Wasze opinie
Chciałbym podzielić się swoim doświadczeniem z herbatą SLESAKA, to ta mieszanka na stawy. Pracowałem w Norwegii w górach, tam zacząłem odczuwać moje stawy. Wystarczyło, że piłem 2-3 szklanki przez 4 dni i ból całkowicie minął. Piję ten wspaniały napar od 7 lat. Dziękuję.
Dzień dobry, kupiłam herbatę NIMBA, pierwotnie na trądzik, po około dwóch miesiącach picia tej mieszanki „chrosty” całkowicie zniknęły z mojej twarzy, oprócz tego zmniejszył się ból menstruacyjny. Jestem bardzo zadowolona z tej herbaty. Dziękuję.
Mój mąż i ja spróbowaliśmy herbaty Maricha na wyrównanie ciśnienia krwi, po trzech dniach ciśnienie krwi było normalne, następnieprzetestowaliśmy inne herbaty. Udanę na energię i doszową Vatę. Wszyskienam bardzo pomagają. Teraz spróbuję też eliksirów i suszonych owoców. Bardzo dziękujemy za umożliwienie nam zakupu waszych herbat.
Używam waszych herbat od dłuższego czasu. Działają bardzo dobrze nasennie, uspokajająco, pomagają przy koncentracji i ogólnej harmonizacji. Zaskoczyło mnie, jak skutecznie działają na oczyszczanie krwi i hemoroidy. Ci którzy je wymyślili i zmiksowali, musieli być genialni.
Mój teść ma cukrzycę, przyjmuje insulinę. Otrzymał od nas herbatę MAHAPHALA. I chociaż nie jest zbytnio skłonny do alternatywnej medycyny, to jest zainteresowany tą mieszanką ziołową, ponieważ lekarz powiedział mu, że jego stan się poprawił... :-)
Polecam herbatę PACHAKA. Przez kilka tygodni bolało mnie pod lewym żebrem - najwyraźniej żołądek lub trzustka. Polecono mi tę herbatę i po kilku dniach picia ból całkowicie zniknął. Efekt jest niesamowity. Teraz próbuję BHRINGARAJ na włosy.
Niedawno kupiliśmy od Was herbaty i eliksiry... i codziennym radosnym rytuałem jest wspólne zaparzanie i picie... dziękujemy :) Wasza firma robi na nas bardzo miłe i godne zaufania wrażenie. Z pozdrowieniami,
Dzień dobry, mam 25 lat i jako, że jestem regularnym dawcą krwi, ciągle do mnie dzwonili z krwiodawstwa, że mam słabą krew. Odkąd używam RAKTAPRASH nie słyszę żadnych pretensji. Dziękuję bardzo za ten pyszny dżemik.
Od wielu lat cierpiałem na bezsenność. Odkąd zdecydowałem sie pić zioła ASHWAGANDHA, zacząłem spać jak dziecko. Budzę się o piątej rano i to bez budzika. Polecam wszystkim cierpiącym na bezsenność, dziękuję za wasze istnienie a także za kompetentną pomoc.
Doskonały dokument. Bez przemocy, zgrabnie zmontowany i bez zbędnych ozdób.