Jesteś tutaj

MANGO owoc

Witamina C & A

MANGO owoc

Naturalne źródło witamin i świeżej energii

  • Witamina C stymuluje funkcję układu odpornościowego
  • Korzystnie wpływa na ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym
  • Wspomaga lepsze wchłanianie żelaza
  • Zmniejsza zmęczenie i wyczerpanie
  • Witamina A wspomaga układ trawienia

       Suplement diety

Authentic Ayurveda

Poznaj sposób powstawania ajurwedyjskich eliksirów i napojów z owoców Amalaki

 

-+
Cena: 20,50 zł
z VAT

Zauważyłam, że od czasu gdy zaczęłam pić AMALAKI i jeść suszone owoce, moje włosy przestały wypadać. A nawet rosną nowe, czego nie doświadczyłam od 15 lat. To dla mnie naprawdę cud. Herbata MANJISHTA jest doskonała na wirusy i bakterie. Piję przynajmniej jedną filiżankę dziennie. Wasze suszone MANGO to absolutny rarytas. Nie jadłam lepszego. Dziękuję Waszemu całemu zespołowi za ofiarowanie ludziom tych cudów natury i serdecznej pomocy. Z wdzięcznością

Marta Brabcová

Herbata KATPHALA jest idealna, gdy „coś mnie bierze”. Jak tylko poczuję objawy grypy, herbata KATPHALA działa w ciągu godziny i leczy "od ręki". Dzięki tej herbacie uniknęłam wielu dolegliwości. Bardzo chwalę też napoje AMALAKI. Kiedy czuję się wyczerpana, piję łyk i po chwili jestem zregenerowana. Zauważyłam, że odkąd piję AMALAKI i jem wasze suszone owoce, moje włosy przestały wypadać. Rosną nawet nowe, nie doświadczyłam tego od przynajmniej 15 lat. To dla mnie prawdziwy cud. Herbata MANJISHTA jest świetna na wirusy i bakterie, będę wypijała choć jedną filiżankę dziennie. Suszone MANGO to absolutny przysmak. Nie spotkałam lepszego. Dziękuję za zaoferowanie tych cudów natury, które pomagają ludziom. Z wdzięcznością

Marta Brabcová, Praha

Witam radośnie. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że uwielbiam wszystkie Wasze owoce, są wspaniałe jako przekąski. Uwielbiam też eliksir MEDAPRASH zmniejsza apetyt, herbata KAPHA dodaje energii.

Dora
Stock: 0.00
1

Mango w medycynie ajurwedyjskiej już od pradawnych czasów indyjskiego eposu Ramayana uważane było za „królewski owoc”. Dojrzały owoc mango jest bogatym źródłem witaminów i antyoksydantów, energetyzuje organizm, wyrównuje wszystkie trzy energie biologiczne vata, pitta, kapha oraz wspomaga odżywianie wszystkich siedmiu tkanek organizmu (dhatus).

Zalecana dawka

10 plasterków dziennie

Używanie

Ostrzeżenie: Suplement diety z ziołami. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać w suchym miejscu do 25 ° C. Nie przekraczać zalecanej dawki. Nie stosować jako substytutu zróżnicowanej diety. Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

Kraj pochodzenia: Indie

Skład

mangifera indica, syrop z trzciny cukrowej

Waga

100 g suszonych owoców

Powiązane produkty

JACKFRUIT owoc

Witamina C, A & wapń

JACKFRUIT owoc
17,50 zł
-+

PAPAYA owoc

Witamina A, C & wapń

PAPAYA owoc
17,50 zł
-+