Jesteś tutaj

Szczupła sylwetka? Zaserwuj sobie marmoladę!

Odzyskaj szczupłą sylwetkę i znów miej mnóstwo energii!

Eliksir Medaprash to ziołowa marmolada, która zapewnia zdrowy metabolizm cukrów i tłuszczów, a tym samym przyczynia się do utraty wagi. 2-3 łyżeczki dziennie pomogą Ci zmniejszyć apetyt, wspomogą dobre trawienie i uwolnią Cię od nadmiaru wody z organizmu. Ajurwedyjskie zioła zmieszane ze zdrową, owocową marmoladą wykonaną na bazie Amalaki, wspomagają również pracę wątroby, obniżają poziom glukozy i cholesterolu oraz zwiększają energię życiową i witalność organizmu.

Bardzo łatwe w użyciu! Jedną łyżeczkę marmolady – eliksiru zażyj dwa razy dziennie popijając wodą, mlekiem lub mlekiem roślinnym. Zachowując co najmniej godzinną przerwę, eliksir możesz przyjmować przed lub po posiłku.

Aby terapia była skuteczna, zalecamy przestrzeganie kilku podstawowych zasad:

  • zminimalizuj swoje posiłki po godzinie 18-ej do lekkiej, pełnoziarnistej diety, np. sałatek warzywnych
  • ulżyj swoim jelitom poprzez wegetariańską dietę – dzięki temu Twój układ pokarmowy nie będzie wydatkował tyle energii na samo trawienie, a Tobie pozostanie energia na inne czynności
  • uprawiaj regularną aktywność ruchową – zgodnie ze swoim gustem i możliwościami.

Zróbmy to więc! W naszej wakacyjnej wyprzedaży, w dniach od 15 lipca do 15 sierpnia, otrzymasz eliksir Medaprash z 10% rabatem!

Polecane produkty

PROMOCJA aż 10 % taniej MEDAPRASH

!*Redukcja & dieta*! 20. 7 - 20. 8. 2022
Odwiedź nasz sklep

Zapisz się do odbierania ajurwedyjskiego czasopisma i nowości

Dane wprowadzone podczas tej rejestracji przetwarzamy zgodnie z warunkami przetwarzania danych osobowych. Możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera w dowolnym momencie, klikając przycisk rezygnacji z subskrypcji lub aktualizując swoje ustawienia na dole wiadomości e-mail. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych można znaleźć na naszej stronie internetowej www.everest-ayurveda.pl.