Wasze opinie
Przez kilka dni cierpiałem na poważne problemy trawienne związane z rozwolnieniem i skurczami żołądka. Standardowy lek nie przyniósł żadnej poprawy. Dopiero AMALAKI było w stanie zatrzymać biegunkę i uwolnić mnie od bólu brzucha. Doskonałe, polecam!
Super herbata
Witam, piję herbatę APANA, która bardzo pomogła mi w bolesnej miesiączce. Wyrzuciłam pigułki, bóle zniknęły. Dziękuję.
Mój teść ma cukrzycę, przyjmuje insulinę. Otrzymał od nas herbatę MAHAPHALA. I chociaż nie jest zbytnio skłonny do alternatywnej medycyny, to jest zainteresowany tą mieszanką ziołową, ponieważ lekarz powiedział mu, że jego stan się poprawił... :-)
Witam, obecnie używam waszej BRAHMI - herbaty na pamięć i KALAMEGHA - herbaty na wątrobę, jestem z nich zadowolony. Połączenie tych ziół w herbacie to wielka przyjemność dla duszy. Dziękuję
Piłam Wasze herbaty jako nastolatka. Pierwsze doświadczenie z herbatą DALCHINI było niesamowite, szczególnie w sezonie grypowym, kiedy ta herbata dosłownie otworzyła mi drogi oddechowe, to było jak cud. Później niestety zdiagnozowano u mnie boreliozę, no i wiecie jak to jest z lekarzami (ścisły monitoring i dużo chemicznych leków z którymi mój organizm z wrażliwym trawieniem nie radził sobie dobrze), dlatego też z pomocą nalewki na boreliozę zastosowałam herbatę MANJISHTA. Rok po tym, jak zdiagnozowano u mnie boreliozę, ani lekarz, ani specjalista chorób zakaźnych nie rozumieli, jak można ją tak szybko wyleczyć. Z wielką determinacją i siłą wewnętrznej energii będę nadal korzystać z tych wspaniałych produktów ☺ Dziękuję bardzo.
Herbatka nerkowa VARUNA bardzo mi pomogła, w tym przy kolce nerkowej, bardzo dziękuję, mogę tylko polecić.
Znalazłem herbatę TULSI łagodzącą ból gardła.
Dzięki Waszej przeciwcukrzycowej herbacie MAHAPHALA i minimalnej modyfikacji diety obniżyłam poziom cukru we krwi z 18,6 na normalny. Wasze herbaty są niesamowite. Piję je nie tylko ja ale cała moja rodzina i moi klienci. Jestem masażystką i polecam Wasze herbaty innym. Od moich klientów otrzymuję najwyższe noty. Miłego dnia :-)
Wasze produkty znam. Bardzo mi smakują. Ostatnio kupiłem herbatę na przeziębienie i nadciśnienie. Ich skład, to naprawdę czysta natura.
100 g
200 g
100 ml