Przejdź do treści
Instagram
Polski Polski
  • Česky Česky
  • English English
  • Slovenčina Slovenčina
  • Deutsch Deutsch
  • Schweiz Schweiz
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Italiana Italiana
  • Lietuva Lietuva
  • Română Română
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand

Formularz wyszukiwania

Koszyk 0
Everest Ayurveda
Menu główne
  • Wprowadzenie
  • Nasza Historia
  • Wprowadzenie do wiedzy ajurwedyjskiej
  • Blog
  • Gdzie kupicie
  • Sklep online
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Jesteś tutaj

Strona Główna » Temperatura

Temperatura

Zalecane preparaty

KATPHALA

Temperatura & układ oddechowy

100 g
34,00 zł
-+

MANJISHTA

Odporność & obrona organizmu

100 g
34,00 zł
-+

Nasza oferta

  • Himalajskie ajurwedyjskie herbatki
  • Relaksacyjne i ziołowe herbatki
  • Ajurwedyjskie ziołowe eliksiry
  • Ajurwedyjskie napoje z superfoods
  • Ajurwedyjskie zdrowe odżywianie
  • Ajurwedyjskie domowe terapie
  • Ajurwedyjskie olejki do ciała
  • Ajurwedyjska ziołowa aromaterapia
  • Herbaciane akcesoria i dodatki
  • Pakiety prezentowe i kolekcje
  • Film dokumentalny Tam, gdzie mieszka Ajurweda

Wasze opinie

Wszystkie komentarze Dodaj komentarz

Przetestowałam herbatę (APANA) na silny ból menstruacyjny i bardzo mi pomogła. Nie muszę brać żadnych leków, tylko dwa do trzech razy dziennie wypijam tę herbatę i czuję się znacznie lepiej. Bardzo polecam.

Alena

Dzień dobry. Mam bardzo dobre doświadczenia z herbatą JATAMANSI. Z powodu trudnych życiowych problemów zacząłem odczuwać bezsenność i niepokój, który później przerodził się w depresję. Na początku próbowałem herbaty ASHWAGANDHA na bezsenność, ale niestety byłem już na etapie, na którym drżały mi ręce, byłem spięty przez 24 godziny i miałem zmienny nastrój, więc ASHWAGANDHA tylko trochę pomogła. Poczułem prawdziwą ulgę dopiero po wypróbowaniu JATAMANSI. Ale szczególnie pomaga mi picie na przemian herbaty JATAMANSI i ASHWAGANDHA lub ASHWAGANDHA i RAJANI. Pozdrawiam.

Alex, Praha

Znalazłem herbatę TULSI łagodzącą ból gardła.

John Walker, Burnley

Witam, chciałem podziękować za herbatę RANJAKA. Od dawna mam problemy z niedoborem żelaza we krwi. Po miesiącu regularnego picia poziom żelaza i hemoglobiny znacznie się poprawił. Polecam!

A. Lažová

Dzień dobry. Używam herbaty ARJUNA od dwóch miesięcy jako wspomagacza pracy serca. Miałem problem z arytmią, a herbata mi pomaga. Nie odczuwam już skakania serca ani nieregularnego rytmu, czuję się dobrze.

Olga

Wasze herbaty są niesamowicie pomocne przy demencji, poprawiają kondycję pamięciową! O wiele skuteczniej niż pigułki! Dziękuję!!!

Verena

Witam, uwielbiamy używać ajurwedyjskich herbat w domu. Sprawdzone PITTA, ALOCHAKA, VARUNA i HIMALAJSKA ŚWIEŻOŚĆ są doskonałe i naprawdę skuteczne. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim zaangażowanym w produkcję i import tych cudów uzdrawiania.

Silvia Petríková, Trenčín

Cierpiałem na uporczywy kaszel, który gdy już przyszedł, to długo trwał, krople nie pomagały. Dopiero TULSI zadziałało. Dzięki tej herbacie od razu poczułem się lepiej. W nocy mogłem spać a w ciągu 14 dni kaszel powoli ustępował.

Jitka

Herbata na zawroty głowy - po 2 miesiącach objawy całkowicie zniknęły. Nie wiem jakim cudem to pomogło. Polecam

Ivana, Praha

Cztery lata temu zaczęłam odczuwać ból w małych stawach, szczególnie w stawach rąk. Poszłam do ortopedii, gdzie lekarz powiedział mi, że to choroba zwyrodnieniowa stawów i że nic nie da się z tym zrobić. Poszłam do reumatologa, gdzie powiedzieli mi, że to nie reumatyzm. Zgłosiłam się do internisty z powodu podwyższonego poziomu żelaza, ale on również powiedział mi, że to nie to. Potem przez miesiąc stosowałam dietę dr. Barnarda, dowiedziałam się, które pokarmy pogarszają mój stan, ale nadal nie było poprawy. Kiedy z rozpaczy zapisałem się na specjalistyczne badanie, bo nie mogłam już nawet podać ręki bez odczuwania bólu. Otrzymałam od bliskiego przyjaciela polecenie, abym spróbowała ajurwedyjskiej terapii stawów. Nie jestem ezoteryczką, ale tonący chwyta się brzytwy. Po około trzech tygodniach sceptycznego stosowania byłam zaskoczona, gdy odkryłam, że chociaż nie nastąpiło cudowne wyzdrowienie, najgorszy ból zniknął. Tak, muszę rozgrzewać swoje sztywne stawy w nocy. Nie są już jak nowe, ale ból w poszczególnych stawach ustał, mogę ściskać dłonie innych osób, a nawet samodzielnie otwierać pokrywki. Na razie nie potrzebuję operacji, chcę tylko, żeby ASTHIPRASH nadal działał. Dziękuję bardzo!

Dagmar Kyjovská
Poprzednie Dalej
  • Logowanie
  • Regulamin
  • Wsparcie sprzedaży
  • Ochrona danych osobowych
  • Hurtownicy
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2026 | PL
VisionApps