Wasze opinie
Szanowni Państwo, kilka tygodni temu podróżując po Waszym pięknym kraju kupiłam trochę wyżej wymienionej herbaty i wygląda na to, że ma ona bardzo korzystny wpływ na poziom glukozy we krwi. Dziękuję Wam.
Dzień dobry, przez miesiąc regularnie piłam herbatę ABHAYA, aby obniżyć poziom cholesterolu. Dobre efekty przyszły bardzo szybko. Wyniki po tygodniu - cholesterol 9,4 a po miesięcznym stosowaniu herbaty (3 razy dziennie), cholesterol 5.2. I podkreślę - tu nie ma pomyłki. Dziękuję bardzo.
Cześć, spróbowałem herbatę odchudzającą i naprawdę pomaga, dziękuję.
Dzień dobry. Jestem pod wielkim wrażeniem herbaty ASHWAGANDHA, śpię jak dziecko. Jakiś czas temu złapał mnie nieprzyjemny wirus, po wypiciu herbaty KATPHALA temperatura spadła, gardło przestało boleć i energia wróciła, mogłam przestać brać leki !
Jestem bardzo zadowolona z herbaty JATAMANSI. Nareszcie udało mi się odstawić środki uspokajające, czuję się szczęśliwsza, bardziej zrelaksowana. Kupię kolejne opakowanie, polecam wszystkim.
Używam ajurwedyjskich herbat od dłuższego czasu i mogę je tylko polecić. Osobiście pomogły mi w problemach stomatologicznych, po operacjach oczu, trawieniu, problemach mięśniowo-szkieletowych. Świetne produkty w rozsądnej cenie :)
Witam, uwielbiamy używać ajurwedyjskich herbat w domu. Sprawdzone PITTA, ALOCHAKA, VARUNA i HIMALAJSKA ŚWIEŻOŚĆ są doskonałe i naprawdę skuteczne. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim zaangażowanym w produkcję i import tych cudów uzdrawiania.
Herbaty wysokiej jakości.
Kupiłam eliksir PURISHAPRASH na spowolniony metabolizm i gorąco polecam wypróbowanie. Pomaga mi i na pewno spróbuję innych produktów ziołowych. Dziękuję.
Stosuję te herbaty od dłuższego czasu i jestem zachwycona ich działaniem. Piję je często i bardzo mi smakują.











