Wasze opinie
Od lat cierpiałem na ciężką alergię (kurz, roztocza, pyłki), która pogarszała się z każdym rokiem. Każdego lata musiałem znosić męczące kichanie, zaczerwienienie oczu i swędzenie nosa oraz uszu. Po kilku dniach używania herbat DALCHINI i KARAVI poczułem ogromną ulgę, z minimalnymi tylko objawami. A wszystko bez chemii! Jestem bardzo wdzięczny za wasze herbaty i będę ich nadal używać, już profilaktycznie.
Dzień dobry, używam waszą zdrowotną kurację DO DETOKSYKACJI KRWI I SKÓRY na hemoroidy, jest niesamowita. Po tygodniu byłam bez problemów. Teraz mija trzeci tydzień używania kuracji i wciąż ani kropli krwi. Cud!
Dziękuję za tak wspaniale działające herbaty. Od dwóch miesięcy piję NAGARE i wróciłam do życia. Wypróbowałam także PITTA Tea i szczerze polecam.
Ajurwedyjski napój odpornościowy AMALAKI napój SHILAJIT MUMIO dostałam od koleżanki i zaczęłam pić go regularnie codziennie rano przed śniadaniem. Nie spodziewałam się po nim zbyt wiele i trudno było mi się przyzwyczaić do dość intensywnego smaku, nawet po dodaniu odrobiny miodu. Mimo to wytrwałam i piłam go dalej. Po miesiącu zauważyłam, że mam znacznie większą odporność na wahania pogody a od przeziębienia uwalniam się w ciągu 1 dnia.
Niedawno kupiliśmy od Was herbaty i eliksiry... i codziennym radosnym rytuałem jest wspólne zaparzanie i picie... dziękujemy :) Wasza firma robi na nas bardzo miłe i godne zaufania wrażenie. Z pozdrowieniami,
Dzień dobry, mam problemy z kręgosłupem, wielki ból. Po miesiącu infuzji i leków nie ma rezultatu. Piję GOKSHURA od tygodnia i nie wziąłem tabletki. Dziękuję bardzo za każdy dzień, który nie boli.
Bardzo podobają mi się Wasze produkty, szczególnie jestem zadowolona z PURISHAPRASH I TRIPHALA. Od trzech tygodni stosuję również CHYAWANPRASH, czuję się pełna energii i motywacji; a przy tym jestem zdetoksykowana. Przepełnia mnie wdzięczność, za to że przywieźliście te produkty do Polski!
Witaj, herbata ASHWAGANDHA naprawdę sprawdziła się w przypadku problemów ze snem. Od dawna nie pamiętam tak długiego i prawie niezakłóconego snu. Dziękuję
Stosuję te herbaty od dłuższego czasu i jestem zachwycona ich działaniem. Piję je często i bardzo mi smakują.
Chciałbym podziękować za herbatę NAGARA, dzięki której pozbyłem się moich problemów. Po pięciu dniach widziałem pozytywne efekty. Nie tylko pozbyłem się stanu zapalnego, ale także uczucia zimnych dłoni i stóp. Mam też dużo czystszą skórę.
100 g
200 g