Przejdź do treści
Instagram
Polski Polski
  • Česky Česky
  • English English
  • Slovenčina Slovenčina
  • Deutsch Deutsch
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Lietuva Lietuva
  • Română Română
  • Български Български
  • Schweiz Schweiz
  • New Zealand New Zealand

Formularz wyszukiwania

Koszyk 0
Everest Ayurveda
Menu główne
  • Wprowadzenie
  • Nasza Historia
  • Wprowadzenie do wiedzy ajurwedyjskiej
  • Blog
  • Gdzie kupicie
  • Sklep online
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Jesteś tutaj

Strona Główna » Sklep Online » Lawenda sklep zielarsko-medyczny

Lawenda sklep zielarsko-medyczny

ul.Rubina 11/14/4
21-500 Biała Podlaska
Polska

Nasza oferta

  • Himalajskie ajurwedyjskie herbatki
  • Relaksacyjne i ziołowe herbatki
  • Ajurwedyjskie ziołowe eliksiry
  • Ajurwedyjskie napoje z superfoods
  • Ajurwedyjskie zdrowe odżywianie
  • Ajurwedyjskie domowe terapie
  • Ajurwedyjskie olejki do ciała
  • Ajurwedyjska ziołowa aromaterapia
  • Herbaciane akcesoria i dodatki
  • Pakiety prezentowe i kolekcje
  • Film dokumentalny Tam, gdzie mieszka Ajurweda

Wasze opinie

Wszystkie komentarze Dodaj komentarz

W herbaciarni kupiłem kadzidełka KODAMA - Sekrety samurajów, i muszę powiedzieć, że był to najbardziej niesamowity zapach, jaki kiedykolwiek czułem w życiu.

Kubus

Piję KARAVI od dwóch tygodni, czuję się lepiej, naprawdę pomaga na pracę jelit.

Vláďa

Witam, chciałem podziękować za herbatę RANJAKA. Od dawna mam problemy z niedoborem żelaza we krwi. Po miesiącu regularnego picia poziom żelaza i hemoglobiny znacznie się poprawił. Polecam!

A. Lažová

Zgodnie z Waszą radą stosowałem herbatę PITTA z eliksirem SVEDAPRASH przez trzy tygodnie, teraz kończę drugi tydzień z herbatą NIMBA i również z eliksirem SVEDAPRASH. Moja skóra bardzo się poprawiła. Jest zdrowa, nowe objawy nie pojawiają się, jestem usatysfakcjonowany.

Petr Dražan

Dzień dobry. Klasyczne herbaty ziołowe mi nie pomagały, dlatego już trzeci miesiąc używam ziołowej mieszanki APANA, piję 2 dni przed menstruacją i w czasie menstruacji (3 razy dziennie) dzięki czemu nie muszę już stosować leków przeciwbólowych na dolną część brzucha. Dziękuję bardzo.

M. Matoušková

Herbatę SARPAGANDHA poleciła mi pielęgniarka w sklepie, dzięki niej moje ciśnienie wróciło do normy. Spróbowałam też herbaty GOTU KOLA dla mojego ojca na demencję i jest naprawdę skuteczna. Kiedy zaczął kaszleć, kupiłam mu herbatę PRANA i muszę powiedzieć, że po pierwszej szklance kaszel znacznie ustąpił, a następnej nocy mógł spać spokojniej, bo kaszel go nie obudził. Mój ojciec ma 80 lat i bałam się, że dostanie zapalenia płuc. Widząc jak wasze zioła są skuteczne, zaczęłam wierzyć, że ziołowe herbaty naprawdę pomagają. Aktualnie mamy więcej herbat. W tym na nasze włosy, żołądek, serce a niebawem kupimy herbatę na sen, naczynia krwionośne, mięśnie i jeszcze parę innych. Zdecydowanie wierzę w siłę natury. Dziękujemy za udostępnienie tych herbat w Polsce. Próbowałam też waszych owoców, które (jak na suszone) są niesamowicie soczyste i smaczne. Dziękuję raz jeszcze.

Dagmar, Pača

Macie produkty doskonałej jakości, które wpływają na równowagę fizyczną i psychiczną. Spróbowałam herbaty PITTA i eliksiru RAKTAPRASH, czuję się spokojniejsza i mniej skłonna do czepialstwa. Wdzięczność!

Simone

Piłam Wasze herbaty jako nastolatka. Pierwsze doświadczenie z herbatą DALCHINI było niesamowite, szczególnie w sezonie grypowym, kiedy ta herbata dosłownie otworzyła mi drogi oddechowe, to było jak cud. Później niestety zdiagnozowano u mnie boreliozę, no i wiecie jak to jest z lekarzami (ścisły monitoring i dużo chemicznych leków z którymi mój organizm z wrażliwym trawieniem nie radził sobie dobrze), dlatego też z pomocą nalewki na boreliozę zastosowałam herbatę MANJISHTA. Rok po tym, jak zdiagnozowano u mnie boreliozę, ani lekarz, ani specjalista chorób zakaźnych nie rozumieli, jak można ją tak szybko wyleczyć. Z wielką determinacją i siłą wewnętrznej energii będę nadal korzystać z tych wspaniałych produktów ☺ Dziękuję bardzo.

Karin, Žiar nad Hronom

Witaj, herbata ASHWAGANDHA naprawdę sprawdziła się w przypadku problemów ze snem. Od dawna nie pamiętam tak długiego i prawie niezakłóconego snu. Dziękuję

L.

Super herbata

Lenka. P., Praha
Poprzednie Dalej
  • Logowanie
  • Regulamin
  • Wsparcie sprzedaży
  • Ochrona danych osobowych
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2025 | PL
VisionApps