Wasze opinie
Stosuję te herbaty od dłuższego czasu i jestem zachwycona ich działaniem. Piję je często i bardzo mi smakują.
Dzień dobry, chciałbym powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z Waszych produktów, ponieważ zawsze mi pomagały.
Muszę pochwalić Wasze herbaty RANJAKA, SHATAWARI, VIDANGA i AHSOKA oraz z eliksirów ARTHAVAPRASH. Działają świetnie, jestem podekscytowany!
Niedawno kupiliśmy od Was herbaty i eliksiry... i codziennym radosnym rytuałem jest wspólne zaparzanie i picie... dziękujemy :) Wasza firma robi na nas bardzo miłe i godne zaufania wrażenie. Z pozdrowieniami,
Cześć, spróbowałem herbatę odchudzającą i naprawdę pomaga, dziękuję.
Herbata APANA w ciągu tygodnia skorygowała miesiączkę i nieprzyjemne objawy PMS, co było dla mnie wielką ulgą i co najważniejsze, obyłam się bez sztucznych leków hormonalnych z wieloma skutkami ubocznymi. Ponadto herbata VATA wspaniale pomaga przez całą długą zimę. Polecam te herbaty i ogólnie Ajurwedę wszystkim!
Witam, w styczniu zwróciłam się do Państwa z prośbą o poradę co podawać mojemu psu na niedomykalność zastawki. Posłuchałem twojej rady i podaję mu MANOPRASH dwa razy dziennie. Wczoraj zabrałam go na szczepienie, przed którym lekarz, jak zwykle, między innymi osłuchał mu serce stetoskopem. Było ok! Dziękuję bardzo za wspaniałe porady i za sprzedaż Ajurwedy tutaj. Niesamowite jest to, że ziołowy eliksir faktycznie rozwiązał problem, który u ludzi prowadzi do wymiany zastawki serca i z pewnością do późniejszego, dożywotniego stosowania leków z wieloma skutkami ubocznymi. Świetnie, naprawdę.
Witam, zrobiłem 3 miesięczną kurację z eliksirami ziołowymi: skóra, krew, wątroba, mózg... nerwy! CHYAWANPRASH jest najlepszym środkiem witalizującym. Ale nie tylko ten wasz dżemik. Wszystkie są smaczne. Słodko-kwaśne, spożywane z wegańskim napojem mlekopodobnym, są po prostu smaczne. Wasze herbaty zostały dobrze przyjęte nie tylko przeze mnie ale również przez moich przyjaciół! Chciałbym, żebyście dotarli do większej liczby osób, zwłaszcza w sektorach uzdrowiskowym, pielęgniarskich i szpitalnych. Rezonowałoby to z osobami starszymi i dziećmi. Idealna byłaby współpraca nowoczesnych (dystrybucja) i tradycyjnych (receptury) metod leczenia, które dzięki waszym produktom wzajemnie się uzupełniają.
Zgodnie z Waszą radą stosowałem herbatę PITTA z eliksirem SVEDAPRASH przez trzy tygodnie, teraz kończę drugi tydzień z herbatą NIMBA i również z eliksirem SVEDAPRASH. Moja skóra bardzo się poprawiła. Jest zdrowa, nowe objawy nie pojawiają się, jestem usatysfakcjonowany.
Doskonały dokument. Bez przemocy, zgrabnie zmontowany i bez zbędnych ozdób.