Jesteś tutaj

HERBATA MEDYTACYJNA

Przynosi uspokojenie i równowagę psychiczną

HERBATA MEDYTACYJNA
  • Nelumbo nucifera wzmacnia zdrowie psychiczne
  • Centella asiatica sprzyja koncentracji i wyciszeniu
  • Withania somnifera przyczynia się do odprężenia psychicznego
  • Glycyrrhiza glabra uspokaja układ nerwowy
  • Rosa canina pomaga w utrzymaniu komfortowego oddychania
  • Emblica officinalis wspomaga trawienie i wzmacnia odporność

Mądrość buddyjska mówi, że przyczyną ludzkiego nieszczęścia jest ignorancja. Aby go przezwyciężyć, musimy nauczyć się kontrolować nasze pragnienia, nieoświecony umysł i gniew. Osiągnięciu równowagi psychicznej sprzyja pozytywne myślenie i dobra wola, świadome mówienie i działanie, zdrowy tryb życia, samokontrola oraz czujna uwaga i medytacja.

Suplement diety

Obejrzyj naturalny zbiór ziół i ręcznie robione herbaty w Nepalu

-+
Cena: 32,00 zł
z VAT

Niektóre z waszych produktów miałem już okazję spożywać i są one rzeczywiście wspaniałe. Niektóre dolegliwości całkowicie ustąpiły. Smak herbaty MEDYTACYJNEJ jest przepyszny. Przepełnia go Miłość. Dziękuję za dostarczanie nam inspirujących smaków i wiadomości z Himalajów. Niech oświecenie szybko przyjdzie i napełni ludzkie głowy.

Jeni Borges, Lisboa

Wyrażam słowa uznania za Wasze produkty i nowo utworzoną stronę internetową, która jest tak ładnie skompletowana. Wasze produkty są zdrowe i na pewno korzystne, wiem to, ponieważ sam używałem niektórych z nich. Uważam, że to wielka sprawa, widzieć moich bliźnich, którzy starają się jak najlepiej służyć swoim braciom i siostrom za pomocą doskonałych produktów. Dziękuję Wam za stworzenie tak wysokiego standardu doskonałości.

Manatita, London, UK

Przygotowanie

Przygotowując herbatkę 1 łyżeczkę do herbaty mieszanki ziołowej (ok. 2 g) zaparzamy wrzącą wodą i pozostawiany na 10 minut do naciągnięcia lub gotujemy przez 3-5 minut.

Zalecana dawka

2-3 filiżanki dziennie

Używanie

W przypadku stosowania ziół himalajskich jako środka do optymalizacji duchowych i fizycznych funkcji organizmu tradycyjnie gotuje się je co najmniej 3–5 minut. W ten sposób przygotowany wywar ma silniejsze działanie, delikatniejszy smak i korzystnie wpływa na nasze trawienie, które ważne jest dla właściwego wchłaniania dobroczynnych ekstraktów z himalajskich ziół. Herbaty pijemy jako jeden ze składników dziennego trybu pitnego w okresie całego trwania odnowy pożądanych funkcji organizmu. W przypadku ziołowej kuracji oczyszczającej herbatkę należy stosować w okresie 1-3 miesięcy zgodnie z dziennym dawkowaniem podanym na opakowaniu. Po zużyciu każdego opakowania należy zastosować 1 tygodniową przerwę.

Zaleca się stosować nie więcej niż maksymalnie dwa rodzaje herbaty jednocześnie. Więcej herbat można stosować naprzemian w reżymie dziennym lub tygodniowym, jeżeli herbatki stosowane są w celu normalizowania bieżących objawów zakłócenia równowagi zdrowia duchowego i fizycznego. Herbat nie można mieszać, pijemy je zawsze oddzielnie w odstępie czasowym ok. godziny. Jeżeli herbaty stosujemy wyłącznie jako środek wspierający i pobudzający to zioła możemy pozostawić tylko do zaparzenia i używać bez ograniczeń. W celu optymalnego działania napar ziołowy pijemy ciepły i to przed jedzeniem. Specyficzny smak każdej herbaty jest elementem terapeutycznego działania i odpowiada ajurwedyjskim właściwościom sześciu smaków. Dlatego zalecamy nie dodawania do herbat żadnych substancji słodzących.

Ostrzeżenie: Suplement diety z ziołami. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać w suchym miejscu do 25 ° C. Nie przekraczać zalecanej dawki. Nie stosować jako substytutu zróżnicowanej diety. Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

Skład

nelumbo nucifera, centella asiatica, withania somnifera, glycyrrhiza glabra, rosa canina, foeniculum vulgare, emblica officinalis, cymbopogon citratus

Waga

100 g luźnej herbaty

Powiązane produkty

HIMALAJSKA ŚWIEŻOŚĆ

Odświeża energię życiową

HIMALAJSKA ŚWIEŻOŚĆ
32,00 zł
-+

PRZEBUDZENIE MYŚLI

Stymuluje przebudzoną myśl

PRZEBUDZENIE MYŚLI
32,00 zł
-+

ELIKSIR HARMONII

Harmonizuje fizyczne i psychiczne funkcje

ELIKSIR HARMONII
32,00 zł
-+

GÓRSKA SIŁA

Wzmacnia wydajność fizyczną

GÓRSKA SIŁA
32,00 zł
-+

RELAKSACYJNY SPOKÓJ

Sprzyja rozluźnieniu i relaksowi

RELAKSACYJNY SPOKÓJ
32,00 zł
-+