Wasze opinie
Używam ajurwedyjskich herbat od dłuższego czasu i mogę je tylko polecić. Osobiście pomogły mi w problemach stomatologicznych, po operacjach oczu, trawieniu, problemach mięśniowo-szkieletowych. Świetne produkty w rozsądnej cenie :)
Dzień dobry, regularnie kupuję VARUNĘ, która pomaga mi przy infekcji dróg moczowych. Stosuję ją również profilaktycznie przy oczyszczaniu.
Jestem bardzo zadowolona z herbaty. Mogłabym odstawić tabletki uspokajające nerwy, czuję się bardziej zadowolona i zrelaksowana. Herbatę będę nadal kupowała. Polecam wszystkim.
Dzień dobry, przez miesiąc regularnie piłam herbatę ABHAYA, aby obniżyć poziom cholesterolu. Dobre efekty przyszły bardzo szybko. Wyniki po tygodniu - cholesterol 9,4 a po miesięcznym stosowaniu herbaty (3 razy dziennie), cholesterol 5.2. I podkreślę - tu nie ma pomyłki. Dziękuję bardzo.
Pod koniec 2009 roku piłem herbatę SARPAGANDHA, ponieważ miałem dość zmienne ciśnienie krwi. Po około 2 miesiącach ciśnienie zostało wyregulowane i utrzymuje się w dobrej formie.
O herbatach Everest Ayurveda wiedziałam już od dawna, ale odkryłam ich wartość później, kiedy szukałam sposobu na zatrzymanie wypadania włosów w możliwie najbardziej naturalny sposób. Te ajurwedyjskie zioła to cud natury i jestem niezmiernie szczęśliwa, że można je kupić w naszym kraju w tak atrakcyjnej cenie. Po kilku miesiącach stosowania zauważyłam znaczącą zmianę, moje włosy faktycznie przestały wypadać (oczywiście, zaliczają się do nich również naturalne kosmetyki i delikatna pielęgnacja), ale zauważyłam też wyraźny efekt w postaci nowych włosów. Niedawno zaczęłam dodawać do herbaty eliksir i napój polecane na tych stronach. Nie sposób wyrazić słowami uznania dla tych produktów. Jestem niezmiernie wdzięczna za Waszą ofertę.
Ajurwedyjski napój odpornościowy AMALAKI napój SHILAJIT MUMIO dostałam od koleżanki i zaczęłam pić go regularnie codziennie rano przed śniadaniem. Nie spodziewałam się po nim zbyt wiele i trudno było mi się przyzwyczaić do dość intensywnego smaku, nawet po dodaniu odrobiny miodu. Mimo to wytrwałam i piłam go dalej. Po miesiącu zauważyłam, że mam znacznie większą odporność na wahania pogody a od przeziębienia uwalniam się w ciągu 1 dnia.
Po odstawieniu wkładki domacicznej przez prawie rok miałam problemy z nieregularnymi miesiączkami (duże wahania długości cykli lub całkowity brak miesiączki). Zaczęłam pić napój superfood z SHATAVARI i po około 2 miesiącach moje miesiączki stały się regularne i bezbolesne (bez silnego PMS). Podzieliłam się swoim doświadczeniem z moją ginekolog, a ona również zgodziła się, że napój SHATAVARI jest naprawdę świetny i że powinnam nadal go pić. :) Więc dla mnie to wielka satysfakcja.
Cześć, odkryłam Wasze cudowne herbaty. Zrobiłam test dosz (ten dostępny na Waszej stronie) i okazało się, że jestem typem pitta, więc kupiłam Waszą doszową herbatę dla typu Pitta... Dziękuję.
Herbata KANTAKARI pomogła mi po usunięciu zęba. To była ósemka, więc dziąsło miało dużą dziurę i stale krwawiło. Wypróbowałam ajurwedyjską herbatę KANTAKARI, przeznaczoną dla zębów i dziąseł. To było niesamowite. Moje dziąsło przestało krwawić już po pierwszej filiżance herbaty. A po regularnym piciu 1 filiżanki herbaty wieczorem, moje dziąsła wygoiły się w ciągu kilku kolejnych dni.
