Piłam Wasze herbaty jako nastolatka. Pierwsze doświadczenie z herbatą DALCHINI było niesamowite, szczególnie w sezonie grypowym, kiedy ta herbata dosłownie otworzyła mi drogi oddechowe, to było jak cud. Później niestety zdiagnozowano u mnie boreliozę, no i wiecie jak to jest z lekarzami (ścisły monitoring i dużo chemicznych leków z którymi mój organizm z wrażliwym trawieniem nie radził sobie dobrze), dlatego też z pomocą nalewki na boreliozę zastosowałam herbatę MANJISHTA. Rok po tym, jak zdiagnozowano u mnie boreliozę, ani lekarz, ani specjalista chorób zakaźnych nie rozumieli, jak można ją tak szybko wyleczyć. Z wielką determinacją i siłą wewnętrznej energii będę nadal korzystać z tych wspaniałych produktów ☺ Dziękuję bardzo.