Wasze opinie
Dzień dobry. Jestem pod wielkim wrażeniem herbaty ASHWAGANDHA, śpię jak dziecko. Jakiś czas temu złapał mnie nieprzyjemny wirus, po wypiciu herbaty KATPHALA temperatura spadła, gardło przestało boleć i energia wróciła, mogłam przestać brać leki !
Witam, jestem bardzo zadowolony z waszych herbat. VIDANGA pomogła mi schudnąć, po herbacie KALAMEGHA moje problemy z woreczkiem żółciowym prawie zniknęły, teraz decyduję się na PACHAKA bo chce skończyć z paleniem! Dziękuję.
Po wypróbowaniu CHYAWANPRASH muszę powiedzieć, że jest absolutnie wyjątkowy. Jest smacznie łagodny, krótko po użyciu odczuwa się silny wpływ ziół, tak na ciało jak i na psychikę. Dostarcza energię a także działa regenerująco. Jest naprawdę świetny. Dziękuję.
Herbata NIMBA pomogła mi w swędzącej egzemie. W okresie alergii na pyłki wielokrotnie z doskonałym powodzeniem korzystałem z herbaty DALCHINI. Herbata GOKSHURA okazała się doskonała na ból międzykręgowy (efekt lepszy niż leki). Gorąco polecam!!!
Super herbata
Dzień dobry, używam herbaty NIMBA na problemy skórne, po kilku dniach stosowania pozbyłem się swędzącego problemu, wysypka zniknęła. W naszej rodzinie używamy również herbaty VARUNA na nerki, w ten sposób wyeliminowaliśmy ciągłe problemy z infekcją.
Regularnie kupuję herbaty z waszej oferty - KUDZU, BRAHMI i jestem z nich bardzo zadowolony. Pozdrawiam.
Witam, często cierpiałam na migreny. Herbata PRANA pomogła mi w tych problemach. Chciałabym tak dobrze radzić sobie ze wszystkimi dolegliwościami (żylaki, menopauza). Jestem bardzo zadowolona z herbat ziołowych
Jestem bardzo zadowolony z herbaty JATAMANSI. Wreszcie mogłem przestać brać leki uspokajające układ nerwowy, czuję się szczęśliwszy, bardziej zrelaksowany. Kupię następne opakowanie, polecam wszystkim.
Znalazłem herbatę TULSI łagodzącą ból gardła.