Wasze opinie
Cześć, herbata SHUNTHI rozwiązała u mnie kilkuletnie i uciążliwe problemy ze wzdęciami. Naprawdę nic nie pomagało, aż pojawiła się ta herbata!
Dzięki Waszej przeciwcukrzycowej herbacie MAHAPHALA i minimalnej modyfikacji diety obniżyłam poziom cukru we krwi z 18,6 na normalny. Wasze herbaty są niesamowite. Piję je nie tylko ja ale cała moja rodzina i moi klienci. Jestem masażystką i polecam Wasze herbaty innym. Od moich klientów otrzymuję najwyższe noty. Miłego dnia :-)
Mój mąż i ja spróbowaliśmy herbaty Maricha na wyrównanie ciśnienia krwi, po trzech dniach ciśnienie krwi było normalne, następnieprzetestowaliśmy inne herbaty. Udanę na energię i doszową Vatę. Wszyskienam bardzo pomagają. Teraz spróbuję też eliksirów i suszonych owoców. Bardzo dziękujemy za umożliwienie nam zakupu waszych herbat.
Witam, piję herbatkę VATA od ponad tygodnia, bardzo mi smakuje i koi. Dziękuję.
Stosuję te herbaty od dłuższego czasu i jestem zachwycona ich działaniem. Piję je często i bardzo mi smakują.
Cześć, spróbowałem Waszej himalajskiej herbaty wątrobowej KALAMEGHA w Szwajcarii na kursie od tego czasu uwielbiam ją.
Bardzo polecam herbatę na lepszy sen: ASHWAGANDHA. Byłem skrajnie zdesperowany, nie mogłem spać. ASHWAGANDHA natychmiast zadziałała i bardzo mi pomogła. Okazała się bardziej skuteczna niż środki uspokajające, ale przede wszystkim jest to naturalny produkt ziołowy.
Dzień dobry, przeziębiłam się, więc kupiłam herbatę TULSI, już po drugim użyciu odetkał mi się nos, gardło przestało boleć a kaszel ustąpił. Polecam każdemu, kto jest chory, aby spróbował na sobie.
Po szczepieniu na żółtaczkę zaczęły się moje problemy - egzema atopowa, alergolog i lekarze nie pomogli, nic nie znaleźli i zaprzeczają powiązaniu ze szczepieniem, po trzech latach pomogła herbata VARUNA na nerki. Dziękuję.
Zgodnie z Waszą radą stosowałem herbatę PITTA z eliksirem SVEDAPRASH przez trzy tygodnie, teraz kończę drugi tydzień z herbatą NIMBA i również z eliksirem SVEDAPRASH. Moja skóra bardzo się poprawiła. Jest zdrowa, nowe objawy nie pojawiają się, jestem usatysfakcjonowany.
100 g
100 ml