Wasze opinie
Zanim wypróbowałem produkty EVEREST AYURVEDA, nie było ziół, które by mi pomogły. Wasze herbaty są podstawowym elementem mojej domowej apteczki, jestem nimi zafascynowany. Po pracy odpoczywam sącząc herbatę UDANA.
Dzień dobry, lubię pić wasze herbatki, pomagają we wszystkim. Skóra, zmęczenie, dodawanie energii. Itd.. Dziękuję.
To dobre herbaty.
Muszę pochwalić Wasze herbaty RANJAKA, SHATAWARI, VIDANGA i AHSOKA oraz z eliksirów ARTHAVAPRASH. Działają świetnie, jestem podekscytowany!
Witam, zrobiłem 3 miesięczną kurację z eliksirami ziołowymi: skóra, krew, wątroba, mózg... nerwy! CHYAWANPRASH jest najlepszym środkiem witalizującym. Ale nie tylko ten wasz dżemik. Wszystkie są smaczne. Słodko-kwaśne, spożywane z wegańskim napojem mlekopodobnym, są po prostu smaczne. Wasze herbaty zostały dobrze przyjęte nie tylko przeze mnie ale również przez moich przyjaciół! Chciałbym, żebyście dotarli do większej liczby osób, zwłaszcza w sektorach uzdrowiskowym, pielęgniarskich i szpitalnych. Rezonowałoby to z osobami starszymi i dziećmi. Idealna byłaby współpraca nowoczesnych (dystrybucja) i tradycyjnych (receptury) metod leczenia, które dzięki waszym produktom wzajemnie się uzupełniają.
Dzięki Waszej przeciwcukrzycowej herbacie MAHAPHALA i minimalnej modyfikacji diety obniżyłam poziom cukru we krwi z 18,6 na normalny. Wasze herbaty są niesamowite. Piję je nie tylko ja ale cała moja rodzina i moi klienci. Jestem masażystką i polecam Wasze herbaty innym. Od moich klientów otrzymuję najwyższe noty. Miłego dnia :-)
Lubię gorący napój MORINGA z ZIELONYM JĘCZMIENIEM. Pomógł mi, leczy moją alergię. Dobrze mi się oddycha. Dziękuję Wam bardzo.
O herbatach Everest Ayurveda wiedziałam już od dawna, ale odkryłam ich wartość później, kiedy szukałam sposobu na zatrzymanie wypadania włosów w możliwie najbardziej naturalny sposób. Te ajurwedyjskie zioła to cud natury i jestem niezmiernie szczęśliwa, że można je kupić w naszym kraju w tak atrakcyjnej cenie. Po kilku miesiącach stosowania zauważyłam znaczącą zmianę, moje włosy faktycznie przestały wypadać (oczywiście, zaliczają się do nich również naturalne kosmetyki i delikatna pielęgnacja), ale zauważyłam też wyraźny efekt w postaci nowych włosów. Niedawno zaczęłam dodawać do herbaty eliksir i napój polecane na tych stronach. Nie sposób wyrazić słowami uznania dla tych produktów. Jestem niezmiernie wdzięczna za Waszą ofertę.
Mam doświadczenie z herbatą menstruacyjną APANA - łagodzi ból, po dwóch filiżankach dziennie nie muszę przyjmować żadnych leków. Używałam również waszych ziół MEDHIKA - idealne przy karmieniu piersią. Wasze herbatki bardzo mi pomogły, gdy miałam mało mleka.
Hej, kupiłam Waszą herbatę RANJAKA, świetnie mi służy (na zmęczenie i drażliwość). Dzięki.