Wasze opinie
Witam, regularnie kupuję VARUNĘ, która pomaga mi w stanach zapalnych dróg moczowych. Używam jej również jako profilaktyka do oczyszczania.
Po odstawieniu wkładki domacicznej przez prawie rok miałam problemy z nieregularnymi miesiączkami (duże wahania długości cykli lub całkowity brak miesiączki). Zaczęłam pić napój superfood z SHATAVARI i po około 2 miesiącach moje miesiączki stały się regularne i bezbolesne (bez silnego PMS). Podzieliłam się swoim doświadczeniem z moją ginekolog, a ona również zgodziła się, że napój SHATAVARI jest naprawdę świetny i że powinnam nadal go pić. :) Więc dla mnie to wielka satysfakcja.
Herbata na zawroty głowy - po 2 miesiącach objawy całkowicie zniknęły. Nie wiem jakim cudem to pomogło. Polecam
Jestem bardzo zadowolona z herbaty. Mogłabym odstawić tabletki uspokajające nerwy, czuję się bardziej zadowolona i zrelaksowana. Herbatę będę nadal kupowała. Polecam wszystkim.
Nie dam powiedzieć złego słowa na herbatę SHATAPUSHPI. Kupiłam ją pierwotnie z powodu problemów z cyklem menstruacyjnym, ale zauważyłam też jej pozytywny wpływ na trawienie (problemy z kwasowością żołądka i niestrawnością, które dokuczały mi od kilku miesięcy, natychmiast zniknęły), jednocześnie czuję ogólną poprawę nastroju. Pomimo gorzkiego smaku, a może właśnie dlatego, herbata ta stała się naszym wiernym przyjacielem na co dzień. Dziękuję bardzo.Od kilku lat cierpię na uporczywy alergiczny nieżyt nosa, który pojawia się wiosną. Leki na alergię nie pomagały mi zbytnio. Spróbowałam herbaty DALCHINI i mogę żyć normalnie. To cud. Dziękuję bardzo. Zdecydowanie spróbuję innych herbat.
Herbata ARJUNA mnie uratowała. Nie mam już objawów związanych z nieregularnym rytmem serca. To naprawdę niesamowity produkt.
Po szczepieniu na żółtaczkę zaczęły się moje problemy - egzema atopowa, alergolog i lekarze nie pomogli, nic nie znaleźli i zaprzeczają powiązaniu ze szczepieniem, po trzech latach pomogła herbata VARUNA na nerki. Dziękuję.
Bardzo dziękujemy, że jesteście i że dajecie nam możliwość zrobienia czegoś dla naszego zdrowia.
Hej, kupiłam Waszą herbatę RANJAKA, świetnie mi służy (na zmęczenie i drażliwość). Dzięki.
Mogę polecić absolutnie niesamowite herbaty, działające tak, jak powinny. Długo szukałem naturalnych środków na moje problemy i wreszcie je znalazłem :-)
100 g
100 g
100 g