Wasze opinie
Piję Wasze herbaty, żeby zachować zdrowie, lekarze leczą mnie od 3 lat bez powodzenia. Sięgnąłem po Wasze ziołowe mieszanki i nie wierzyłem, że cud się urzeczywistnił... problemy zdrowotne znikały jeden po drugim. Dziękuję naturze i ludziom, którzy się tym zajmują, dziękuję za przygotowywanie leczniczych herbat.
Jestem bardzo zadowolona z produktów Państwa firmy, dlatego w tym roku podarowałam je rodzinie i przyjaciołom pod bożonarodzeniowym drzewkiem.
To dobre herbaty.
Witam radośnie. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że uwielbiam wszystkie Wasze owoce, są wspaniałe jako przekąski. Uwielbiam też eliksir MEDAPRASH zmniejsza apetyt, herbata KAPHA dodaje energii.
Ostatnio natknąłem się na himalajskie herbaty ajurwedyjskie (PITTA, BHRINGARAJ, JAIPHAL), jestem z nich bardzo zadowolony. Są naprawdę świetne (jestem spokojniejszy, wzmocniły mi się więzadła, znikają brodawki). Dziękuję bardzo.
Odwiedzałem lekarza przez dwa lata i skarżyłem się na ciągły kaszel. Lekarze nic nie znaleźli i nic nie dali. Potem kupiłem herbatę TULSI i chociaż nie skończyłem jeszcze jednego opakowania, już nie kaszlę. Czy to cud? Nie - to efekt TULSI. Smaczny bonus od losu, który przypomina mi goździki. Teraz to moja ulubiona herbata.
Witam, miesiąc temu przywiozłem z wakacji VIDANGA - herbatę smukłości i jestem z tego bardzo zadowolony. Po kilku tygodniach schudłem 3 kilogramy.
Dzięki herbacie MEDHIKA moja laktacja wzrosła o 50%. Do tego czasu nic nie pomagało.
Dzień dobry, mamy pozytywne doświadczenie z herbatami himalajskimi. „UDANA“ jest bardzo pomocna przy zmęczeniu. Z powodzeniem zastosowaliśmy SHATAWARI na torbiel (8 cm), zniknął w półtora tygodnia. Na kontroli lekarz nie wierzył w wynik badania ultradźwiękami!
Szanowni Państwo, kilka tygodni temu podróżując po Waszym pięknym kraju kupiłam trochę wyżej wymienionej herbaty i wygląda na to, że ma ona bardzo korzystny wpływ na poziom glukozy we krwi. Dziękuję Wam.