Wasze opinie
Niedawno miałam przepuklinę dysku i strasznie mnie bolało! Spróbowałam dżem Mamsaprash i poczułam taką ulgę, że to było niewiarygodne!!!
Dzień dobry. Zamówiłam u Was kilka produktów i byłam z nich zadowolona. Planuję wkrótce zamówić kolejne. Dziękuję.
Od kilku lat cierpię na uporczywy alergiczny nieżyt nosa, który pojawia się wiosną. Leki na alergię nie pomagały mi zbytnio. Spróbowałam herbaty DALCHINI i mogę żyć normalnie. To cud. Dziękuję bardzo. Zdecydowanie spróbuję innych herbat.
Cierpiałam na częste grzybice pochwy. Zaczęłam regularnie używać herbatę GAURI i problemy zniknęły. Raz na jakiś czas, kiedy odczuwam początkowe objawy grzybicy, natychmiast zaczynam pić herbatę i problemy ustają. Dziękuję bardzo.
Mogę polecić herbatę PRANA. Regularne picie 3 razy dziennie + ruch.
Jestem bardzo zadowolona z dżemików ziołowych. Mają dobre działanie a także wysoką zawartość minerałów i składników odżywczych, pomagają nawet przy stosowaniu w niewielkich ilościach. Mam też dobre doświadczenie z herbatami, które kupiłem dla moich znajomych.
Dzień dobry, przeziębiłam się, więc kupiłam herbatę TULSI, już po drugim użyciu odetkał mi się nos, gardło przestało boleć a kaszel ustąpił. Polecam każdemu, kto jest chory, aby spróbował na sobie.
Próbowałem wielu alternatywnych środków ziołowych, ale tylko wasze herbaty naprawdę działają, po nich czuję się lepiej zarówno fizycznie, jak i psychicznie :)
Po raz pierwszy spróbowałam herbatę APANA na problemy menstruacyjne, złagodziło to ból i wzmocniło moją witalność. Wypróbowałam, że najkorzystniej jest pić je dwa razy dziennie na około trzy dni przed menstruacją i kontynuować przez pierwsze dwa dni miesiączki. Polecam.
Herbaty wysokiej jakości.











