Przejdź do treści
Instagram
Polski Polski
  • Česky Česky
  • English English
  • Slovenčina Slovenčina
  • Deutsch Deutsch
  • Schweiz Schweiz
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Italiana Italiana
  • Lietuva Lietuva
  • Română Română
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand

Formularz wyszukiwania

Koszyk 0
Everest Ayurveda
Menu główne
  • Wprowadzenie
  • Nasza Historia
  • Wprowadzenie do wiedzy ajurwedyjskiej
  • Blog
  • Gdzie kupicie
  • Sklep online
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Jesteś tutaj

Strona Główna » Sklep Online » Zioło sklep zielarsko-medyczny

Zioło sklep zielarsko-medyczny

ul.rynek 6
38-700 Ustrzyki Dolne
Polska

Nasza oferta

  • Himalajskie ajurwedyjskie herbatki
  • Relaksacyjne i ziołowe herbatki
  • Ajurwedyjskie ziołowe eliksiry
  • Ajurwedyjskie napoje z superfoods
  • Ajurwedyjskie zdrowe odżywianie
  • Ajurwedyjskie domowe terapie
  • Ajurwedyjskie olejki do ciała
  • Ajurwedyjska ziołowa aromaterapia
  • Herbaciane akcesoria i dodatki
  • Pakiety prezentowe i kolekcje
  • Film dokumentalny Tam, gdzie mieszka Ajurweda

Wasze opinie

Wszystkie komentarze Dodaj komentarz

Używam ajurwedyjskich herbat od dłuższego czasu i mogę je tylko polecić. Osobiście pomogły mi w problemach stomatologicznych, po operacjach oczu, trawieniu, problemach mięśniowo-szkieletowych. Świetne produkty w rozsądnej cenie :)

Helča, Přerov

Herbata TULSI bardzo mi pomogła przy grypie, po dwóch dniach picia drapanie w gardle zniknęło. Najlepszą rzeczą w tym jest to, jak pięknie rozgrzewa i jak pyszny ma smak! Naprawdę polecam zaopatrzyć się w tą herbatę na zimowe miesiące, w sam raz na sezon grypowy!

Richard Tůma, Zbraslav

Piłam Wasze herbaty jako nastolatka. Pierwsze doświadczenie z herbatą DALCHINI było niesamowite, szczególnie w sezonie grypowym, kiedy ta herbata dosłownie otworzyła mi drogi oddechowe, to było jak cud. Później niestety zdiagnozowano u mnie boreliozę, no i wiecie jak to jest z lekarzami (ścisły monitoring i dużo chemicznych leków z którymi mój organizm z wrażliwym trawieniem nie radził sobie dobrze), dlatego też z pomocą nalewki na boreliozę zastosowałam herbatę MANJISHTA. Rok po tym, jak zdiagnozowano u mnie boreliozę, ani lekarz, ani specjalista chorób zakaźnych nie rozumieli, jak można ją tak szybko wyleczyć. Z wielką determinacją i siłą wewnętrznej energii będę nadal korzystać z tych wspaniałych produktów ☺ Dziękuję bardzo.

Karin, Žiar nad Hronom

Już dawno temu odkryłam, że nasze ciało zwykle lepiej reaguje na naturalne uzdrawianie, ponieważ pochodzi ono jak i my z natury. Ajurwedyjskie herbaty są doskonale połączone i cudownie skuteczne. Wasza firma wykonuje świetną robotę, wysokiej jakości surowce i doskonały wybór. Od kilku lat regularnie kupuję Wasze produkty. U mnie najlepiej działały: herbata KATPHALA, której używam na grypę i APANA na nieprzyjemne miesiączki. Moje kobiece objawy zmniejszyły się o 70-80%. Dziękuję.

Lujza, Bratislava

Mam alergię na pyłki. Leczyłam się przez 7 lat lekami przeciwalergicznymi, lecz nic nie pomagało. Zacząłam pić DALCHINI i po dwóch dniach wszystkie objawy ustąpiły. Nie wiem, czy to jest cud, ale myślę, że tak :)

Marija

Hej, kupiłam Waszą herbatę RANJAKA, świetnie mi służy (na zmęczenie i drażliwość). Dzięki.

S. Juránková

Witam, uwielbiamy używać ajurwedyjskich herbat w domu. Sprawdzone PITTA, ALOCHAKA, VARUNA i HIMALAJSKA ŚWIEŻOŚĆ są doskonałe i naprawdę skuteczne. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim zaangażowanym w produkcję i import tych cudów uzdrawiania.

Silvia Petríková, Trenčín

Hej, ależ macie piękną stronę internetową. Mam pozytywne odczucia co do waszejfirmy i życzliwości. Wielkie dzięki. Serdeczne pozdrowienia.

Astrid Pook, Nový Zéland

Dzień dobry, kupiłam herbatę NIMBA, pierwotnie na trądzik, po około dwóch miesiącach picia tej mieszanki „chrosty” całkowicie zniknęły z mojej twarzy, oprócz tego zmniejszył się ból menstruacyjny. Jestem bardzo zadowolona z tej herbaty. Dziękuję.

Adéla K.

CHYAWANPRASH uwolnił mnie od zaparć, na które cierpiałem OD 14 lat !! Już po trzech dniach użytkowania zacząłem opróżniać się raz dziennie. Teraz po dwóch miesiącach doskonale trawię, schudłem 3 kg a co więcej, znikają mi wypryski atopowe, egzema męczyła mnie od lat, wreszcie mam spokój.

R. Kowalski
Poprzednie Dalej
  • Logowanie
  • Regulamin
  • Wsparcie sprzedaży
  • Ochrona danych osobowych
  • Hurtownicy
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2026 | PL
VisionApps