Przejdź do treści
Instagram
Polski Polski
  • Česky Česky
  • English English
  • Slovenčina Slovenčina
  • Deutsch Deutsch
  • Schweiz Schweiz
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Italiana Italiana
  • Lietuva Lietuva
  • Română Română
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand

Formularz wyszukiwania

Koszyk 0
Everest Ayurveda
Menu główne
  • Wprowadzenie
  • Nasza Historia
  • Wprowadzenie do wiedzy ajurwedyjskiej
  • Blog
  • Gdzie kupicie
  • Sklep online
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Jesteś tutaj

Strona Główna » Zatoki nosowe

Zatoki nosowe

Zalecane preparaty

DALCHINI

Drogi oddechowe & jama nosowa

100 g
34,00 zł
-+

PRANAPRASH

Odcinek gardłowy & drogi oddechowe

200 g
32,00 zł
-+

Nasza oferta

  • Himalajskie ajurwedyjskie herbatki
  • Relaksacyjne i ziołowe herbatki
  • Ajurwedyjskie ziołowe eliksiry
  • Ajurwedyjskie napoje z superfoods
  • Ajurwedyjskie zdrowe odżywianie
  • Ajurwedyjskie domowe terapie
  • Ajurwedyjskie olejki do ciała
  • Ajurwedyjska ziołowa aromaterapia
  • Herbaciane akcesoria i dodatki
  • Pakiety prezentowe i kolekcje
  • Film dokumentalny Tam, gdzie mieszka Ajurweda

Wasze opinie

Wszystkie komentarze Dodaj komentarz

Herbata VARUNA jest świetna. Pomaga mi w problemach z moczem. Antybiotyki nie są mi już potrzebne. Dziękuję.

Zuzana

Pozdrawiam was, dziękuję za naprawdę skuteczne herbaty. Często polecam je moim klientom i korzystam z nich osobiście.

Léčitelka Jitka Pivodová, Tábor

Witam, herbata VIDANGA na odchudzanie, naprawdę działa. Dziękuję bardzo.

Jitka

Cześć, odkryłam Wasze cudowne herbaty. Zrobiłam test dosz (ten dostępny na Waszej stronie) i okazało się, że jestem typem pitta, więc kupiłam Waszą doszową herbatę dla typu Pitta... Dziękuję.

L. H.

Chciałabym podzielić się swoim doświadczeniem z herbatą DHATAKI na ciężkie miesiączki. Ta herbata bardzo mi pomogła przy niesamowicie silnym bólu i skurczach, które miałam podczas każdej miesiączki i przez które często musiałam leżeć w domu. Nic mi nie pomagało, próbowałam wielu lekarstw i ziół ale mój organizm na wszystko reagował odmową i było jeszcze gorzej. Dopiero wasze herbaty mi pomogły. Zioła piję na kilka dni przed a także pierwszego dnia obfitych miesiączek, mój ból jest niewielki i mogę normalnie funkcjonować. Polecam wszystkim kobietom, które mają takie problemy.

Monika

Kupiłam herbatę PRANA, zależało mi na zwiększeniu energii życiowej. Efekt jest niesamowity. Córka, która zobaczyła mój dobry humor, zaczęła pić tę mieszankę. Mój mąż też zaczął od PRANY.

Jitka

Mogę polecić absolutnie niesamowite herbaty, działające tak, jak powinny. Długo szukałem naturalnych środków na moje problemy i wreszcie je znalazłem :-)

Jana

Dzień dobry. Zamówiłam u Was kilka produktów i byłam z nich zadowolona. Planuję wkrótce zamówić kolejne. Dziękuję.

Blažena

Dzień dobry, męczyła mnie kolka nerkowa. Antybiotyki nie pomogły. Regularne picie herbaty VARUNA i zmiana diety uwolniły mnie od tych problemów. VARUNA pomogła także mojemu przyjacielowi cierpiącemu na zapalenie dróg moczowych. Dziękuję za nas dwoje !!!

Anka

Pod koniec 2009 roku piłem herbatę SARPAGANDHA, ponieważ miałem dość zmienne ciśnienie krwi. Po około 2 miesiącach ciśnienie zostało wyregulowane i utrzymuje się w dobrej formie.

Táňa Kulíšková, Trenčín
Poprzednie Dalej
  • Logowanie
  • Regulamin
  • Wsparcie sprzedaży
  • Ochrona danych osobowych
  • Hurtownicy
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2026 | PL
VisionApps