witam, jakiś czas temu mój lekarz zdiagnozował u mnie nadciśnienie. Dowiedziałem się o waszych herbatach i spróbowałem SARPAGANDHY. Po 14 dniach ciśnienie zaczęło się normalizować, po wypiciu opakowania herbaty pozostaje w normie. Dziękuję za możliwość skorzystania z ziół, które bardzo mi pomogły.
Dziękuję bardzo... Wasze produkty są najlepsze. CHYAWANPRASH zażywam od zeszłej jesieni i przez cały ten czas, ani raz nie miałem przeziębienia, choroby itp. To naprawdę cudowny eliksir... bardzo dziękuję!
Cześć. Zacząłem pić wasze herbaty miesiąc temu i czuję zmianę. Nie jestem tak zdenerwowany jak wcześniej i mniej się pocę. Wypijam wasze herbaty każdego dnia, dwa rodzaje herbaty dziennie, 4-5 filiżanek.
Regularnie zamawiam u Was japońskie kadzidełka, które mają bardzo przyjemny i delikatny zapach. Cała nasza rodzina i przyjaciele już je polubili. Dziękuję za bardzo szybką dostawę nawet w gorączkowym okresie przedświątecznym.











