Wasze opinie
Jestem bardzo zadowolona. Wszystkie moje zdrowotne problemy rozwiązuję za pomocą herbat. Najbardziej zauważalne rezultaty przyniosło mi picie herbaty SHATAWARI, która pomogła mi z torbielami, oraz herbaty RANJAKA na tworzenie się krwi i zwiększenie poziomu żelaza. W niecały miesiąc moje wartości krwi wzrosły ze 123 do 136. Nie mogę się nacieszyć tymi herbatami.
Herbata KANTAKARI pomogła mi po usunięciu zęba. To była ósemka, więc dziąsło miało dużą dziurę i stale krwawiło. Wypróbowałam ajurwedyjską herbatę KANTAKARI, przeznaczoną dla zębów i dziąseł. To było niesamowite. Moje dziąsło przestało krwawić już po pierwszej filiżance herbaty. A po regularnym piciu 1 filiżanki herbaty wieczorem, moje dziąsła wygoiły się w ciągu kilku kolejnych dni.
Dzień dobry, chciałbym powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z Waszych produktów, ponieważ zawsze mi pomagały.
Po szczepieniu na żółtaczkę zaczęły się moje problemy - egzema atopowa, alergolog i lekarze nie pomogli, nic nie znaleźli i zaprzeczają powiązaniu ze szczepieniem, po trzech latach pomogła herbata VARUNA na nerki. Dziękuję.
Dziękuję bardzo... Wasze produkty są najlepsze. CHYAWANPRASH zażywam od zeszłej jesieni i przez cały ten czas, ani raz nie miałem przeziębienia, choroby itp. To naprawdę cudowny eliksir... bardzo dziękuję!
Muszę pochwalić Wasze herbaty RANJAKA, SHATAWARI, VIDANGA i AHSOKA oraz z eliksirów ARTHAVAPRASH. Działają świetnie, jestem podekscytowany!
Witam, zdecydowałam się na Państwa produkty ze względu na moją nietolerancję pokarmową na gluten i laktozę, którą chciałam "wyleczyć" w naturalny sposób. Po długotrwałym, regularnym stosowaniu eliksirów oczyszczających ANNAPRASH i PURIHAPRASH w połączeniu z herbatą udało mi się w dużej mierze przywrócić pełną funkcję przewodu pokarmowego i nie muszę już uwzględniać nietolerancji w mojej diecie. Zdecydowanie polecam spróbować koktajli z mieszanką do gorących napojów! Są niesamowitym pomocnikiem w procedurach detoksykacji. Jestem wdzięczna, że te produkty są dostępne i wierzę, że niektórzy odkryją ich potencjał!
To dobre herbaty.
Herbata NIMBA pomogła mi w swędzącej egzemie. W okresie alergii na pyłki wielokrotnie z doskonałym powodzeniem korzystałem z herbaty DALCHINI. Herbata GOKSHURA okazała się doskonała na ból międzykręgowy (efekt lepszy niż leki). Gorąco polecam!!!
Jestem bardzo zadowolona z herbaty. Mogłabym odstawić tabletki uspokajające nerwy, czuję się bardziej zadowolona i zrelaksowana. Herbatę będę nadal kupowała. Polecam wszystkim.
100 g
100 g
100 g
100 g
200 g
200 g
100 g