Jesteś tutaj

Relaks pleców & kręgosłupa

Domowa troska o zdrowie

Relaks pleców & kręgosłupa

Herbata i eliksiry

  • GOKSHURA rozluźnia sztywność i korzystnie działa na relaksowanie mięśni pleców
  • MAMSAPRASH pomaga wzmocnić mięśnie układu stabilizującego

          Suplement diety

Ta ajurwedyjska kuracja regeneracyjna dopasowana jest do zrelaksowania zesztywniałych mięśni pleców i poprawy ruchliwości. Do najczęstszych przyczyn powodujących bóle pleców i kręgosłupa należą: niewłaściwa postawa ciała, siedzący tryb pracy, ciężka praca fizyczna, stres psychiczny oraz nadmierne obciążenie, niedostateczna lub nadmierna aktywność sportowa, przeziębienia, zmiany degeneracyjne po urazach, płaskostopie, osłabiona funkcja nerek. Główną przyczyną jest osłabienie głębokiego systemu stabilizującego, na który się składa poprzeczny mięsień brzuszny, mięśnie wzdłuż kręgosłupa, mięśnie dna miednicy i główny mięsień oddechowy przepony. Objawami osłabienia funkcji głęboko ułożonych mięśni są ostre lub chroniczne bóle pleców, niestabilność kręgosłupa lędźwiowego lub wypadnięcie dysku. Stosuj przez przez 1–6 miesięcy wraz z regularnymi ćwiczeniami w celu wzmocnienia mięśni systemu głębokiej stabilizacji.

Kategorie: sztywność, bóle pleców, wypadanie dysku, zaburzenia koordynacji, zmęczenie, stres, niestabilność psychiczna

-+
-10% Cena: 86,40 zł
z VAT
pierwotna cena 96,-

Dzień dobry, używam waszą zdrowotną kurację DO DETOKSYKACJI KRWI I SKÓRY na hemoroidy, jest niesamowita. Po tygodniu byłam bez problemów. Teraz mija trzeci tydzień używania kuracji i wciąż ani kropli krwi. Cud!

Hana, Nový Jičín

Zamówiłem Wasze produkty do mojej przychodni i byłem bardzo zadowolony ze sposobu zapakowania i ogólnej dobrej energii, jaką poczułem po otwarciu. Dziękuję, życzę wszystkiego najlepszego i dobrego zdrowia w Nowym Roku.

Mgr. Vorel Luděk

Niedawno kupiliśmy od Was herbaty i eliksiry... i codziennym radosnym rytuałem jest wspólne zaparzanie i picie... dziękujemy :) Wasza firma robi na nas bardzo miłe i godne zaufania wrażenie. Z pozdrowieniami,

Tereza
Stock: 0.00
1

Przygotowanie

Himalajskie ajurwedyjskie herbatka: Jedną łyżeczkę do herbaty mieszanki ziołowej (ok. 2 g) gotować 3–5 minuty lub zalać 250 ml wrzątku i pozostawić na 10 minut do zaparzenia.

Ajurwedyjskie eliksir: Jedną łyżeczkę do herbaty (tj. 5 g/łyżeczka) spożyć samodzielnie lub popijać filiżanką letniego mleka lub wody. 

Zalecana dawka

Zalecana dawka herbaty: 2 - 3 filiżanki dziennie

Zalecane dawkowanie eliksiru: 1 łyżeczkę (tj. 5 g) 2-3 razy dziennie

Stosować na czczo, w ciągu dnia 1 godzinę przed jedzeniem i wieczorem przed snem.

Używanie

W przypadku stosowania ziół himalajskich jako środka do optymalizacji duchowych i fizycznych funkcji organizmu tradycyjnie gotuje się je co najmniej 3–5 minut. W ten sposób przygotowany wywar ma silniejsze działanie, delikatniejszy smak i korzystnie wpływa na nasze trawienie, które ważne jest dla właściwego wchłaniania dobroczynnych ekstraktów z himalajskich ziół. Herbaty pijemy jako jeden ze składników dziennego trybu pitnego w okresie całego trwania odnowy pożądanych funkcji organizmu. W przypadku ziołowej kuracji oczyszczającej herbatkę należy stosować w okresie 1-3 miesięcy zgodnie z dziennym dawkowaniem podanym na opakowaniu. Po zużyciu każdego opakowania należy zastosować 1 tygodniową przerwę.

Zaleca się stosować nie więcej niż maksymalnie dwa rodzaje herbaty jednocześnie. Więcej herbat można stosować naprzemian w reżymie dziennym lub tygodniowym, jeżeli herbatki stosowane są w celu normalizowania bieżących objawów zakłócenia równowagi zdrowia duchowego i fizycznego. Herbat nie można mieszać, pijemy je zawsze oddzielnie w odstępie czasowym ok. godziny. Jeżeli herbaty stosujemy wyłącznie jako środek wspierający i pobudzający to zioła możemy pozostawić tylko do zaparzenia i używać bez ograniczeń. W celu optymalnego działania napar ziołowy pijemy ciepły i to przed jedzeniem. Specyficzny smak każdej herbaty jest elementem terapeutycznego działania i odpowiada ajurwedyjskim właściwościom sześciu smaków. Dlatego zalecamy nie dodawania do herbat żadnych substancji słodzących.

Ostrzeżenie: Suplement diety z ziołami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 25°C. Nie przekraczać zalecanej dawki. Nie należy stosować jako substytutu zróżnicowanej diety. Nie dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

Kraj pochodzenia: Nepal, Indie

Skład

Himalajska herbatka ajurwedyjska Gokshura: 1 szt, ajurwedyjski eliksir Mamsaprash: 2 szt