Wasze opinie
To dobre herbaty.
Witam, od kilku lat piję herbatę z Everest Ayurveda, pomogła mi przy miesiączce i ogólnych problemach związanych z zaburzeniami hormonalnymi. Teraz zamawiam więcej herbat i zobaczymy jak to na mnie wpłynie :-)
Miałam uderzenia gorąca z powodu rozpoczynającej się menopauzy. Spróbowałam wasze zioła i pomogło. Kosztowałam też inne herbaty i eliksiry na przeziębienie, ulgę mięśni, herbatę TRIPHALA oraz herbaty i eliksiry na stawy. Jestem podekscytowana ich działaniem. Poznałam też wasze pyszne drinki, i o dziwo! smakują mi chociaż jest w nich KURKUMA lub MORINGA, których wcale nie lubię. Dziękuję wam.
Dzień dobry, miałem spuchnięte węzły chłonne a w rękach, nogach i kręgosłupie, nieznośny ból, zajęło to dwa miesiące, ale po zażyciu herbaty KATPHALA ból ustąpił, a węzły zmniejszyły się. Doskonały efekt! Dziękuję.
Dzień dobry, od dawna używam Waszych herbat i jestem zadowolony. Herbaty uzupełniam gorącymi, ajurwedyjskimi napojami, które są świetne i łatwe w przygotowaniu. Dziękuję.
Witam, używam waszych herbat od dłuższego czasu, są bardzo pomocne w przypadku wszystkich możliwych problemów :-) Dziękuję.
Od lat cierpiałem na ciężką alergię (kurz, roztocza, pyłki), która pogarszała się z każdym rokiem. Każdego lata musiałem znosić męczące kichanie, zaczerwienienie oczu i swędzenie nosa oraz uszu. Po kilku dniach używania herbat DALCHINI i KARAVI poczułem ogromną ulgę, z minimalnymi tylko objawami. A wszystko bez chemii! Jestem bardzo wdzięczny za wasze herbaty i będę ich nadal używać, już profilaktycznie.
Witam, dzięki Waszej herbacie ASHOKA po latach odzyskałam równowagę hormonalną. Bardzo poprawiło to moje życie. Lek od lekarza na mnie nie zadziałał. Cieszę się, żebędę mogła wypróbować kolejne.
Herbata APANA w ciągu tygodnia skorygowała miesiączkę i nieprzyjemne objawy PMS, co było dla mnie wielką ulgą i co najważniejsze, obyłam się bez sztucznych leków hormonalnych z wieloma skutkami ubocznymi. Ponadto herbata VATA wspaniale pomaga przez całą długą zimę. Polecam te herbaty i ogólnie Ajurwedę wszystkim!
Herbata ARJUNA mnie uratowała. Nie mam już objawów związanych z nieregularnym rytmem serca. To naprawdę niesamowity produkt.