Wasze opinie
Doskonałość, fantastyczny smak, aromat, relaks ... GORĄCO POLECAM :-)
Witam, zrobiłem 3 miesięczną kurację z eliksirami ziołowymi: skóra, krew, wątroba, mózg... nerwy! CHYAWANPRASH jest najlepszym środkiem witalizującym. Ale nie tylko ten wasz dżemik. Wszystkie są smaczne. Słodko-kwaśne, spożywane z wegańskim napojem mlekopodobnym, są po prostu smaczne. Wasze herbaty zostały dobrze przyjęte nie tylko przeze mnie ale również przez moich przyjaciół! Chciałbym, żebyście dotarli do większej liczby osób, zwłaszcza w sektorach uzdrowiskowym, pielęgniarskich i szpitalnych. Rezonowałoby to z osobami starszymi i dziećmi. Idealna byłaby współpraca nowoczesnych (dystrybucja) i tradycyjnych (receptury) metod leczenia, które dzięki waszym produktom wzajemnie się uzupełniają.
O herbatach Everest Ayurveda wiedziałam już od dawna, ale odkryłam ich wartość później, kiedy szukałam sposobu na zatrzymanie wypadania włosów w możliwie najbardziej naturalny sposób. Te ajurwedyjskie zioła to cud natury i jestem niezmiernie szczęśliwa, że można je kupić w naszym kraju w tak atrakcyjnej cenie. Po kilku miesiącach stosowania zauważyłam znaczącą zmianę, moje włosy faktycznie przestały wypadać (oczywiście, zaliczają się do nich również naturalne kosmetyki i delikatna pielęgnacja), ale zauważyłam też wyraźny efekt w postaci nowych włosów. Niedawno zaczęłam dodawać do herbaty eliksir i napój polecane na tych stronach. Nie sposób wyrazić słowami uznania dla tych produktów. Jestem niezmiernie wdzięczna za Waszą ofertę.
Witam, obecnie używam waszej BRAHMI - herbaty na pamięć i KALAMEGHA - herbaty na wątrobę, jestem z nich zadowolony. Połączenie tych ziół w herbacie to wielka przyjemność dla duszy. Dziękuję
Od wielu lat cierpiałem na bezsenność. Odkąd zdecydowałem sie pić zioła ASHWAGANDHA, zacząłem spać jak dziecko. Budzę się o piątej rano i to bez budzika. Polecam wszystkim cierpiącym na bezsenność, dziękuję za wasze istnienie a także za kompetentną pomoc.
Super herbata
Jestem bardzo zadowolona. Wszystkie moje zdrowotne problemy rozwiązuję za pomocą herbat. Najbardziej zauważalne rezultaty przyniosło mi picie herbaty SHATAWARI, która pomogła mi z torbielami, oraz herbaty RANJAKA na tworzenie się krwi i zwiększenie poziomu żelaza. W niecały miesiąc moje wartości krwi wzrosły ze 123 do 136. Nie mogę się nacieszyć tymi herbatami.
Herbata TRIPHALA na detoksykację przewodu pokarmowego i herbata KALAMEGHA na wątrobę i woreczek żółciowy pomogły mi w trawieniu, wypróżnianiu i ogólnie czuję się lżejsza.
Stosuję te herbaty od dłuższego czasu i jestem zachwycona ich działaniem. Piję je często i bardzo mi smakują.
Kupiłam herbatę PRANA, zależało mi na zwiększeniu energii życiowej. Efekt jest niesamowity. Córka, która zobaczyła mój dobry humor, zaczęła pić tę mieszankę. Mój mąż też zaczął od PRANY.