Domowa troska o zdrowie

Pielęgnacja włosów
  • BHRINGARAJ pomaga w utrzymaniu optymalnej kondycji skóry i włosów
  • KESHAPRASH działa jako wewnętrzny środek dbający o wzrost i jakość włosów
  • AMALAKI napój NATURAL wspomaga dobre trawienie, a zawarta w nim witamina C wzmacnia produkcję kolagenu rewitalizującego tkankę skórną

        Suplement diety 

Rewitalizująca kuracja ajurwedyjska przydatna jest podczas pielęgnacji włosów i ich wzrostu. Przerzedzenie, wypadanie włosów i siwienie spowodowane są niedożywieniem, niestrawnością, zanieczyszczeniem okrężnicy, upośledzeniem czynności wątroby, toksycznością krwi, niedoborem żelaza, nagromadzonym stresem, upośledzeniem funkcji tarczycy i hormonów, odwodnieniem lub nadmiernym używaniem leków chemicznych. Nadmiernym stosowaniem lakierów lub utwardzaczy, częstym suszeniem, niewłaściwym czesaniem, myciem czy nieregularnym przycinaniem końcówek włosów, to wszystko również przyczynia się do uszkodzenia struktury włosa. Stosować 1-3 miesiące razem z naskórną aplikacją olejku przeznaczonego do skóry głowy i dietą.

Kategorie: przerzedzenie, wypadanie i siwienie włosów, łupież, wysypka, egzema, atopowe zapalenie skóry, alergia skórna, pokrzywka, swędzenie skóry, łuszczyca, czynność wątroby, kandydoza, infekcja

-+
-10% Cena: 80,10 zł
z VAT
pierwotna cena 89,-

Niedawno kupiliśmy od Was herbaty i eliksiry... i codziennym radosnym rytuałem jest wspólne zaparzanie i picie... dziękujemy :) Wasza firma robi na nas bardzo miłe i godne zaufania wrażenie. Z pozdrowieniami,

Tereza

Dzień dobry, używam waszą zdrowotną kurację DO DETOKSYKACJI KRWI I SKÓRY na hemoroidy, jest niesamowita. Po tygodniu byłam bez problemów. Teraz mija trzeci tydzień używania kuracji i wciąż ani kropli krwi. Cud!

Hana, Nový Jičín

Zamówiłem Wasze produkty do mojej przychodni i byłem bardzo zadowolony ze sposobu zapakowania i ogólnej dobrej energii, jaką poczułem po otwarciu. Dziękuję, życzę wszystkiego najlepszego i dobrego zdrowia w Nowym Roku.

Mgr. Vorel Luděk

Przygotowanie

Himalajskie ajurwedyjskie herbatka: Jedną łyżeczkę do herbaty mieszanki ziołowej (ok. 2 g) gotować 3–5 minuty lub zalać 250 ml wrzątku i pozostawić na 10 minut do zaparzenia.

Ajurwedyjskie eliksir: Jedną łyżeczkę do herbaty (tj. 5 g/łyżeczka) spożyć samodzielnie lub popijać filiżanką letniego mleka lub wody. Do przygotowania delikatnego napoju rozmieszać jedną łyżeczkę eliksiru w 250 ml ciepłej wody.

Zalecana dawka

Zalecana dawka herbaty: 2 - 3 filiżanki dziennie

Zalecane dawkowanie eliksiru: 1 łyżeczkę (tj. 5 g) 2-3 razy dziennie

Stosować na czczo, w ciągu dnia 1 godzinę przed jedzeniem i wieczorem przed snem.

Używanie

W przypadku stosowania ziół himalajskich jako środka do optymalizacji duchowych i fizycznych funkcji organizmu tradycyjnie gotuje się je co najmniej 3–5 minut. W ten sposób przygotowany wywar ma silniejsze działanie, delikatniejszy smak i korzystnie wpływa na nasze trawienie, które ważne jest dla właściwego wchłaniania dobroczynnych ekstraktów z himalajskich ziół. Herbaty pijemy jako jeden ze składników dziennego trybu pitnego w okresie całego trwania odnowy pożądanych funkcji organizmu. W przypadku ziołowej kuracji oczyszczającej herbatkę należy stosować w okresie 1-3 miesięcy zgodnie z dziennym dawkowaniem podanym na opakowaniu. Po zużyciu każdego opakowania należy zastosować 1 tygodniową przerwę.

Zaleca się stosować nie więcej niż maksymalnie dwa rodzaje herbaty jednocześnie. Więcej herbat można stosować naprzemian w reżymie dziennym lub tygodniowym, jeżeli herbatki stosowane są w celu normalizowania bieżących objawów zakłócenia równowagi zdrowia duchowego i fizycznego. Herbat nie można mieszać, pijemy je zawsze oddzielnie w odstępie czasowym ok. godziny. Jeżeli herbaty stosujemy wyłącznie jako środek wspierający i pobudzający to zioła możemy pozostawić tylko do zaparzenia i używać bez ograniczeń. W celu optymalnego działania napar ziołowy pijemy ciepły i to przed jedzeniem. Specyficzny smak każdej herbaty jest elementem terapeutycznego działania i odpowiada ajurwedyjskim właściwościom sześciu smaków. Dlatego zalecamy nie dodawania do herbat żadnych substancji słodzących.

Ostrzeżenie: Suplement diety z ziołami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 25°C. Nie przekraczać zalecanej dawki. Nie należy stosować jako substytutu zróżnicowanej diety. Nie dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

Skład

Himalajska ajurwedyjska herbata: Bhringaraj, ajurwedyjski eliksir: Keshaprash, ajurwedyjski napój: Amalaki Natural