Wasze opinie
Dzień dobry, miałem bardzo bolesną przepuklinę dysku. Tydzień po skończeniu opakowania GOKSHURY zacząłem odczuwać głęboką ulgę. Przestałem brać tabletki i nie mogłem w to uwierzyć - zadziałało!
Miałam uderzenia gorąca z powodu rozpoczynającej się menopauzy. Spróbowałam wasze zioła i pomogło. Kosztowałam też inne herbaty i eliksiry na przeziębienie, ulgę mięśni, herbatę TRIPHALA oraz herbaty i eliksiry na stawy. Jestem podekscytowana ich działaniem. Poznałam też wasze pyszne drinki, i o dziwo! smakują mi chociaż jest w nich KURKUMA lub MORINGA, których wcale nie lubię. Dziękuję wam.
Witam, od trzech lat jestem pacjentką na raka leczoną hormonalnie. Jako suplement używam herbaty SHATAWARI. Bardzo mi to pomaga i czuję się świetnie. Polecam każdemu, kto ma ten sam problem. Piję dwa razy dziennie
Wyrażam słowa uznania za Wasze produkty i nowo utworzoną stronę internetową, która jest tak ładnie skompletowana. Wasze produkty są zdrowe i na pewno korzystne, wiem to, ponieważ sam używałem niektórych z nich. Uważam, że to wielka sprawa, widzieć moich bliźnich, którzy starają się jak najlepiej służyć swoim braciom i siostrom za pomocą doskonałych produktów. Dziękuję Wam za stworzenie tak wysokiego standardu doskonałości.
Znalazłem herbatę TULSI łagodzącą ból gardła.
Już dawno temu odkryłam, że nasze ciało zwykle lepiej reaguje na naturalne uzdrawianie, ponieważ pochodzi ono jak i my z natury. Ajurwedyjskie herbaty są doskonale połączone i cudownie skuteczne. Wasza firma wykonuje świetną robotę, wysokiej jakości surowce i doskonały wybór. Od kilku lat regularnie kupuję Wasze produkty. U mnie najlepiej działały: herbata KATPHALA, której używam na grypę i APANA na nieprzyjemne miesiączki. Moje kobiece objawy zmniejszyły się o 70-80%. Dziękuję.
Kupiłem herbatę na lepszy sen i to naprawdę działa !!!! ASHWAGANDHA - Bardzo polecam.
Dziękuję bardzo... Wasze produkty są najlepsze. CHYAWANPRASH zażywam od zeszłej jesieni i przez cały ten czas, ani raz nie miałem przeziębienia, choroby itp. To naprawdę cudowny eliksir... bardzo dziękuję!
Witajcie, VIDANGA nie tylko pomogła mi schudnąć, ale również oczyściła i pomogła mojemu ciału wyglądać zdrowo i ładnie. Próbowałam także ASHWAGANDHA, KANTAKARI, SHATAWARI i mogę powiedzieć, że to działa.
Wasze kadzidełka zapachowe są świetne. Są delikatne, nie powodują tak nieznośnego dymu i zapachu jak powszechnie dostępne patyczki, które sprawiają, że czujesz się, jakbyś się dusił. Tutaj czuć, że są naprawdę naturalne. I widzę, że macie inne nowe odmiany.