Wasze opinie
Napiszę Wam tylko, że Wasze produkty są magiczne i ogromnie mi pomagają! Mój partner ma bóle pleców i zażywamy SLESAKĘ na stawy... Bardzo mu pomaga. Dziękujemy, pozdrawiamy!
Witaj, herbata ASHWAGANDHA naprawdę sprawdziła się w przypadku problemów ze snem. Od dawna nie pamiętam tak długiego i prawie niezakłóconego snu. Dziękuję
Herbata APANA w ciągu tygodnia skorygowała miesiączkę i nieprzyjemne objawy PMS, co było dla mnie wielką ulgą i co najważniejsze, obyłam się bez sztucznych leków hormonalnych z wieloma skutkami ubocznymi. Ponadto herbata VATA wspaniale pomaga przez całą długą zimę. Polecam te herbaty i ogólnie Ajurwedę wszystkim!
Doskonałe!!! Uwielbiam Wasze herbaty, naprawdę działają, efekty przeszły moje oczekiwania. Polecam wszystkim, doskonała jakość i sprawdzone rezultaty.
Dziękuję za herbatkę KALAMEGHA, która w końcu pomogła mi na kilkuletnie problemy z woreczkiem żółciowym, teraz sięgnę po inne herbaciane kuracje.
Cierpiałam na częste grzybice pochwy. Zaczęłam regularnie używać herbatę GAURI i problemy zniknęły. Raz na jakiś czas, kiedy odczuwam początkowe objawy grzybicy, natychmiast zaczynam pić herbatę i problemy ustają. Dziękuję bardzo.
Dzień dobry, przez miesiąc regularnie piłam herbatę ABHAYA, aby obniżyć poziom cholesterolu. Dobre efekty przyszły bardzo szybko. Wyniki po tygodniu - cholesterol 9,4 a po miesięcznym stosowaniu herbaty (3 razy dziennie), cholesterol 5.2. I podkreślę - tu nie ma pomyłki. Dziękuję bardzo.
Cześć, spróbowałem Waszej himalajskiej herbaty wątrobowej KALAMEGHA w Szwajcarii na kursie od tego czasu uwielbiam ją.
Chcę podziękować za umieszczenie CHYAWANPRASH w waszej ofercie sprzedażowej. Ten dżem jest niesamowity. Pierwszy raz kupiłam go bezpośrednio z Indii, ponieważ nigdzie nie mogłam go zdobyć. Teraz mogę go kupić w kraju. Dziękuję raz jeszcze.
Nie dam powiedzieć złego słowa na herbatę SHATAPUSHPI. Kupiłam ją pierwotnie z powodu problemów z cyklem menstruacyjnym, ale zauważyłam też jej pozytywny wpływ na trawienie (problemy z kwasowością żołądka i niestrawnością, które dokuczały mi od kilku miesięcy, natychmiast zniknęły), jednocześnie czuję ogólną poprawę nastroju. Pomimo gorzkiego smaku, a może właśnie dlatego, herbata ta stała się naszym wiernym przyjacielem na co dzień. Dziękuję bardzo.Od kilku lat cierpię na uporczywy alergiczny nieżyt nosa, który pojawia się wiosną. Leki na alergię nie pomagały mi zbytnio. Spróbowałam herbaty DALCHINI i mogę żyć normalnie. To cud. Dziękuję bardzo. Zdecydowanie spróbuję innych herbat.