Wasze opinie
Bardzo dziękuję za herbatę NAGARA. Pozbyłam się swoich problemów, pozytywne efekty zaobserwowałam już po pięciu dniach. Nie tylko pozbyłam się zapalenia, ale także uczucia zimnych rąk i nóg. Moja skóra jest też czystsza.
Dzięki herbacie MEDHIKA moja laktacja wzrosła o 50%. Do tego czasu nic nie pomagało.
Piję herbatę DALCHINI. Po tygodniu picia 3 razy dziennie mogłam wziąć psa i biegać z nim na kwitnącej łące, nie przejmując się alergią. Nie potrzebuję już leczenia. Dziękuję.
Herbata TULSI bardzo mi pomogła przy grypie, po dwóch dniach picia drapanie w gardle zniknęło. Najlepszą rzeczą w tym jest to, jak pięknie rozgrzewa i jak pyszny ma smak! Naprawdę polecam zaopatrzyć się w tą herbatę na zimowe miesiące, w sam raz na sezon grypowy!
Witam, moja babcia ma wiele problemów zdrowotnych. Jednym z nich jest słabe krążenie krwi w nogach. Budzi się w nocy z bólu. Po wypiciu herbaty VYANA czuje się znacznie lepiej i dużo mniej narzeka na ból. Dziękuję.
Cześć :) RAKTAPRASH, to wyjątkowe połączenie owocu amalaki i orientalnych ziół, skorzystałem z tej cennej mikstury i polecam ją każdemu kto chce wzmocnić pracę wątroby i/lub oczyścić krew. Pozdrawiam.
Dzień dobry, do tej pory poznałem dwie Wasze ajurwedyjskie herbaty (PRANA I DALCHINI), jestem z nich w pełni zadowolony. Po regularnym stosowaniu herbaty DALCHINI, od paru miesięcy żyję bez alergii i objawów kichania, swędzących oczu itp. Dziękuję.
Niedawno miałam przepuklinę dysku i strasznie mnie bolało! Spróbowałam dżem Mamsaprash i poczułam taką ulgę, że to było niewiarygodne!!!
Super herbata
Chciałabym podzielić się swoim doświadczeniem z herbatą DHATAKI na ciężkie miesiączki. Ta herbata bardzo mi pomogła przy niesamowicie silnym bólu i skurczach, które miałam podczas każdej miesiączki i przez które często musiałam leżeć w domu. Nic mi nie pomagało, próbowałam wielu lekarstw i ziół ale mój organizm na wszystko reagował odmową i było jeszcze gorzej. Dopiero wasze herbaty mi pomogły. Zioła piję na kilka dni przed a także pierwszego dnia obfitych miesiączek, mój ból jest niewielki i mogę normalnie funkcjonować. Polecam wszystkim kobietom, które mają takie problemy.
100 g
100 g
300 g
100 ml