Wasze opinie
Przeciw depresji i rozkojarzeniu spowodowanymi moim otępieniem czołowo-skroniowym, jak na razie działają tylko herbatki BRAHMI i GOTU KOLA. Używam ich również w pracy, ponieważ pomagają mi się skoncentrować, i to nawet gdy kawa już nie pomaga!
Dzień dobry, ja również chcę się podzielić swoim doświadczeniem z herbatą Shatawari. Przez ponad miesiąc przyjmowałam leki w związku z pęknięciem torbieli jajnika, a kiedy zbadałam się, torbiel nadal tam był. Potem piłam tę herbatkę tylko przez nieco ponad tydzień i udałam się na badanie przedoperacyjne, podczas którego powiedziano mi, że torbiel pękł. Dziękuję bardzo ❤️
Dzień dobry, rozmawialiśmy o mojej operacji w szpitalu, poleciłeś herbatę NIMBA. Wypiłam dwa opakowania. Pod koniec drugiego opakowania musiałam przejść procedury medyczne, w ich trakcie okazało się że badania krwi i ogólnie wyniki były bardzo dobre. Wiem, że jest w tym duża zasługa ziół, o których mi powiedziałeś tyle dobrego. Dziękuję.
Herbata TRIPHALA na detoksykację przewodu pokarmowego i herbata KALAMEGHA na wątrobę i woreczek żółciowy pomogły w trawieniu, wypróżnieniach i ogólnie czuję się lepiej. Doradzono mi oczyszczenie przewodu pokarmowego ze względu na drobne trudności i nieregularne miesiączki. Moje miesiączki są teraz regularne i bez dyskomfortu. Dziękuję pięknie.
Bardzo się cieszę, że odkryłam Wasze produkty. Jestem przekonana, a wiele z nich wypróbowałam na sobie i moich kolegach, że efekty poprawy zdrowia pojawiają się niemal natychmiast. Dziękuję Wam z całego serca, również za to, że udostępniacie swoje produkty najwyższej jakości (i w przystępnej cenie) wszystkim ludziom na Ziemi. Naprawdę to doceniam. Dziękuję Wam bardzo za to, że jesteście…
Dzień dobry, po szczepieniu doszło do kompletnego załamania całego organizmu, m.in. cykl miesiączkowy. Cierpiałam na bardzo obfite, nieregularne, bolesne miesiączki, ZNP i krótkie cykle. Piłam więc Wasze herbaty APANA i DHATAKI. Pierwsze cykl menstruacyjny po ziołowej kuracji dał już odczuwalne rezultaty! Miesiączka przyszła bez nieprzyjemnego ZNP, była słaba i bezbolesna. Bardzo dziękuję ❤ dzięki Waszym herbatom uniknęłam dalszej kuracji hormonalnej i ewentualnej operacji.
Bardzo polubiłam Wasze produkty, pomagają mi w różnych problemach zdrowotnych. Jeżeli stosuje się zalecaną metodę przygotowania, dawkowania i ich prawidłowy dobór, to przekonałam się, że efekt nastąpi. Stosuję je w ramach różnych zabiegów zdrowotnych. Jestem pasjonatką medycyny alternatywnej i skarbów, które daje nam Matka Natura, czyli tego, jak najlepiej i najdelikatniej pomóc sobie w różnych problemach zdrowotnych, stosując wysokiej jakości i delikatnie przetworzone produkty naturalne. Wasze z pewnością spełniają ten wymóg.
Po operacji torbieli piłam herbatę Shatawari i nadal piję ją od czasu do czasu i dzięki Bogu torbiel nie wrócił. Bardzo ją polecam.
Jestem bardzo zadowolona z ziołowych eliksirów. Naprawdę działają i są bogate w minerały i składniki odżywcze, nawet gdy są stosowane w niewielkich ilościach. Nie mam nic innego niż pozytywna opinia na temat herbat, które kupiłam dla moich przyjaciół.
Zaczęłam odczuwać ból w stawie biodrowym prawej nogi podczas chodzenia, odczuwałam też ból podczas leżenia. Miałam trudności ze znalezieniem wygodnej pozycji podczas spania i nagminnie cierpiałam na niedobór snu. Lekarze mi nie pomogli, powiedzieli, że powinnam brać środki przeciwbólowe i, co najważniejsze, ćwiczyć. Ale ćwicz z takim bólem. Postanowiłam zwrócić się o pomoc do Ajurwedy i zaczęłam przyjmować herbatę SLESAKA oraz eliksir ASTHIPRASH. Stosuję je regularnie rano i wieczorem od połowy lipca, a ból stopniowo ustąpił. Cieszę się, że pozbyłam się bólu i mogę zacząć ćwiczyć, aby wzmocnić moje stawy. Dziękuję.