Przejdź do treści
Instagram
Polski Polski
  • Česky Česky
  • English English
  • Slovenčina Slovenčina
  • Deutsch Deutsch
  • Schweiz Schweiz
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Italiana Italiana
  • Lietuva Lietuva
  • Română Română
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand

Formularz wyszukiwania

Koszyk 0
Everest Ayurveda
Menu główne
  • Wprowadzenie
  • Nasza Historia
  • Wprowadzenie do wiedzy ajurwedyjskiej
  • Blog
  • Gdzie kupicie
  • Sklep online
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Jesteś tutaj

Strona Główna » Sklep Online » Melisa sklep zielarsko-medyczny

Melisa sklep zielarsko-medyczny

ul. Krakowska 41
34-120 Andrychów
Polska

Nasza oferta

  • Himalajskie ajurwedyjskie herbatki
  • Relaksacyjne i ziołowe herbatki
  • Ajurwedyjskie ziołowe eliksiry
  • Ajurwedyjskie napoje z superfoods
  • Ajurwedyjskie zdrowe odżywianie
  • Ajurwedyjskie domowe terapie
  • Ajurwedyjskie olejki do ciała
  • Ajurwedyjska ziołowa aromaterapia
  • Herbaciane akcesoria i dodatki
  • Pakiety prezentowe i kolekcje
  • Film dokumentalny Tam, gdzie mieszka Ajurweda

Wasze opinie

Wszystkie komentarze Dodaj komentarz

Zgodnie z Waszą radą stosowałem herbatę PITTA z eliksirem SVEDAPRASH przez trzy tygodnie, teraz kończę drugi tydzień z herbatą NIMBA i również z eliksirem SVEDAPRASH. Moja skóra bardzo się poprawiła. Jest zdrowa, nowe objawy nie pojawiają się, jestem usatysfakcjonowany.

Petr Dražan

Herbata ARJUNA uratowała mi życie, nie mam już objawów związanych z nieregularnym rytmem serca. To naprawdę niesamowity produkt.

Jillie T., Nový Zéland

Dzień dobry. Używam herbaty ARJUNA od dwóch miesięcy jako wspomagacza pracy serca. Miałem problem z arytmią, a herbata mi pomaga. Nie odczuwam już skakania serca ani nieregularnego rytmu, czuję się dobrze.

Olga

O herbatach Everest Ayurveda wiedziałam już od dawna, ale odkryłam ich wartość później, kiedy szukałam sposobu na zatrzymanie wypadania włosów w możliwie najbardziej naturalny sposób. Te ajurwedyjskie zioła to cud natury i jestem niezmiernie szczęśliwa, że ​​można je kupić w naszym kraju w tak atrakcyjnej cenie. Po kilku miesiącach stosowania zauważyłam znaczącą zmianę, moje włosy faktycznie przestały wypadać (oczywiście, zaliczają się do nich również naturalne kosmetyki i delikatna pielęgnacja), ale zauważyłam też wyraźny efekt w postaci nowych włosów. Niedawno zaczęłam dodawać do herbaty eliksir i napój polecane na tych stronach. Nie sposób wyrazić słowami uznania dla tych produktów. Jestem niezmiernie wdzięczna za Waszą ofertę.

Lucie

Muszę pochwalić Wasze herbaty RANJAKA, SHATAWARI, VIDANGA i AHSOKA oraz z eliksirów ARTHAVAPRASH. Działają świetnie, jestem podekscytowany!

Lenka

Hej, kupiłam Waszą herbatę RANJAKA, świetnie mi służy (na zmęczenie i drażliwość). Dzięki.

S. Juránková

Zaczęłam parzyć herbatę SARPAGANDHA na nadciśnienie męża, było wysokie a leki nie pomagały, sięgało do około 150. Po tygodniu picia herbaty jego ciśnienie spadło do 125. Dziękujemy za import herbaty.

Olga

Zamówiłem Wasze produkty do mojej przychodni i byłem bardzo zadowolony ze sposobu zapakowania i ogólnej dobrej energii, jaką poczułem po otwarciu. Dziękuję, życzę wszystkiego najlepszego i dobrego zdrowia w Nowym Roku.

Mgr. Vorel Luděk

Dzień dobry, używam waszą zdrowotną kurację DO DETOKSYKACJI KRWI I SKÓRY na hemoroidy, jest niesamowita. Po tygodniu byłam bez problemów. Teraz mija trzeci tydzień używania kuracji i wciąż ani kropli krwi. Cud!

Hana, Nový Jičín

Bardzo podobają mi się Wasze produkty, szczególnie jestem zadowolona z PURISHAPRASH I TRIPHALA. Od trzech tygodni stosuję również CHYAWANPRASH, czuję się pełna energii i motywacji; a przy tym jestem zdetoksykowana. Przepełnia mnie wdzięczność, za to że przywieźliście te produkty do Polski!

Rita Albuquerque, Porto
Poprzednie Dalej
  • Logowanie
  • Regulamin
  • Wsparcie sprzedaży
  • Ochrona danych osobowych
  • Hurtownicy
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2026 | PL
VisionApps