Wasze opinie
Dzień dobry. Jestem pod wielkim wrażeniem herbaty ASHWAGANDHA, śpię jak dziecko. Jakiś czas temu złapał mnie nieprzyjemny wirus, po wypiciu herbaty KATPHALA temperatura spadła, gardło przestało boleć i energia wróciła, mogłam przestać brać leki !
Witam, dzięki Waszej herbacie ASHOKA po latach odzyskałam równowagę hormonalną. Bardzo poprawiło to moje życie. Lek od lekarza na mnie nie zadziałał. Cieszę się, żebędę mogła wypróbować kolejne.
Jestem bardzo zadowolony z herbaty JATAMANSI. Wreszcie mogłem przestać brać leki uspokajające układ nerwowy, czuję się szczęśliwszy, bardziej zrelaksowany. Kupię następne opakowanie, polecam wszystkim.
Bardzo polubiłam Wasze produkty, pomagają mi w różnych problemach zdrowotnych. Jeżeli stosuje się zalecaną metodę przygotowania, dawkowania i ich prawidłowy dobór, to przekonałam się, że efekt nastąpi. Stosuję je w ramach różnych zabiegów zdrowotnych. Jestem pasjonatką medycyny alternatywnej i skarbów, które daje nam Matka Natura, czyli tego, jak najlepiej i najdelikatniej pomóc sobie w różnych problemach zdrowotnych, stosując wysokiej jakości i delikatnie przetworzone produkty naturalne. Wasze z pewnością spełniają ten wymóg.
Lubię gorący napój MORINGA z ZIELONYM JĘCZMIENIEM. Pomógł mi, leczy moją alergię. Dobrze mi się oddycha. Dziękuję Wam bardzo.
Dla mnie produkty Everest-Ayurveda są zawsze bardzo korzystne, mają działanie równoważące i harmonizujące.
Dzień dobry, mam problemy z kręgosłupem, wielki ból. Po miesiącu infuzji i leków nie ma rezultatu. Piję GOKSHURA od tygodnia i nie wziąłem tabletki. Dziękuję bardzo za każdy dzień, który nie boli.
Macie produkty doskonałej jakości, które wpływają na równowagę fizyczną i psychiczną. Spróbowałam herbaty PITTA i eliksiru RAKTAPRASH, czuję się spokojniejsza i mniej skłonna do czepialstwa. Wdzięczność!
Herbata działa! Z polecenia przyjaciela, któremu również pomogła, kupiłem MAHAPHALĘ mojemu ojcu. Tato miał długoterminowy wskaźnik ok. 8,5-12. Po około miesiącu stosowania wskaźnik spadł do poziomu 7! Polecam.
Bardzo dziękuję za herbatę NAGARA. Pozbyłam się swoich problemów, pozytywne efekty zaobserwowałam już po pięciu dniach. Nie tylko pozbyłam się zapalenia, ale także uczucia zimnych rąk i nóg. Moja skóra jest też czystsza.
100 g
200 g
200 g