Wasze opinie
Doskonały dokument. Bez przemocy, zgrabnie zmontowany i bez zbędnych ozdób.
Mam doświadczenie z herbatą menstruacyjną APANA - łagodzi ból, po dwóch filiżankach dziennie nie muszę przyjmować żadnych leków. Używałam również waszych ziół MEDHIKA - idealne przy karmieniu piersią. Wasze herbatki bardzo mi pomogły, gdy miałam mało mleka.
Herbata ARJUNA uratowała mi życie, nie mam już objawów związanych z nieregularnym rytmem serca. To naprawdę niesamowity produkt.
Pozdrawiam. Herbata MARICHA bardzo mi pomogła w unormowaniu ciśnienia i ogólnie dobrej kondycji. Dziękuję.
Od wielu lat cierpiałem na bezsenność. Odkąd zdecydowałem sie pić zioła ASHWAGANDHA, zacząłem spać jak dziecko. Budzę się o piątej rano i to bez budzika. Polecam wszystkim cierpiącym na bezsenność, dziękuję za wasze istnienie a także za kompetentną pomoc.
Witam. Od kilku tygodni cierpiałam na uciążliwą biegunkę i niestrawność z powodu stosowania antybiotyków przepisanych przez lekarza. Herbata SHUNTHI szybko rozwiązała moje trudności! Herbata ma bardzo przyjemny smak. Bardzo polecam.
Dzień dobry, mam problemy z kręgosłupem, wielki ból. Po miesiącu infuzji i leków nie ma rezultatu. Piję GOKSHURA od tygodnia i nie wziąłem tabletki. Dziękuję bardzo za każdy dzień, który nie boli.
Stosowałam indyjską herbatę leczniczą SHALARI na atak dny moczanowej, ponieważ utykałam. Herbata całkowicie uśmierzyła mój ból w ciągu 10 dni. Po tym doświadczeniu zaczęłam używać innych indyjskich herbat ziołowych. Uważam, że są bardzo skuteczne.
Używam CHYAWANPRASH od pół roku i nie mogę przestać chwalić tę ziołową mieszankę. Przeziębienia, kaszel itd omijają mnie... Po raz pierwszy od lat przetrwałem zimę bez chorowania.
Nie dam powiedzieć złego słowa na herbatę SHATAPUSHPI. Kupiłam ją pierwotnie z powodu problemów z cyklem menstruacyjnym, ale zauważyłam też jej pozytywny wpływ na trawienie (problemy z kwasowością żołądka i niestrawnością, które dokuczały mi od kilku miesięcy, natychmiast zniknęły), jednocześnie czuję ogólną poprawę nastroju. Pomimo gorzkiego smaku, a może właśnie dlatego, herbata ta stała się naszym wiernym przyjacielem na co dzień. Dziękuję bardzo.Od kilku lat cierpię na uporczywy alergiczny nieżyt nosa, który pojawia się wiosną. Leki na alergię nie pomagały mi zbytnio. Spróbowałam herbaty DALCHINI i mogę żyć normalnie. To cud. Dziękuję bardzo. Zdecydowanie spróbuję innych herbat.