Wasze opinie
Hej, kupiłam Waszą herbatę RANJAKA, świetnie mi służy (na zmęczenie i drażliwość). Dzięki.
Dzień dobry, rozmawialiśmy o mojej operacji w szpitalu, poleciłeś herbatę NIMBA. Wypiłam dwa opakowania. Pod koniec drugiego opakowania musiałam przejść procedury medyczne, w ich trakcie okazało się że badania krwi i ogólnie wyniki były bardzo dobre. Wiem, że jest w tym duża zasługa ziół, o których mi powiedziałeś tyle dobrego. Dziękuję.
Witam, często cierpiałam na migreny. Herbata PRANA pomogła mi w tych problemach. Chciałabym tak dobrze radzić sobie ze wszystkimi dolegliwościami (żylaki, menopauza). Jestem bardzo zadowolona z herbat ziołowych
Szanowni Państwo, kilka tygodni temu podróżując po Waszym pięknym kraju kupiłam trochę wyżej wymienionej herbaty i wygląda na to, że ma ona bardzo korzystny wpływ na poziom glukozy we krwi. Dziękuję Wam.
Zanim wypróbowałem produkty EVEREST AYURVEDA, nie było ziół, które by mi pomogły. Wasze herbaty są podstawowym elementem mojej domowej apteczki, jestem nimi zafascynowany. Po pracy odpoczywam sącząc herbatę UDANA.
Kupiłam eliksir PURISHAPRASH na spowolniony metabolizm i gorąco polecam wypróbowanie. Pomaga mi i na pewno spróbuję innych produktów ziołowych. Dziękuję.
Od lat cierpiałem na ciężką alergię (kurz, roztocza, pyłki), która pogarszała się z każdym rokiem. Każdego lata musiałem znosić męczące kichanie, zaczerwienienie oczu i swędzenie nosa oraz uszu. Po kilku dniach używania herbat DALCHINI i KARAVI poczułem ogromną ulgę, z minimalnymi tylko objawami. A wszystko bez chemii! Jestem bardzo wdzięczny za wasze herbaty i będę ich nadal używać, już profilaktycznie.
Od co najmniej 4 miesięcy mam dokuczliwy, suchy, drażniący kaszel, dopiero herbata TULSI przyniosła mi natychmiastową ulgę. Po pierwszej herbacie przestałem kaszleć w nocy i wreszcie mogłem spać! W ciągu dnia kaszlałem coraz mniej, aż kaszel stopniowo ustąpił całkowicie w ciągu 4-5 dni. Poza tym, ta herbata smakuje świetnie!
Jestem zachwycony ayurveda.
Witam, piję herbatkę VATA od ponad tygodnia, bardzo mi smakuje i koi. Dziękuję.
100 g
200 g
100 g
100 g