Wasze opinie
Dzień dobry, piję ALOCHAKĘ, codziennie pracuję przy komputerach (zarazem przeszedłem operację). Herbatę odkryłem przypadkiem w sklepie przy głównej ulicy w Warszawie i od tamtej pory regularnie kupuję i używam ją ku swojemu zadowoleniu.
Miałem problem z niewydolnymi jelitami i wzdęciami, dżem PURISHAPRASH (na wypróżnianie) bardzo mi pomógł z tym problemem, czuję się dużo lepiej …
Dzień dobry, bardzo podobają mi się wasze himalajskie ajurwedyjskie herbaty, ponieważ są naprawdę skuteczne. W szczególności dużo używam TULSI, ale równie dobre doświadczenia mam z ALOCHAKĄ, która wzmacnia mi wzrok. Teraz kupiłam KANTAKARI. Dziękuję.
Chcę podziękować za umieszczenie CHYAWANPRASH w waszej ofercie sprzedażowej. Ten dżem jest niesamowity. Pierwszy raz kupiłam go bezpośrednio z Indii, ponieważ nigdzie nie mogłam go zdobyć. Teraz mogę go kupić w kraju. Dziękuję raz jeszcze.
Zauważyłem, że herbata BRAHMI mi pomogła, czuję, że jestem mniej zestresowany, a moja koncentracja się poprawia.
Wasze herbaty kupuję od wielu lat, pomagają mi przy poważnej chorobie. Są absolutnie niesamowite i bardzo się cieszę, że otworzyliście ten sklep internetowy. Dziękuję, że w jednym miejscu mam dostępne wszystko i nie muszę już szukać w różnych punktach.
Cześć, herbata MARICHA bardzo mi pomogła w normalizacji ciśnienia krwi i ogólnie czuję się dużo lepiej.
Witam, często cierpiałam na migreny. Herbata PRANA pomogła mi w tych problemach. Chciałabym tak dobrze radzić sobie ze wszystkimi dolegliwościami (żylaki, menopauza). Jestem bardzo zadowolona z herbat ziołowych
Witam, jestem bardzo zadowolony z waszych herbat. VIDANGA pomogła mi schudnąć, po herbacie KALAMEGHA moje problemy z woreczkiem żółciowym prawie zniknęły, teraz decyduję się na PACHAKA bo chce skończyć z paleniem! Dziękuję.
Od jakiegoś czasu miałam wiecznie zimne stopy i ręce. Odkąd zaczęłam pić herbatkę VATA według zrobionego testu moje krążenie krwi stało się lepsze. Znowu mam ciepłe ręce i nogi. Dziękuję. Pozdrawiam