Wasze opinie
Zacząłem używać herbaty BRAHMI po tym, jak odstawiłem leki przeciwdrgawkowe borykałem się z trudnościami w nauce). Herbata BRAHMI pomogła złagodzić szczypanie, które ma związek ze z wapniem szyszynki w moim mózgu. Obecnie piszę pracę magisterską i idzie mi tak dobrze, że skończę pod koniec lipca.
Cześć, herbata RANJAKA pomogła mojej śledzionie, problemy z trawieniem zniknęły po miesiącu picia Waszej herbaty, te zioła to naprawiły. Dzięki!
Witam, chciałabym potwierdzić, że jestem bardzo zadowolona z waszych produktów, które bardzo mi pomagają.
Wasze herbaty kupuję od wielu lat, pomagają mi przy poważnej chorobie. Są absolutnie niesamowite i bardzo się cieszę, że otworzyliście ten sklep internetowy. Dziękuję, że w jednym miejscu mam dostępne wszystko i nie muszę już szukać w różnych punktach.
Chcę podziękować za umieszczenie CHYAWANPRASH w waszej ofercie sprzedażowej. Ten dżem jest niesamowity. Pierwszy raz kupiłam go bezpośrednio z Indii, ponieważ nigdzie nie mogłam go zdobyć. Teraz mogę go kupić w kraju. Dziękuję raz jeszcze.
CHYAWANPRASH uwolnił mnie od zaparć, na które cierpiałem OD 14 lat !! Już po trzech dniach użytkowania zacząłem opróżniać się raz dziennie. Teraz po dwóch miesiącach doskonale trawię, schudłem 3 kg a co więcej, znikają mi wypryski atopowe, egzema męczyła mnie od lat, wreszcie mam spokój.
Witam, obecnie używam waszej BRAHMI - herbaty na pamięć i KALAMEGHA - herbaty na wątrobę, jestem z nich zadowolony. Połączenie tych ziół w herbacie to wielka przyjemność dla duszy. Dziękuję
Wypróbowałam herbatę NIMBA na problemy skórne i nie zamierzam na tym poprzestać, planuję spróbować kolejnych!
Dla mnie jest to najpotężniejszy naturalny produkt, jaki kiedykolwiek wypróbowałam. Dzięki herbacie NIMBA pozbyłam się nawracającej grzybicy stóp, na którą zachodnia medycyna nie zna skutecznego sposobu. Zawsze byłam blada, a teraz mam piękną, zdrową skórę.
Stosuję te herbaty od dłuższego czasu i jestem zachwycona ich działaniem. Piję je często i bardzo mi smakują.