RAKTAPRASH pomaga w oczyszczaniu krwi, działa na dobrą kondycję skóry
SVEDAPRASH działa jako środek do wewnętrznej pielęgnacji skóry
Suplement diety
Ta ajurwedyjska kuracja oczyszczająca przeznaczona jest do detoksykacji krwi oraz patogenów infekcji, które gromadzą się w tkankach w wyniku powolnego metabolizmu. Do czynników przyczynowych należą niewłasciwe odżywianie, zaburzenia trawienia i wchłaniania wody, zanieczyszczenie jelita grubego, osłabiona funkcja układu odpornościowego, nadużywanie cukru, chemicznych środków pobudzających lub antybiotyków oraz emocjonalna dysharmonia. Należy używać przez 1–3 miesiące wraz z odpowiednią dietą.
Dzień dobry, używam waszą zdrowotną kurację DO DETOKSYKACJI KRWI I SKÓRY na hemoroidy, jest niesamowita. Po tygodniu byłam bez problemów. Teraz mija trzeci tydzień używania kuracji i wciąż ani kropli krwi. Cud!
Zamówiłem Wasze produkty do mojej przychodni i byłem bardzo zadowolony ze sposobu zapakowania i ogólnej dobrej energii, jaką poczułem po otwarciu. Dziękuję, życzę wszystkiego najlepszego i dobrego zdrowia w Nowym Roku.
Niedawno kupiliśmy od Was herbaty i eliksiry... i codziennym radosnym rytuałem jest wspólne zaparzanie i picie... dziękujemy :) Wasza firma robi na nas bardzo miłe i godne zaufania wrażenie. Z pozdrowieniami,
PL Intermediate
Przygotowanie
Himalajskie ajurwedyjskie herbatka: Jedną łyżeczkę do herbaty mieszanki ziołowej (ok. 2 g) gotować 3–5 minuty lub zalać 250 ml wrzątku i pozostawić na 10 minut do zaparzenia.
Ajurwedyjskie eliksir: Jedną łyżeczkę do herbaty (tj. 5 g/łyżeczka) spożyć samodzielnie lub popijać filiżanką letniego mleka lub wody.
Zalecana dawka
Zalecana dawka herbaty: 2 - 3 filiżanki dziennie
Zalecane dawkowanie eliksiru: 1 łyżeczkę (tj. 5 g) 2-3 razy dziennie
Stosować na czczo, w ciągu dnia 1 godzinę przed jedzeniem i wieczorem przed snem.
Używanie
W przypadku stosowania ziół himalajskich jako środka do optymalizacji duchowych i fizycznych funkcji organizmu tradycyjnie gotuje się je co najmniej 3–5 minut. W ten sposób przygotowany wywar ma silniejsze działanie, delikatniejszy smak i korzystnie wpływa na nasze trawienie, które ważne jest dla właściwego wchłaniania dobroczynnych ekstraktów z himalajskich ziół. Herbaty pijemy jako jeden ze składników dziennego trybu pitnego w okresie całego trwania odnowy pożądanych funkcji organizmu. W przypadku ziołowej kuracji oczyszczającej herbatkę należy stosować w okresie 1-3 miesięcy zgodnie z dziennym dawkowaniem podanym na opakowaniu. Po zużyciu każdego opakowania należy zastosować 1 tygodniową przerwę.
Zaleca się stosować nie więcej niż maksymalnie dwa rodzaje herbaty jednocześnie. Więcej herbat można stosować naprzemian w reżymie dziennym lub tygodniowym, jeżeli herbatki stosowane są w celu normalizowania bieżących objawów zakłócenia równowagi zdrowia duchowego i fizycznego. Herbat nie można mieszać, pijemy je zawsze oddzielnie w odstępie czasowym ok. godziny. Jeżeli herbaty stosujemy wyłącznie jako środek wspierający i pobudzający to zioła możemy pozostawić tylko do zaparzenia i używać bez ograniczeń. W celu optymalnego działania napar ziołowy pijemy ciepły i to przed jedzeniem. Specyficzny smak każdej herbaty jest elementem terapeutycznego działania i odpowiada ajurwedyjskim właściwościom sześciu smaków. Dlatego zalecamy nie dodawania do herbat żadnych substancji słodzących.
Ostrzeżenie: Suplement diety z ziołami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 25°C. Nie przekraczać zalecanej dawki. Nie należy stosować jako substytutu zróżnicowanej diety. Nie dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.
Dzień dobry, po szczepieniu doszło do kompletnego załamania całego organizmu, m.in. cykl miesiączkowy. Cierpiałam na bardzo obfite, nieregularne, bolesne miesiączki, ZNP i krótkie cykle. Piłam więc Wasze herbaty APANA i DHATAKI. Pierwsze cykl menstruacyjny po ziołowej kuracji dał już odczuwalne rezultaty! Miesiączka przyszła bez nieprzyjemnego ZNP, była słaba i bezbolesna. Bardzo dziękuję ❤ dzięki Waszym herbatom uniknęłam dalszej kuracji hormonalnej i ewentualnej operacji.
Od kilku lat cierpię na uporczywy alergiczny nieżyt nosa, który pojawia się wiosną. Leki na alergię nie pomagały mi zbytnio. Spróbowałam herbaty DALCHINI i mogę żyć normalnie. To cud. Dziękuję bardzo. Zdecydowanie spróbuję innych herbat.
Dzień dobry, kupiłam herbatę NIMBA, pierwotnie na trądzik, po około dwóch miesiącach picia tej mieszanki „chrosty” całkowicie zniknęły z mojej twarzy, oprócz tego zmniejszył się ból menstruacyjny. Jestem bardzo zadowolona z tej herbaty. Dziękuję.
Jestem zachwycony ayurveda.
Dziękuję za herbatkę KALAMEGHA, która w końcu pomogła mi na kilkuletnie problemy z woreczkiem żółciowym, teraz sięgnę po inne herbaciane kuracje.
Dostałam herbatę Tulsi od moich koleżanek z pracy na urodziny, paczkę różnych rodzajów, to było w poniedziałek. W środę poczułam zbliżające się przeziębienie i drapanie w gardle. Zrobiłam herbatę i muszę powiedzieć, że to ogromna ulga. Dziękuję
Bardzo polubiłam Wasze produkty, pomagają mi w różnych problemach zdrowotnych. Jeżeli stosuje się zalecaną metodę przygotowania, dawkowania i ich prawidłowy dobór, to przekonałam się, że efekt nastąpi. Stosuję je w ramach różnych zabiegów zdrowotnych. Jestem pasjonatką medycyny alternatywnej i skarbów, które daje nam Matka Natura, czyli tego, jak najlepiej i najdelikatniej pomóc sobie w różnych problemach zdrowotnych, stosując wysokiej jakości i delikatnie przetworzone produkty naturalne. Wasze z pewnością spełniają ten wymóg.
Witam, często cierpiałam na migreny. Herbata PRANA pomogła mi w tych problemach. Chciałabym tak dobrze radzić sobie ze wszystkimi dolegliwościami (żylaki, menopauza). Jestem bardzo zadowolona z herbat ziołowych
Dzień dobry, miałem bardzo bolesną przepuklinę dysku. Tydzień po skończeniu opakowania GOKSHURY zacząłem odczuwać głęboką ulgę. Przestałem brać tabletki i nie mogłem w to uwierzyć - zadziałało!
Dzień dobry. Używam herbaty ARJUNA od dwóch miesięcy jako wspomagacza pracy serca. Miałem problem z arytmią, a herbata mi pomaga. Nie odczuwam już skakania serca ani nieregularnego rytmu, czuję się dobrze.