Wasze opinie
Chcę dołączyć do pozytywnych komentarzy na Wasze herbaty. Rok temu zachorowaliśmy z córką na zapalenie dróg moczowych. Wtedy przypomniałem sobie o Waszych herbatach ziołowych, więc kupiłem mieszankę na oczyszczanie dróg moczowych i bardzo szybko poczułem ulgę.
Dzień dobry, miałam obrzęk, sztywność palców, zapalenie ścięgien i tkanki okołostawowej. Po kilku dniach picia herbaty SLESAKA, opuchlizna na moich palcach zniknęła, moje ścięgna i mięśnie stały się bardziej elastyczne, a stawy już nie bolą. Nie mogę w to uwierzyć !!! Dziękuję
Witam. Od kilku tygodni cierpiałam na uciążliwą biegunkę i niestrawność z powodu stosowania antybiotyków przepisanych przez lekarza. Herbata SHUNTHI szybko rozwiązała moje trudności! Herbata ma bardzo przyjemny smak. Bardzo polecam.
Dzień dobry, rozmawialiśmy o mojej operacji w szpitalu, poleciłeś herbatę NIMBA. Wypiłam dwa opakowania. Pod koniec drugiego opakowania musiałam przejść procedury medyczne, w ich trakcie okazało się że badania krwi i ogólnie wyniki były bardzo dobre. Wiem, że jest w tym duża zasługa ziół, o których mi powiedziałeś tyle dobrego. Dziękuję.
Bardzo cenię TERMOS! Musiałem go wypróbować. Jest absolutnie super, używam go codziennie!
Szanowni Państwo, kilka tygodni temu podróżując po Waszym pięknym kraju kupiłam trochę wyżej wymienionej herbaty i wygląda na to, że ma ona bardzo korzystny wpływ na poziom glukozy we krwi. Dziękuję Wam.
Cześć, od dzieciństwa mam alergię na kwaśne, przejawi się to m. in. wysypką na dłoniach. Piłam GAURI przez 14 dni i po spożyciu pomarańczy wysypka wcale się nie pojawiła. Ta mieszanka bardzo pomogła mamie z pleśnią na nogach. To wspaniałe zioło!
Zaczęłam odczuwać ból w stawie biodrowym prawej nogi podczas chodzenia, odczuwałam też ból podczas leżenia. Miałam trudności ze znalezieniem wygodnej pozycji podczas spania i nagminnie cierpiałam na niedobór snu. Lekarze mi nie pomogli, powiedzieli, że powinnam brać środki przeciwbólowe i, co najważniejsze, ćwiczyć. Ale ćwicz z takim bólem. Postanowiłam zwrócić się o pomoc do Ajurwedy i zaczęłam przyjmować herbatę SLESAKA oraz eliksir ASTHIPRASH. Stosuję je regularnie rano i wieczorem od połowy lipca, a ból stopniowo ustąpił. Cieszę się, że pozbyłam się bólu i mogę zacząć ćwiczyć, aby wzmocnić moje stawy. Dziękuję.
Dzień dobry. Jestem pod wielkim wrażeniem herbaty ASHWAGANDHA, śpię jak dziecko. Jakiś czas temu złapał mnie nieprzyjemny wirus, po wypiciu herbaty KATPHALA temperatura spadła, gardło przestało boleć i energia wróciła, mogłam przestać brać leki !
Cztery lata temu zaczęłam odczuwać ból w małych stawach, szczególnie w stawach rąk. Poszłam do ortopedii, gdzie lekarz powiedział mi, że to choroba zwyrodnieniowa stawów i że nic nie da się z tym zrobić. Poszłam do reumatologa, gdzie powiedzieli mi, że to nie reumatyzm. Zgłosiłam się do internisty z powodu podwyższonego poziomu żelaza, ale on również powiedział mi, że to nie to. Potem przez miesiąc stosowałam dietę dr. Barnarda, dowiedziałam się, które pokarmy pogarszają mój stan, ale nadal nie było poprawy. Kiedy z rozpaczy zapisałem się na specjalistyczne badanie, bo nie mogłam już nawet podać ręki bez odczuwania bólu. Otrzymałam od bliskiego przyjaciela polecenie, abym spróbowała ajurwedyjskiej terapii stawów. Nie jestem ezoteryczką, ale tonący chwyta się brzytwy. Po około trzech tygodniach sceptycznego stosowania byłam zaskoczona, gdy odkryłam, że chociaż nie nastąpiło cudowne wyzdrowienie, najgorszy ból zniknął. Tak, muszę rozgrzewać swoje sztywne stawy w nocy. Nie są już jak nowe, ale ból w poszczególnych stawach ustał, mogę ściskać dłonie innych osób, a nawet samodzielnie otwierać pokrywki. Na razie nie potrzebuję operacji, chcę tylko, żeby ASTHIPRASH nadal działał. Dziękuję bardzo!