Jesteś tutaj

Ajurwedyjska, ziołowa aromaterapia

<p>Rozmanité vůně bylin, koření a květů využívá ájurvéda jako důležitou součást péče o udržení mentálního zdraví a dobré psychické kondice. Bylinnou aromaterapii lze použít k posílení životní energie <em>prány </em>a tím<em> </em>k podpoře celkové odolnosti organismu.</p>  <h3>Bylinné vonné tyčinky pro váš domov</h3>  <p>Bylinná aromaterapie ve formě 100% přírodních vonných tyčinek pročišťuje ovzduší našeho domova nebo prostředí, ve kterém pracujeme. Aromaterapeutická směs bylin je vyvinuta v souladu s konc

Różnorodne aromaty ziół, przypraw i kwiatów wykorzystywane są w Ajurwedzie jako ważny element dbałości o utrzymanie zdrowia mentalnego i dobrej kondycji psychicznej. Aromaterapię ziołową można stosować w celu wzmocnienia życiowej energii (prany) i tym samym wsparcia ogólnej odporności organizmu.

Ziołowe kadzidełka dla Twojego domu

Ziołowa aromaterapia w postaci 100% naturalnych kadzidełek oczyszcza powietrze w naszym domu lub otoczeniu, w którym pracujemy. Aromaterapeutyczna mieszanka ziół opracowana została w oparciu o koncepcję 5 elementów, które tworzą nasze środowisko i których wzajemna harmonia wpływa na to, jak się w nim czujemy.

Ręcznie robione kadzidełka zawierają wyłącznie mieszankę czystych, ajurwedyjskich ziół i Perseu odoratissi, dzięki takiemu składowi, kadzidełka utrzymują kształt i palą się prawidłowo.  Kadzidełka te nie zawierają drewna, które wydzielałoby ostry zapach, a ich dym jest bardzo subtelny, wręcz niezauważalny. Lekki zapach ziół jest przyjemnie dyskretny i pozwala poczuć jego oczyszczającą moc i orzeźwiający dotyk, poprawiając przy tym jakość powietrza, którym oddychamy.

Indyjska nauka o Vastu i 5 żywiołów

Vastu Shastra (vāstu śāstra) to wedyjska nauka o architekturze i projektowaniu świątyń, budynków, domów, miast, ogrodów i przestrzeni publicznych. Pochodzi z tej samej cywilizacji wedyjskiej, która tysiące lat temu przyniosła nam Ajurwedę i Jogę. Podczas gdy asany jogi i techniki oddechowe pranajamy odnoszą się do wewnętrznego świata człowieka, podobnie zastosowanie Vastu Shastry w otaczającym środowisku fizycznym pomaga w zdrowiu, harmonii i równowadze w życiu.

Vastu opiera się na wiedzy o interakcji pięciu naturalnych elementów: ziemi (bhumi), powietrza (vayu), ognia (agni), wody (jala) i przestrzeni (akasha), które współpracują, wzmacniają przepływ energii życiowej (prany) w domu. Każdy element odpowiada pewnemu kierunkowi świata, co pozwala określić, jak rozmieścić poszczególne obiekty w przestrzeni i jaką przestrzeń przeznaczyć na poszczególne obszary i czynności życiowe, aby mogły prosperować. Vastu Shastra uczy, że nasz dzień zaczyna się i kończy w naszym domu, dlatego tworzenie pozytywnej atmosfery i ustanowienie harmonii jest niezwykle ważne dla dobrego samopoczucia naszego umysłu, ciała i ducha.

 

Wybierz spośród 5 wyjątkowych, ziołowych kadzidełek Vastu, w zależności od żywiołu, który chcesz wzmocnić w swoim domu lub miejscu pracy:

 

 

  • AKASHA (przestrzeń), aby stworzyć harmonijną przestrzeń

  • VAYU (powietrze) w celu wzmocnienia przepływu życiowej energii

  • AGNI (ogień) dla ciepła rodzinnego ogniska

  • JALA (woda) dla sukcesu i pomyślności w życiu

  • BHUMI (ziemia) dla spokojnego wypoczynku i stabilności domu

 

Mniejsze od najmniejszego, większe od największego, dusza oddycha w skrytym sercu człowieka. – Kathopanishad

 

Polecane produkty

STUPA stojak

Kamienny stojak na kadzidełka

36,00 zł
-+

PUJA stojak

Kamienny stojak na kadzidełka

36,00 zł
-+

AKBAR

Odświeżający zapach hibiskusa

24,00 zł
-+

MIRA BAI

Mistyczny zapach kadzidła

24,00 zł
-+

Zapisz się do odbierania ajurwedyjskiego czasopisma i nowości

Dane wprowadzone podczas tej rejestracji przetwarzamy zgodnie z warunkami przetwarzania danych osobowych. Możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera w dowolnym momencie, klikając przycisk rezygnacji z subskrypcji lub aktualizując swoje ustawienia na dole wiadomości e-mail. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych można znaleźć na naszej stronie internetowej www.everest-ayurveda.pl.