Wasze opinie
Witam, wypróbowałam już 4 ajurwedyjskie ziołowe herbaty : NIMBA, ABHAYA, BHRINGARAJ oraz KANTAKARI i wszystkie z nich przyniosły pozytywne efekty, dlatego polecam te zioła. Tym samym chcę podziękować producentom i importerom herbaty!
Cześć, odkryłam Wasze cudowne herbaty. Zrobiłam test dosz (ten dostępny na Waszej stronie) i okazało się, że jestem typem pitta, więc kupiłam Waszą doszową herbatę dla typu Pitta... Dziękuję.
Witam, obecnie używam waszej BRAHMI - herbaty na pamięć i KALAMEGHA - herbaty na wątrobę, jestem z nich zadowolony. Połączenie tych ziół w herbacie to wielka przyjemność dla duszy. Dziękuję
Herbata APANA w ciągu tygodnia skorygowała miesiączkę i nieprzyjemne objawy PMS, co było dla mnie wielką ulgą i co najważniejsze, obyłam się bez sztucznych leków hormonalnych z wieloma skutkami ubocznymi. Ponadto herbata VATA wspaniale pomaga przez całą długą zimę. Polecam te herbaty i ogólnie Ajurwedę wszystkim!
Używam herbaty NIMBA (czyści krew), która zasadniczo przeznaczona jest na problemy skórne, z którą miałam problemy przez długi czas i nic nie pomogło. Po dwóch lub trzech miesiącach picia tej herbaty mogę powiedzieć, że moja skóra wygląda znacznie, znacznie lepiej, jest zdrowsza.
Witam, regularnie kupuję VARUNĘ, która pomaga mi w stanach zapalnych dróg moczowych. Używam jej również jako profilaktyka do oczyszczania.
Witam. Od lat kupuję PITTA TEA . Bardzo mi pomogła. I to już kilka razy. Kupuję też inne mieszanki dla mojej rodziny, polecam te herbaty wszystkim ludziom na różne problemy. Nie znoszę środków chemicznych, dlatego tak cenię wasze produkty. Dzięki za te herbaty.
Szanowni Państwo, kilka tygodni temu podróżując po Waszym pięknym kraju kupiłam trochę wyżej wymienionej herbaty i wygląda na to, że ma ona bardzo korzystny wpływ na poziom glukozy we krwi. Dziękuję Wam.
Wypróbowałam herbatę NIMBA na problemy skórne i nie zamierzam na tym poprzestać, planuję spróbować kolejnych!
Dzień dobry, używam waszą zdrowotną kurację DO DETOKSYKACJI KRWI I SKÓRY na hemoroidy, jest niesamowita. Po tygodniu byłam bez problemów. Teraz mija trzeci tydzień używania kuracji i wciąż ani kropli krwi. Cud!