Wasze opinie
Dzień dobry, zdecydowanie polecam spróbować smoothie z mieszanką gorące napoje! Są wspaniałym pomocnikiem w procesie detoksykacji. Jestem wdzięczny, że te produkty są dostępne i wierzę, że więcej osób odkryje ich potencjał!
Bardzo dziękujemy, że jesteście i że dajecie nam możliwość zrobienia czegoś dla naszego zdrowia.
Lubię gorący napój MORINGA z ZIELONYM JĘCZMIENIEM. Pomógł mi, leczy moją alergię. Dobrze mi się oddycha. Dziękuję Wam bardzo.
Witajcie, VIDANGA nie tylko pomogła mi schudnąć, ale również oczyściła i pomogła mojemu ciału wyglądać zdrowo i ładnie. Próbowałam także ASHWAGANDHA, KANTAKARI, SHATAWARI i mogę powiedzieć, że to działa.
Po odstawieniu wkładki domacicznej przez prawie rok miałam problemy z nieregularnymi miesiączkami (duże wahania długości cykli lub całkowity brak miesiączki). Zaczęłam pić napój superfood z SHATAVARI i po około 2 miesiącach moje miesiączki stały się regularne i bezbolesne (bez silnego PMS). Podzieliłam się swoim doświadczeniem z moją ginekolog, a ona również zgodziła się, że napój SHATAVARI jest naprawdę świetny i że powinnam nadal go pić. :) Więc dla mnie to wielka satysfakcja.
Jestem lekarką w Pradze w Czechach. Pracuję w szpitalu uniwersyteckim. Dzięki firmie Everest Ayurveda miałam okazję zobaczyć niemal cudowne efekty, jakie w niektórych przypadkach mogą dać Wasze mieszanki ziół.
Kłaniam się Jestem bardzo zadowolona z waszych herbat. Wypróbowałam kilka z nich i wszystkie były bardzo skuteczne. Dziękuję
Macie produkty doskonałej jakości, które wpływają na równowagę fizyczną i psychiczną. Spróbowałam herbaty PITTA i eliksiru RAKTAPRASH, czuję się spokojniejsza i mniej skłonna do czepialstwa. Wdzięczność!
Herbata NIMBA pomogła mi w swędzącej egzemie. Gorąco polecam!!!
Wasze ajurwedyjskie herbaty i eliksiry już kilka razy zamawiałam i kupowałam w stacjonarnych sklepach. Mój mąż i ja jesteśmy z nich bardzo zadowoleni i wiem, że w przyszłości również będziemy stałymi klientami.