Jesteś tutaj

Ajurwedyjski eliksir na zdrowe i piękne włosy

Zafunduj swoim włosom głębokie wewnętrzne odżywienie tym co najlepsze w medycynie ajurwedyjskiej!

Ziołowy Eliksir Keshaprash stosuje się wewnętrznie, zawiera on wysoko cenione ajurwedyjskie zioło eclipta alba, tłumaczone jako„władca włosów”, które wzmacnia zdrową kondycję skóry głowy, wspomaga wzrost włosów i poprawia ich jakość. Dodatkowo przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania wątroby i pęcherzyka żółciowego, których funkcje są ściśle powiązane z odżywianiem i stanem włosów.

Keshaprash ma również silne działanie antyoksydacyjne, rewitalizuje skórę, wzmacnia system odpornościowy, krążenie krwi i ogólną witalność organizmu. Ten eliksir do włosów ma bogatą formułę, która wzbogaci Twoje włosy o to, co najlepsze w medycynie ajurwedyjskiej. Oprócz sprawdzonych ziół ajurwedyjskich zawiera również owoce amalaki, sok winogronowy, kokos, sezam i orzechy nerkowca.

  • Zażyj łyżeczkę dwa razy dziennie i popij ją z łykiem mleka, mleka roślinnego lub wody albo też możesz zmieszać ją z tymi płynami i wypić jako napój odżywczy. Polecamy z ekologicznym mlekiem, które pomaga lepiej przyswajać prozdrowotne działanie eliksiru i zmiękcza jego smak.

Dla skutecznej regeneracji i wzmocnienia włosów zalecamy sięgnąć po co najmniej dwa opakowania. Jedno opakowanie wystarcza na 14 dni. A jeśli masz ochotę na jeszcze intensywniejszą kurację na włosy, połącz eliksir Keshaprash z herbatą Bhringaraj, którą możesz pić w tym samym czasie i dzięki której działanie ziół wzmocni się jeszcze bardziej.

Polecane produkty

KESHAPRASH

Włosy & skóra

KESHAPRASH
32,00 zł
-+

BHRINGARAJ

Dbałość o włosy

BHRINGARAJ
32,00 zł
-+

Pielęgnacja włosów

Domowa troska o zdrowie

Pielęgnacja włosów
-10% 80,10 zł
pierwotna cena 89,-
-+

Zapisz się do odbierania ajurwedyjskiego czasopisma i nowości

Dane wprowadzone podczas tej rejestracji przetwarzamy zgodnie z warunkami przetwarzania danych osobowych. Możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera w dowolnym momencie, klikając przycisk rezygnacji z subskrypcji lub aktualizując swoje ustawienia na dole wiadomości e-mail. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych można znaleźć na naszej stronie internetowej www.everest-ayurveda.pl.