Wasze opinie
Cześć, miałem duży problem ze snem, zacząłem pić herbatę ASHWAGANDHA i śpię całą noc jak dziecko. Dzięki
Wasze kadzidełka zapachowe są świetne. Są delikatne, nie powodują tak nieznośnego dymu i zapachu jak powszechnie dostępne patyczki, które sprawiają, że czujesz się, jakbyś się dusił. Tutaj czuć, że są naprawdę naturalne. I widzę, że macie inne nowe odmiany.
Niedawno miałam przepuklinę dysku i strasznie mnie bolało! Spróbowałam dżem Mamsaprash i poczułam taką ulgę, że to było niewiarygodne!!!
Dzień dobry, miałem bardzo bolesną przepuklinę dysku. Tydzień po skończeniu opakowania GOKSHURY zacząłem odczuwać głęboką ulgę. Przestałem brać tabletki i nie mogłem w to uwierzyć - zadziałało!
Zacząłem używać herbaty BRAHMI po tym, jak odstawiłem leki przeciwdrgawkowe borykałem się z trudnościami w nauce). Herbata BRAHMI pomogła złagodzić szczypanie, które ma związek ze z wapniem szyszynki w moim mózgu. Obecnie piszę pracę magisterską i idzie mi tak dobrze, że skończę pod koniec lipca.
Z własnego doświadczenia mogę polecić herbatę KANTAKARI na zęby i dziąsła. Przeszłam operację wszczepienia implantu i zmagałam się z uporczywym bólem i ropniem okostnej. Brałam antybiotyki i później zaczęłam pić Waszą herbatę. Już po pierwszej filiżance poczułam ulgę. Uwzględniając konieczność przestrzegania regularnej, codziennej dawki, stosowałam ją przez tydzień, czuję się dobrze i nie muszę przyjmować leków przeciwbólowych. Dziękuję bardzo za możliwość nabycia i udostępnienie tych produktów.
Wasze herbaty kupuję od wielu lat, pomagają mi przy poważnej chorobie. Są absolutnie niesamowite i bardzo się cieszę, że otworzyliście ten sklep internetowy. Dziękuję, że w jednym miejscu mam dostępne wszystko i nie muszę już szukać w różnych punktach.
Chcę podziękować za umieszczenie CHYAWANPRASH w waszej ofercie sprzedażowej. Ten dżem jest niesamowity. Pierwszy raz kupiłam go bezpośrednio z Indii, ponieważ nigdzie nie mogłam go zdobyć. Teraz mogę go kupić w kraju. Dziękuję raz jeszcze.
Herbatka nerkowa VARUNA bardzo mi pomogła, w tym przy kolce nerkowej, bardzo dziękuję, mogę tylko polecić.
Używam ajurwedyjskich herbat od dłuższego czasu i mogę je tylko polecić. Osobiście pomogły mi w problemach stomatologicznych, po operacjach oczu, trawieniu, problemach mięśniowo-szkieletowych. Świetne produkty w rozsądnej cenie :)
