Jesteś tutaj

Napięcie nerwowe & sen

Domowa troska o zdrowie

Napięcie nerwowe & sen

Herbata i eliksiry

  • ASHWAGANDHA wspiera regeneracje, dobry wypoczynek i zdrowy sen
  • RELAKSACYJNY SPOKÓJ korzystnie działa na zrelaksowanie układu nerwowego
  • MAJJAPRASH rozluźnia napięcie nerwowe i uspokaja w stanach roztargnienia

         Suplement diety

Ta ajurwedyjska kuracja regeneracyjna dopasowana jest do uwolnienia napięcia nerwowego i ogólnej relaksacji organizmu. Zaburzenia snu spowodowane są niespokojnym umysłem, obawami, niepokojem, emocjonalnym podnieceniem, stresem, przepracowaniem, nadmiernym podróżowaniem, zażywaniem środków stymulujących, zaburzeniem rytmów biologicznych, hałasem, nadmiernym ciepłem lub zimnem, łóżkiem złej jakości lub jego nieprawidłowym umieszczeniem. Herbatę Relaksacyjny spokój należy stosować przez 1-3 miesiące w ciągu dnia i po powrocie z pracy. Herbatę Ashwagandha pij na1 godzinę przed snem uwzględniając zdrowy rytm spania i higienę psychiczną.

Kategorie: bezsenność, roztargnienie, napięcie nerwowe, niepokój, przeciążenie, przepracowanie, stres, wyczerpanie

-+
-10% Cena: 115,20 zł
z VAT
pierwotna cena 128,-

Dzień dobry, używam waszą zdrowotną kurację DO DETOKSYKACJI KRWI I SKÓRY na hemoroidy, jest niesamowita. Po tygodniu byłam bez problemów. Teraz mija trzeci tydzień używania kuracji i wciąż ani kropli krwi. Cud!

Hana, Nový Jičín

Zamówiłem Wasze produkty do mojej przychodni i byłem bardzo zadowolony ze sposobu zapakowania i ogólnej dobrej energii, jaką poczułem po otwarciu. Dziękuję, życzę wszystkiego najlepszego i dobrego zdrowia w Nowym Roku.

Mgr. Vorel Luděk

Niedawno kupiliśmy od Was herbaty i eliksiry... i codziennym radosnym rytuałem jest wspólne zaparzanie i picie... dziękujemy :) Wasza firma robi na nas bardzo miłe i godne zaufania wrażenie. Z pozdrowieniami,

Tereza

Przygotowanie

Himalajskie ajurwedyjskie herbatka: jedną łyżeczkę mieszanki ziołowej (ok. 2 g) gotować 3–5 minuty lub zalać 250 ml wrzątku i pozostawić na 10 minut do zaparzenia.

Ajurwedyjskie eliksir: jedną łyżeczkę do herbaty (tj. 5 g/łyżeczka) spożyć oddzielnie lub popić filiżanką letniego mleka albo wody. 

Zalecana dawka

Zalecana dawka herbaty: 2 - 3 filiżanki dziennie

Zalecane dawkowanie eliksiru: 1 łyżeczkę (tj. 5 g) 2-3 razy dziennie

Stosować na czczo, w ciągu dnia 1 godzinę przed jedzeniem i wieczorem przed snem.

Używanie

W przypadku stosowania ziół himalajskich jako środka do optymalizacji duchowych i fizycznych funkcji organizmu tradycyjnie gotuje się je co najmniej 3–5 minut. W ten sposób przygotowany wywar ma silniejsze działanie, delikatniejszy smak i korzystnie wpływa na nasze trawienie, które ważne jest dla właściwego wchłaniania dobroczynnych ekstraktów z himalajskich ziół. Herbaty pijemy jako jeden ze składników dziennego trybu pitnego w okresie całego trwania odnowy pożądanych funkcji organizmu. W przypadku ziołowej kuracji oczyszczającej herbatkę należy stosować w okresie 1-3 miesięcy zgodnie z dziennym dawkowaniem podanym na opakowaniu. Po zużyciu każdego opakowania należy zastosować 1 tygodniową przerwę.

Zaleca się stosować nie więcej niż maksymalnie dwa rodzaje herbaty jednocześnie. Więcej herbat można stosować naprzemian w systemie dziennym lub tygodniowym,  stosowane do celu normalizowania bieżących objawów zakłócenia równowagi zdrowia duchowego i fizycznego. Herbat nie można mieszać, pijemy je zawsze oddzielnie w odstępie czasowym ok. godziny. Jeżeli herbaty stosujemy wyłącznie jako środek wspierający i pobudzający to zioła możemy pozostawić tylko do zaparzenia i używać bez ograniczeń. W celu optymalnego działania napar ziołowy pijemy ciepły najlepiej przed jedzeniem. Specyficzny smak każdej herbaty jest elementem terapeutycznego działania i odpowiada ajurwedyjskim właściwościom sześciu smaków. Dlatego zalecamy nie dodawać do herbat żadnych substancji słodzących.

Ostrzeżenie: Suplement diety z ziołami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 25°C. Nie przekraczać zalecanej dawki. Nie należy stosować jako substytutu zróżnicowanej diety. Nie dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

Skład

Himalajska herbatka ajurwedyjska Ashwagandha: 1 szt, ajurwedyjska herbatka relaksacyjna Relaksacja i spokój: 1 szt, ajurwedyjski eliksir Majjaprash: 2 szt