Wasze opinie
Witam, wypróbowałam już 4 ajurwedyjskie ziołowe herbaty : NIMBA, ABHAYA, BHRINGARAJ oraz KANTAKARI i wszystkie z nich przyniosły pozytywne efekty, dlatego polecam te zioła. Tym samym chcę podziękować producentom i importerom herbaty!
Wasze ajurwedyjskie herbaty i eliksiry już kilka razy zamawiałam i kupowałam w stacjonarnych sklepach. Mój mąż i ja jesteśmy z nich bardzo zadowoleni i wiem, że w przyszłości również będziemy stałymi klientami.
Witam, obecnie używam waszej BRAHMI - herbaty na pamięć i KALAMEGHA - herbaty na wątrobę, jestem z nich zadowolony. Połączenie tych ziół w herbacie to wielka przyjemność dla duszy. Dziękuję
Witam. Od lat kupuję PITTA TEA . Bardzo mi pomogła. I to już kilka razy. Kupuję też inne mieszanki dla mojej rodziny, polecam te herbaty wszystkim ludziom na różne problemy. Nie znoszę środków chemicznych, dlatego tak cenię wasze produkty. Dzięki za te herbaty.
Polecam, jestem bardzo zadowolona :) Namaste
Bolały mnie plecy przez pół roku, badania, zmiany leków i żadnej ulgi. Próbowałam wszystkiego, kolagenu, witamin. Nic nie działało. Zastosowałam pastę do kości i stawów ASTHIPRASH, już po 3 dniach poczułem wielką ulgę. Zamawiam ponownie. Jestem podekscytowana.
Dzień dobry, od dawna używam Waszych herbat i jestem zadowolony. Herbaty uzupełniam gorącymi, ajurwedyjskimi napojami, które są świetne i łatwe w przygotowaniu. Dziękuję.
Witam, używam waszych herbat od dłuższego czasu, są bardzo pomocne w przypadku wszystkich możliwych problemów :-) Dziękuję.
Bardzo dziękuję za herbatę NAGARA. Pozbyłam się swoich problemów, pozytywne efekty zaobserwowałam już po pięciu dniach. Nie tylko pozbyłam się zapalenia, ale także uczucia zimnych rąk i nóg. Moja skóra jest też czystsza.
Witam, od trzech lat jestem pacjentką na raka leczoną hormonalnie. Jako suplement używam herbaty SHATAWARI. Bardzo mi to pomaga i czuję się świetnie. Polecam każdemu, kto ma ten sam problem. Piję dwa razy dziennie