Przejdź do treści
Instagram
Polski Polski
  • Česky Česky
  • English English
  • Slovenčina Slovenčina
  • Magyar Magyar
  • Română Română
  • Deutsch Deutsch
  • Español Español
  • Português Português
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand
  • Schweiz Schweiz
  • Lietuva Lietuva

Formularz wyszukiwania

Koszyk 0
Everest Ayurveda
Menu główne
  • Wprowadzenie
  • Nasza Historia
  • Wprowadzenie do wiedzy ajurwedyjskiej
  • Blog
  • Gdzie kupicie
  • Sklep online
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Jesteś tutaj

Strona Główna » Sklep Online » Mniszek sklep zielarski

Mniszek sklep zielarski

ul.Zana 19
20-601 Lublin
Polska

Nasza oferta

  • Himalajskie ajurwedyjskie herbatki
  • Relaksacyjne i ziołowe herbatki
  • Ajurwedyjskie ziołowe eliksiry
  • Ajurwedyjskie napoje z superfoods
  • Ajurwedyjskie zdrowe odżywianie
  • Ajurwedyjskie domowe terapie
  • Ajurwedyjskie olejki do ciała
  • Ajurwedyjska ziołowa aromaterapia
  • Herbaciane akcesoria i dodatki
  • Pakiety prezentowe i kolekcje
  • Film dokumentalny Tam, gdzie mieszka Ajurweda

Wasze opinie

Wszystkie komentarze Dodaj komentarz

Od kilku lat cierpię na uporczywy alergiczny nieżyt nosa, który pojawia się wiosną. Leki na alergię nie pomagały mi zbytnio. Spróbowałam herbaty DALCHINI i mogę żyć normalnie. To cud. Dziękuję bardzo. Zdecydowanie spróbuję innych herbat.

Renáta

Cztery lata temu zaczęłam odczuwać ból w małych stawach, szczególnie w stawach rąk. Poszłam do ortopedii, gdzie lekarz powiedział mi, że to choroba zwyrodnieniowa stawów i że nic nie da się z tym zrobić. Poszłam do reumatologa, gdzie powiedzieli mi, że to nie reumatyzm. Zgłosiłam się do internisty z powodu podwyższonego poziomu żelaza, ale on również powiedział mi, że to nie to. Potem przez miesiąc stosowałam dietę dr. Barnarda, dowiedziałam się, które pokarmy pogarszają mój stan, ale nadal nie było poprawy. Kiedy z rozpaczy zapisałem się na specjalistyczne badanie, bo nie mogłam już nawet podać ręki bez odczuwania bólu. Otrzymałam od bliskiego przyjaciela polecenie, abym spróbowała ajurwedyjskiej terapii stawów. Nie jestem ezoteryczką, ale tonący chwyta się brzytwy. Po około trzech tygodniach sceptycznego stosowania byłam zaskoczona, gdy odkryłam, że chociaż nie nastąpiło cudowne wyzdrowienie, najgorszy ból zniknął. Tak, muszę rozgrzewać swoje sztywne stawy w nocy. Nie są już jak nowe, ale ból w poszczególnych stawach ustał, mogę ściskać dłonie innych osób, a nawet samodzielnie otwierać pokrywki. Na razie nie potrzebuję operacji, chcę tylko, żeby ASTHIPRASH nadal działał. Dziękuję bardzo!

Dagmar Kyjovská

Mój teść ma cukrzycę, przyjmuje insulinę. Otrzymał od nas herbatę MAHAPHALA. I chociaż nie jest zbytnio skłonny do alternatywnej medycyny, to jest zainteresowany tą mieszanką ziołową, ponieważ lekarz powiedział mu, że jego stan się poprawił... :-)

A. Vejříková, Beroun

Muszę pochwalić Wasze herbaty RANJAKA, SHATAWARI, VIDANGA i AHSOKA oraz z eliksirów ARTHAVAPRASH. Działają świetnie, jestem podekscytowany!

Lenka

Zauważyłam, że od czasu gdy zaczęłam pić AMALAKI i jeść suszone owoce, moje włosy przestały wypadać. A nawet rosną nowe, czego nie doświadczyłam od 15 lat. To dla mnie naprawdę cud. Herbata MANJISHTA jest doskonała na wirusy i bakterie. Piję przynajmniej jedną filiżankę dziennie. Wasze suszone MANGO to absolutny rarytas. Nie jadłam lepszego. Dziękuję Waszemu całemu zespołowi za ofiarowanie ludziom tych cudów natury i serdecznej pomocy. Z wdzięcznością

Marta Brabcová

Herbata Ranjaka pomaga mi przy zmęczeniu, uzupełnieniu żelaza i ogólnie wzmacnia kondycję po menstruacji.

Lucie, Brno

Cześć, herbata MARICHA bardzo mi pomogła w normalizacji ciśnienia krwi i ogólnie czuję się dużo lepiej.

Natalija

Piłam Wasze herbaty jako nastolatka. Pierwsze doświadczenie z herbatą DALCHINI było niesamowite, szczególnie w sezonie grypowym, kiedy ta herbata dosłownie otworzyła mi drogi oddechowe, to było jak cud. Później niestety zdiagnozowano u mnie boreliozę, no i wiecie jak to jest z lekarzami (ścisły monitoring i dużo chemicznych leków z którymi mój organizm z wrażliwym trawieniem nie radził sobie dobrze), dlatego też z pomocą nalewki na boreliozę zastosowałam herbatę MANJISHTA. Rok po tym, jak zdiagnozowano u mnie boreliozę, ani lekarz, ani specjalista chorób zakaźnych nie rozumieli, jak można ją tak szybko wyleczyć. Z wielką determinacją i siłą wewnętrznej energii będę nadal korzystać z tych wspaniałych produktów ☺ Dziękuję bardzo.

Karin, Žiar nad Hronom

Herbatę SARPAGANDHA poleciła mi pielęgniarka w sklepie, dzięki niej moje ciśnienie wróciło do normy. Spróbowałam też herbaty GOTU KOLA dla mojego ojca na demencję i jest naprawdę skuteczna. Kiedy zaczął kaszleć, kupiłam mu herbatę PRANA i muszę powiedzieć, że po pierwszej szklance kaszel znacznie ustąpił, a następnej nocy mógł spać spokojniej, bo kaszel go nie obudził. Mój ojciec ma 80 lat i bałam się, że dostanie zapalenia płuc. Widząc jak wasze zioła są skuteczne, zaczęłam wierzyć, że ziołowe herbaty naprawdę pomagają. Aktualnie mamy więcej herbat. W tym na nasze włosy, żołądek, serce a niebawem kupimy herbatę na sen, naczynia krwionośne, mięśnie i jeszcze parę innych. Zdecydowanie wierzę w siłę natury. Dziękujemy za udostępnienie tych herbat w Polsce. Próbowałam też waszych owoców, które (jak na suszone) są niesamowicie soczyste i smaczne. Dziękuję raz jeszcze.

Dagmar, Pača

Niedawno kupiliśmy od Was herbaty i eliksiry... i codziennym radosnym rytuałem jest wspólne zaparzanie i picie... dziękujemy :) Wasza firma robi na nas bardzo miłe i godne zaufania wrażenie. Z pozdrowieniami,

Tereza
Poprzednie Dalej
  • Logowanie
  • Regulamin
  • Wsparcie sprzedaży
  • Ochrona danych osobowych
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2025 | PL
VisionApps