Wasze opinie
Herbata Ranjaka pomaga mi przy zmęczeniu, uzupełnieniu żelaza i ogólnie wzmacnia kondycję po menstruacji.
Witam, używam waszej wspaniałej herbaty MANJISHTA już od kilku miesięcy. Bardzo mi to pomogło. Wasza witryna jest świetna. Dziękuję wam serdecznie.
Dzięki Waszej przeciwcukrzycowej herbacie MAHAPHALA i minimalnej modyfikacji diety obniżyłam poziom cukru we krwi z 18,6 na normalny. Wasze herbaty są niesamowite. Piję je nie tylko ja ale cała moja rodzina i moi klienci. Jestem masażystką i polecam Wasze herbaty innym. Od moich klientów otrzymuję najwyższe noty. Miłego dnia :-)
Witam, chciałabym potwierdzić, że jestem bardzo zadowolona z waszych produktów, które bardzo mi pomagają.
Jestem bardzo zadowolona z dżemików ziołowych. Mają dobre działanie a także wysoką zawartość minerałów i składników odżywczych, pomagają nawet przy stosowaniu w niewielkich ilościach. Mam też dobre doświadczenie z herbatami, które kupiłem dla moich znajomych.
Zauważyłem, że herbata BRAHMI mi pomogła, czuję, że jestem mniej zestresowany, a moja koncentracja się poprawia.
Herbata APANA w ciągu tygodnia skorygowała miesiączkę i nieprzyjemne objawy PMS, co było dla mnie wielką ulgą i co najważniejsze, obyłam się bez sztucznych leków hormonalnych z wieloma skutkami ubocznymi. Ponadto herbata VATA wspaniale pomaga przez całą długą zimę. Polecam te herbaty i ogólnie Ajurwedę wszystkim!
Witam, jakiś czas temu mój lekarz zdiagnozował u mnie nadciśnienie. Dowiedziałem się o waszych herbatach i spróbowałem SARPAGANDHY. Po 14 dniach ciśnienie zaczęło się normalizować, po wypiciu opakowania herbaty pozostaje w normie. Dziękuję za możliwość skorzystania z ziół, które bardzo mi pomogły.
Witam, piję herbatkę VATA od ponad tygodnia, bardzo mi smakuje i koi. Dziękuję.
Niedawno kupiliśmy od Was herbaty i eliksiry... i codziennym radosnym rytuałem jest wspólne zaparzanie i picie... dziękujemy :) Wasza firma robi na nas bardzo miłe i godne zaufania wrażenie. Z pozdrowieniami,
100 g
200 g