Wasze opinie
Polecam herbatę PACHAKA. Przez kilka tygodni bolało mnie pod lewym żebrem - najwyraźniej żołądek lub trzustka. Polecono mi tę herbatę i po kilku dniach picia ból całkowicie zniknął. Efekt jest niesamowity. Teraz próbuję BHRINGARAJ na włosy.
Witaj, herbata ASHWAGANDHA naprawdę sprawdziła się w przypadku problemów ze snem. Od dawna nie pamiętam tak długiego i prawie niezakłóconego snu. Dziękuję
Witam, jestem bardzo zadowolony z waszych herbat. VIDANGA pomogła mi schudnąć, po herbacie KALAMEGHA moje problemy z woreczkiem żółciowym prawie zniknęły, teraz decyduję się na PACHAKA bo chce skończyć z paleniem! Dziękuję.
Bardzo dziękujemy, że jesteście i że dajecie nam możliwość zrobienia czegoś dla naszego zdrowia.
Regularnie kupuję herbaty z waszej oferty - KUDZU, BRAHMI i jestem z nich bardzo zadowolony. Pozdrawiam.
Dziękuję bardzo... Wasze produkty są najlepsze. CHYAWANPRASH zażywam od zeszłej jesieni i przez cały ten czas, ani raz nie miałem przeziębienia, choroby itp. To naprawdę cudowny eliksir... bardzo dziękuję!
Wyrażam słowa uznania za Wasze produkty i nowo utworzoną stronę internetową, która jest tak ładnie skompletowana. Wasze produkty są zdrowe i na pewno korzystne, wiem to, ponieważ sam używałem niektórych z nich. Uważam, że to wielka sprawa, widzieć moich bliźnich, którzy starają się jak najlepiej służyć swoim braciom i siostrom za pomocą doskonałych produktów. Dziękuję Wam za stworzenie tak wysokiego standardu doskonałości.
Dzielę się z Wami pięknym dniem :) Te herbaty są naprawdę niesamowite i co najważniejsze - pomagają !!!! Po tygodniu regularnego picia zauważyłem rezultaty. To była moja ostatnia deska ratunku…
Jestem bardzo zadowolony z herbat i eliksirów.
Dzień dobry, z mojego krótkiego doświadczenia miło mi powiedzieć, że uwielbiam wszystkie Wasze owoce, są wspaniałe jako przekąska. Eliksir MEDAPRASH hamuje apetyt, a herbata KAPHA dodaje energii.
100 g
100 g
100 g
200 g
100 ml
100 ml